Dom ProduktySurowe proszki steroidowe

99% czystości Surowy steroid anaboliczny Testosteron Test Enanthate E dla masy mięśniowej

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

99% czystości Surowy steroid anaboliczny Testosteron Test Enanthate E dla masy mięśniowej

Chiny 99% czystości Surowy steroid anaboliczny Testosteron Test Enanthate E dla masy mięśniowej dostawca
99% czystości Surowy steroid anaboliczny Testosteron Test Enanthate E dla masy mięśniowej dostawca 99% czystości Surowy steroid anaboliczny Testosteron Test Enanthate E dla masy mięśniowej dostawca

Duży Obraz :  99% czystości Surowy steroid anaboliczny Testosteron Test Enanthate E dla masy mięśniowej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: HUBEI, CHINY
Nazwa handlowa: HKYC
Orzecznictwo: ISO 9000, ISO 9001, SGS
Numer modelu: Tesosteron Enanthate

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotiable(best offer will be provided)
Szczegóły pakowania: zaprojektowane przebrania sposoby pakowania, 100% pass niestandardowej gwarancji
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
HUBEI, CHINY: Testosteron Enanthate Alias: 17b-hydroksy-4-androsten-3-on
Czystość: 99% Appearence: Biały krystaliczny proszek
CAS nie.: 315-37-7 Rynek eksportowy: Globalny
opakowania: 5 kg netto / aluminiowa puszka Użycie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy

99% czystości Surowy proszek steroidowy Test Enanthate testosteronu E dla masy mięśniowej

Testosteron Enanthate Basic Info

Testosteron Enanthate
Alias: Primoteston Depot
Nr CAS: 315-37-7
Czystość: 99%
MF: C26H40O3
MW: 400,59
Nr Einecs: 206-253-5
MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gram
Standard: Enterprise Standard
Wygląd: biały proszek.
Zastosowanie: Testosteron Enanthate (Primoteston) jest jednym z najpopularniejszych obecnie na rynku. Jest bardzo skuteczny w budowaniu mięśni, spalaniu tłuszczu i zyskiwaniu siły. Jest także tani i łatwy do zdobycia. Mięśnie zatrzymują więcej azotu, co z kolei sprawia, że ​​mięśnie syntetyzują białka lepiej, wytwarzając większe mięśnie.

Testosteron Enanthate Descrption

Testosteron Enanthate jest sterydem anabolicznym, który jest idealny na wszystkie poziomy użytkowania. Jest to idealny steryd anaboliczny po raz pierwszy u steroidów i będzie równie skuteczny dla osoby z dużą ilością czasu w siodle. Będzie nosić ze sobą możliwe skutki uboczne, ale przekonamy się, że są one bardzo łatwe do kontrolowania. Jeśli to zaskakujące, to tak naprawdę nie powinno być. Mimo wszystko, chociaż syntetyczny to po prostu testosteron, hormon, ciało ludzkie jest nie tylko dobrze przyzwyczajone, ale także i takie, które jest niezbędne dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Testosteron Enanthate Applications

Testosteron Enanthate jest jednym z najczęściej używanych testosteronów w leczeniu niskiego poziomu testosteronu. Jest także niezwykle popularny w kręgach poprawiających wydajność. Jest to jeden z najtańszych sterydów anabolicznych dostępnych na rynku, bardzo wszechstronny, dobrze tolerowany przez większość dorosłych mężczyzn, a jego podaż jest przez dach.


Po wstrzyknięciu testosteron nie staje się aktywny, dopóki ester nie oddzieli się od hormonu. Całkowite oderwanie nie następuje jednocześnie, ale pozwala na powolne, stabilne uwalnianie aktywnego hormonu do organizmu. Po wstrzyknięciu nastąpi ostry skok testosteronu w ciągu pierwszych 24-48 godzin po wstrzyknięciu. Stąd hormon będzie nieustannie się rozdzielał i rozpraszał poprzez ciało. Po pewnym czasie testosteron Enanthate ma okres półtrwania wynoszący około 8 dni, co pozwala na wykonanie tylko jednego zastrzyku co 2 tygodnie w warunkach terapeutycznych. Jednak co 7-10 dni okażą się znacznie bardziej skuteczne w utrzymaniu stabilności.

