Dom ProduktySterydy wzmacniające męskie

Hormone Powder Finasteride for Hair Loss Treatment and Benign Prostatic Hyperplasia

Orzecznictwo
Chiny Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Certyfikaty
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Hormone Powder Finasteride for Hair Loss Treatment and Benign Prostatic Hyperplasia

Hormone Powder Finasteride for Hair Loss Treatment and Benign Prostatic Hyperplasia
Hormone Powder Finasteride for Hair Loss Treatment and Benign Prostatic Hyperplasia Hormone Powder Finasteride for Hair Loss Treatment and Benign Prostatic Hyperplasia Hormone Powder Finasteride for Hair Loss Treatment and Benign Prostatic Hyperplasia Hormone Powder Finasteride for Hair Loss Treatment and Benign Prostatic Hyperplasia

Duży Obraz :  Hormone Powder Finasteride for Hair Loss Treatment and Benign Prostatic Hyperplasia

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: DW
Orzecznictwo: ISO 9000, SGS
Numer modelu: CAS 98319–26–7

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 10grams
Cena: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, , T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Szczegółowy opis produktu
kolor: Biały Czystość: 99%
Nadaje się do: Dorosły Funkcjonować: Leczenie wypadania włosów
Wygląd: krystaliczny proszek Jakość: Wysoki
High Light:

human growth peptides

,

growth hormone peptides

Szczegóły produktu

1. Finasteryd
2.Alias: Proscar, Propecia, toteride w porównaniu z finami
3. nr CAS: 98319-26-7
4.F: C23H36N2O2
5.MW: 372,55
7. Czystość: 99,68%
8. Wygląd: białawy, krystaliczny proszek.
9. stopień: klasa farmaceutyczna
10.Zastosowanie: Stosowany w zapobieganiu i leczeniu wypadania włosów.Najczęściej stosuje się go w leczeniu powiększonych gruczołów krokowych.

 

Hormone Powder Finasteride for Hair Loss Treatment and Benign Prostatic Hyperplasia 0

 

Opis

Propecia (finasteryd) stosuje się w leczeniu łysienia typu męskiego (łysienie androgenowe) u mężczyzn.Podanie doustne obniży jednak poziom DHT, co może niekorzystnie wpłynąć na trening i popęd seksualny.Jest również stosowany w połączeniu z doksazosyną w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH).] Finasteryd jest doustnie aktywnym inhibitorem 5-alfa reduktazy testosteronu typu II, hamującym enzym, który przekształca testosteron w dihydrotestosteron (DHT).Miejscowo (na samej skórze głowy) ma to pewien wpływ na zminimalizowanie dalszej utraty włosów.W połączeniu z Nizoral i spironolaktonem (który, nawiasem mówiąc, okropnie pachnie), w rzeczywistości może umiarkowanie odwrócić utratę.Do stosowania w cyklach z testosteronem, nie sądzę, że jest wcale zły.Po prostu nie chce się mniej DHT niż zwykle.Wraz ze wzrostem ilości testosteronu w układzie wzrasta ilość finasterydu potrzebna do utrzymania poziomu na normalnym poziomie.Uważam, że 5 mg / dzień jest rozsądne na poziomie gramów tygodniowo i proporcjonalnie mniej przy niższych dawkach testosteronu.

 

Aplikacje

Finasteryd stosuje się w leczeniu łagodnego przerostu prostastycznego, slao Finasteryd może łagodzić objawy związane z BPH, takie jak trudności w oddawaniu moczu.Wiadomo, że finasteryd wpływa na oddawanie krwi, a potencjalni dawcy są zazwyczaj ograniczeni przez co najmniej miesiąc po ich ostatniej dawce.Propecia (finasteryd) stosuje się w leczeniu łysienia typu męskiego (łysienie androgenowe) u mężczyzn.[Jest również stosowany w połączeniu z doksazosyną w leczeniu łagodnego przerostu prostaty (BPH).] Finasteryd jest doustnym aktywnym inhibitorem 5-alfa reduktazy testosteronu typu II, hamującym enzym, który przekształca testosteron w dihydrotestosteron (DHT).
Propecia (finasteryd) stosuje się w leczeniu łysienia typu męskiego (łysienie androgenowe) u mężczyzn.Miejscowo (na samej skórze głowy) ma to pewien wpływ na zminimalizowanie dalszej utraty włosów.W połączeniu z Nizoral i spironolaktonem (który, nawiasem mówiąc, okropnie pachnie), w rzeczywistości może umiarkowanie odwrócić utratę.Najpierw stosowany w leczeniu chorób prostaty.Badania kliniczne sugerują, że przy finasterydzie w dawce 1 mg / dobę, ciągły doustny 3 miesiące lub nieco dłuższy może mieć wzrost włosów, po ciągłym leczeniu roczny wzrost włosów do 48%, i może nadal opadać, biorąc pod uwagę organizację włosów 2 lata włosów stopa wzrostu osiągnęła 66% ~ 83%.