Długotrwały Pojedynczy Ester

Enanthate testosteronu jest długotrwałym pojedynczym steroidem estrowym. Ma 7 atomów węgla długości. Oznacza to, że większa waga sterydów to testosteron w przeciwieństwie do masy estrowej. Podczas przyjmowania pewnej ilości zestryfikowanego steroidu, całkowita masa jest kombinacją zarówno masy estrowej jak i steroidu. To powiedziawszy, dłuższe estry, takie jak cypionian, mają większą masę estru (z powodu jego 8 węglowych długości) i mniejszą całkowitą masę sterydów. Z tego powodu, enanthate byłby lepszy niż cypionate. Sustanon ma jeszcze większą masę sterydów.

Efekty w kulturystyce:
Może promować wzrost tkanki suchej dla osób poza sezonem;
Cykl cięcia: Uzupełniając testosteron Enanthate, wyraźne wzmocnienie działania anabolicznego ochroni tę chudą tkankę i zapewni spalanie jedynie tkanki tłuszczowej. Będzie także widzieć, że nasz metabolizm jest znacznie wzmocniony, tak że spalamy tkankę tłuszczową w bardziej efektywnym tempie. Dobrze zaplanowana dieta zostanie zaprojektowana do spalania tkanki tłuszczowej, a nie mięśni, ale gdy stajemy się szczuplejsze, ciało zacznie chronić tłuszcz instynkt przetrwania i wziąć to, czego potrzebuje od tkanki mięśniowej.

Testosteron Enanthate Stacking

Testosteron enanthate działa dobrze albo samodzielnie albo w stosie, tworząc świetny cykl łączenia. Jako najlepszy dostępny masowy buildosteron, testosteron układa się dobrze praktycznie we wszystkim i może być również stosowany sam z dużym sukcesem.

Ze względu na dłuższy okres półtrwania enancjomeru testosteronu, dawka 500 mg na tydzień może być stosowana dla pierwszego użytkownika przez okres 10 tygodni z bardzo dobrymi wynikami. Układanie sterydów doustnych w pierwszym cyklu jest ogólnie uważane za nieprzydatne, ponieważ niemożliwe jest zmierzenie reakcji organizmu na stosowane sterydy i określenie, które z nich powodują skutki uboczne.

Dla bardziej zaawansowanych sportowców, dawki 500-1000 mg enanthatu są również doskonałe do tworzenia wyraźnych wyników w ciągu 10 tygodni. Bardziej zaawansowani sportowcy często układają testosteron z dianabolem, deka-durabolinem, primobolanem lub wyposażyli się w potężny stos do budowania masy.

Testosteron Enanthate Dawkowanie

Początkujący mogą bezpiecznie i skutecznie zacząć od 250 mg co tydzień, podczas gdy górny zakres może wynosić około 1000 mg. W jednym badaniu okazało się, że 600 mg na tydzień dawało znacznie lepsze wyniki niż podawanie niższej dawki. Należy jednak pamiętać, że dawka zależy od kilku czynników, a lekarz jest najlepszą osobą, która zaleci odpowiednią dawkę odpowiednią dla pacjenta.

Większość ludzi odkryła, że ​​dawka od 500 mg do 1000 mg jest wystarczająca do zbudowania ton mięśni w ich ciele. Jeśli jednak zamierzasz stosować ponad 500 mg testosteronu na tydzień, musisz rozważyć czynniki ryzyka w porozumieniu z prywatnym klinicystą.

Testosteron Enanthate Specification

Wyniki testów analitycznych
Testuj przedmioty Dane techniczne Wyniki analizy
Wygląd Biały lub prawie biały proszek Potwierdzać
Identyfikacja IR, TLC Pozytywny
Dokładny obrót + 77 ° ~ + 82 ° + 79,8 °
Zawartość wody 0,5% maks 0,18%
Bezpłatny kwas heptanowy 0.16% maks 0,1%
Pojedyncze zanieczyszczenia 1,0% maks <1,0%
Całkowite zanieczyszczenia 2,0% maks <2,0%
Organiczne lotne zanieczyszczenia Spełnia wymagania potwierdzać
Pozostałe rozpuszczalniki Spełnia wymagania potwierdzać
Analiza 97% -103% 99,5%
Wniosek Specyfikacja jest zgodna z usp 34 Standard

Możesz chcieć wiedzieć najpierw:

1. Dostępne: proszek steroidowy, półfabrykat, sarmy, peptydy, środki wzmacniające seks, środki przeciwbólowe itd. Oraz wszelkiego rodzaju maszyny do przetwarzania sterydów.