 

 

Uwaga finasterydu:
Przed użyciem:
1. należy poinformować lekarza i farmaceutę, jeśli pacjent ma uczulenie na dutasteryd, finasteryd (Propecia, Proscar), inne leki lub którykolwiek ze składników zawartych w kapsułkach dutasterydu.Zapytaj swojego lekarza lub sprawdź informacje o pacjencie producenta, aby uzyskać listę składników.
2. powiedz lekarzowi i farmaceucie, jakie leki na receptę i bez recepty, witaminy, suplementy diety i produkty ziołowe zażywasz lub planujesz przyjmować.Pamiętaj, aby wspomnieć o jednym z poniższych: leki przeciwgrzybicze, takie jak ketokonazol (Nizoral);cymetydyna (Tagamet);(Cipro);diltiazem (Cardizem, Dilacor, Tiazac) ;, (Norvir), troleandomycyna (TAO);i werapamil (Calan, Covera, Isoptin, Verelan).Lekarz może potrzebować zmienić dawki leków lub uważnie monitorować pod kątem działań niepożądanych.
3. powiedz swojemu lekarzowi, jeśli masz lub kiedykolwiek miałeś chorobę wątroby lub raka prostaty.
4. powinieneś wiedzieć, że dutasteryd jest przeznaczony do stosowania wyłącznie u mężczyzn.Kobiety, szczególnie te, które są lub mogą zajść w ciążę, nie powinny dotykać kapsułek dutasterydu.Dotknięcie zawartości kapsułek może uszkodzić płód.Jeśli kobieta w ciąży lub mogąca zajść w ciążę przypadkowo dotknie przeciekających kapsułek, powinna natychmiast umyć obszar wodą z mydłem i wezwać lekarza.
5. powinieneś wiedzieć, że nie powinieneś oddawać krwi podczas przyjmowania dutasterydu i przez 6 miesięcy po zakończeniu przyjmowania tego leku.

 

 

 

Przewaga konkurencyjna:

1. Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką produkcyjną w Chinach w branży farmaceutycznej od wielu lat.Obszary dostaw naszych produktów: USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Czechy, Litwa, Irlandia , Tunezja, Meksyk, Grecja, Portoryko, Tajlandia, Izrael i tak dalej.

Metoda płatności: T / T, , Moneygram

2. Dyskretny pakiet. Opakowania najlepiej pasują do bezpiecznego odprawy celnej.Lub jeśli masz swój własny idealny sposób, można go również wziąć pod uwagę.

3. Najwyższa jakość.Gwarancja wysokiej jakości, gdy tylko znajdziesz jakiś problem, paczka zostanie dla Ciebie ponownie wysłana.

4. Bezpieczeństwo Wysyłka: Wysyłka ekspresowa (FedEx, UPS, DHL, EMS), drogą lotniczą. Najbardziej profesjonalny spedytor zostanie dla Ciebie polecony.

5. Mamy zapasy, dzięki czemu możemy szybko dostarczyć towar już w dniu otrzymania płatności.

6. Ciepła obsługa posprzedażna dla Ciebie 24/7.Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane jak najszybciej.

7. Rabat zostanie przyznany przy złożeniu dużego zamówienia.

 

Pytania i odpowiedzi

P1: Czy jakość Twojego produktu została zatwierdzona przez niezależne laboratorium?
Odp .: Tak, wszystkie produkty są ściśle testowane przez naszą QC, potwierdzone przez QA i zatwierdzone przez niezależne laboratorium w Chinach, USA, Kanadzie, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji itd. Tak więc zapewnisz sobie dobrą jakość, jeśli wybierzesz nas .

P2: Jak traktujesz reklamację jakościową?
Odp .: Po pierwsze, nasz dział kontroli jakości przeprowadzi dokładne badanie naszych produktów eksportowych za pomocą HPLC, UV, GC, TLC i tak dalej, aby zredukować problem z jakością do prawie zera.Jeśli wystąpi prawdziwy problem z jakością, spowodowany przez nas, wyślemy ci darmowe towary w celu wymiany lub zwrotu straty.

Pytanie 3Jak współpracować z nami?
Możesz skontaktować się z nami w celu współpracy za pośrednictwem danych kontaktowych na stronie internetowej lub skontaktować się ze sprzedawcami w naszej firmie.Poinformujemy Cię o szczegółach za pośrednictwem poczty elektronicznej.

P4: Czy akceptujesz zamówienie próbki?
Odp .: Tak, przyjmujemy małe zamówienie od 10 g, 100 g i 1 kg w celu oceny jakości naszych produktów.

P5: Czy jest jakaś zniżka?
Odp .: Tak, w przypadku większej ilości zawsze wspieramy w lepszej cenie.

P6: Czy akceptujesz biznesową kartę kredytową VISA?
Odp .: Przepraszamy, nie akceptujemy karty kredytowej VISA,
chcielibyśmy zaakceptować T / T, Moneygram, .

P7: Jak długo trwa dostarczenie towaru?
Odp .: To zależy od Twojej lokalizacji,
W przypadku małego zamówienia należy spodziewać się 3-7 dni przez DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS.
W przypadku zamówienia masowego należy odczekać 5-8 dni drogą lotniczą, 20-35 dni drogą morską.

P8: Czy masz jakieś zasady dotyczące wysyłki zwrotnej?
mamy dobrą obsługę posprzedażną i politykę ponownej wysyłki, jeśli paczka zaginie
Nasze długie relacje z naszymi klientami przyniosły ogromne korzyści
Zawsze staramy się zachować najwyższą ostrożność podczas pakowania naszych produktów
nasi klienci to potwierdzą, nawet jeśli czasami starają się je znaleźć bez pomocy.
Ale pomimo naszych najlepszych starań nadal możliwe jest przechwycenie niewielkiej liczby paczek.
W tej sytuacji obiecujemy, że reship będzie bezpłatny w celu ustanowienia długoterminowych relacji

Q9 Jak kontynuować zamówienie?
Pozwól mi poznać przedmioty, ilość i cel podróży, które pomogą mi podać odpowiednią cenę
Daj mi znać rzeczy, których szukasz, ilość i kraj docelowy. Po potwierdzeniu wszystkich szczegółów zamówienia, zapłać pieniądze z 100% wyprzedzeniem i podaj nam adres do wysyłki. -sprzedaż po otrzymaniu paczki.

 

Pakowanie i dostawa:

Posiadamy profesjonalny zespół do spraw paczek i wysyłki.Specjalny sposób wysłania jednorazowo 100 gramów do 100 kg proszków do twojego kraju.Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana w celu uzyskania odprawy celnej.

 

Produkty powiązane

Imię Nr CAS czystość
Aktywuj testosteron 1045–69–8 98% min
Propionian testosteronu 57–85–2 98% min
Cypionat testosteronu 200–368–4 98% min
Enantan testosteronu 315–37–7 98% min
Dekanian testosteronu 5721–91–5 98% min
Undekanian testosteronu 5949–44–0 98% min
Ja / sterolon 1424–00–6 99% min
Fluoksy / mesteron 76–43–7 99% min
Dekanian nandrolonu 360–70–3 98% min
Undecylan nandrolonu 862–89–5 99% min
Cypionian nandrolonu 601–63–8 99% min
Laurat nandrolonu 26490–31–3 99% min
Undecylenian boldenonu 13103–34–9 97,0 ~ 103,0%
Cypionian boldenonu 106505–90–2 97,0 ~ 103,0%
Octan trenbolenu 10161–34–9 97,0 ~ 101,0%
Metylotrienolon 965–93–5 99% min
Metha / sterone 3381–88–2 97% min
Enantan methenolonu 303–42–4 99% min
Oxy / metholone 434–07–1 98%
Epiandrosteron 481–29–8 ≥99%

 

 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami.Daj nam znać, bez względu na to, jakie pytania napotkasz. Odpowiemy na czas :)

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Wendy

Tel: +8613545819969

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)