2. Paczka: Zaprojektowane Dyskretne pakowanie według różnych krajów i ilości.

3. Przekaż niestandardową stawkę: ponad 99%.

4. Zasady dotyczące miejsca pochodzenia: robimy reship raz za darmo (bez ograniczeń krajowych), jeśli paczka zostanie zajęta. Pls contatc na rawqueen03@ycphar.com.


5. Metody dostawy: EMS, DHL, FedEx, UPS, TNT, Aramex, Chiny / Hongkong / Singapur / Szwecja / Holandia Post Mail. Wszystko z kodem śledzenia. Zwykły czas dostawy to 4-7 dni roboczych.

6. Delivery czas: USA: 3-5 dni, Wielka Brytania: 4 -7 dni, Kanada: 3-7 dni, Europa: 6-10 dni


Nasze przewagi konkurencyjne:


1. Bogate doświadczenie: specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze sterydy zostały wyeksportowane prawie na całym świecie. Takich jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Brazylia, Niemcy, Rosja, Australia, Grecja, Polska, Bułgaria, Rumunia, Holandia, Szwecja, Ukraina, Łotwa, Litwa, Irlandia, Austria, Iran, Turcja, Meksyk, Tajlandia, Indie, Malezja, Singapur, inne kraje Bliskiego Wschodu, kraje europejskie, kraje amerykańskie i więcej obszarów.


2. Doskonała jakość: wysoka czystość i korzystna cena. Dobra jakość jest pierwszą podstawą naszego sukcesu. Wszystkie nasze produkty cieszą się wysoką czystością. Dzięki temu może zaspokoić Twoje zapotrzebowanie. Witaj zamów próbki, MOQ tylko 10 gramów.


3. Bezpieczna i szybka dostawa: Wiele różnych dyskretnych metod bezpiecznego pakowania, doświadczenie w wyborze ekspresowe, 4 ~ 7 dni, aby dotrzeć, wskaźnik sukcesu 99%.


4. Doświadczalny porządek i współpraca: Oprócz surowych proszków, oferujemy rozwiązania hormonalne i receptury. Możemy nauczyć Cię lub przedyskutować, jak przygotować roztwór hormonów na stronie. Każda dyskusja i pytanie są mile widziane!

Pakowanie i serwis:


1. Masowe zapasy, aby zapewnić natychmiastową dostawę każdego dnia po dokonaniu płatności.
2. Od lat zajmujemy się tą dziedziną, dysponując wyrafinowanym i profesjonalnym działem logistyki, który może zagwarantować bezpieczną i szybką dostawę.
3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący, który jest na tyle profesjonalny, aby zapewnić ci bezpieczny pakiet. Pozwala to również uniknąć sytuacji awaryjnej podczas dostawy, gwarantując wysoką przepustowość celną. Unikalne sposoby wysyłania od 10 gramów do 25 kilogramów proszków (lub od 100 do 30 litrów płynów) jednorazowo do miejsca docelowego.
4. Pakowanie zdjęć i kopiowanie kodu są dostarczane w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Zaktualizowany kod śledzenia będzie dostarczany co drugi dzień, abyś mógł trzymać dłoń swojej paczki.
5. Doskonała obsługa posprzedażna: Wszelkie pytania lub problemy pojawiły się po otrzymaniu produktu,

Powiązana lista produktów:

Proszek testosteronu Steroid Powder
Baza testosteronu Octan trenbolonu
Enanthate testosteronu Trenbolon Enanthate
Octan testosteronu Metylotrienolon
Propionian testosteronu Parabolan
Cypionat testosteronu Tibolone
Fenylopropionian testosteronu Baza trenbolona
Izokapronian testosteronu
Dekanian testosteronu Podstawa Boldenone
Testosteron Sustanon 250 Octan Boldenonu
Undekanian testosteronu Cyprianate Boldenone
17-alfa-metylo-testosteron Boldenone Undecylenate (equipoise)
Metylotestosteron
Turinabol Dekanian nandrolonu
Mestanolon Cypionian nandrolonu
Stanolone Undekanian nandrolonu
Mesterolone (Proviron) Propionian nandrolonu
Fluoxymesteron (Halotestin) Fenylopropionian nandrolonu
Doustne sterydy Propionian drostanolonu
Dianabol Drostanolone Enanthate
Stanozolol Methenolone Enanthate
Anavar Octan methenolonu
Anadrol
superdrol Metasteron Trestolone Acetate

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Athena

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)