Dom ProduktyProszek do utraty wagi

Legit Roid Oxymetholone Anadrol 99.5% Purity Oral Steroids Powder Oxymetholone

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Legit Roid Oxymetholone Anadrol 99.5% Purity Oral Steroids Powder Oxymetholone

Chiny Legit Roid Oxymetholone Anadrol 99.5% Purity Oral Steroids Powder Oxymetholone dostawca

Duży Obraz :  Legit Roid Oxymetholone Anadrol 99.5% Purity Oral Steroids Powder Oxymetholone

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: HUBEI,CHINA
Nazwa handlowa: HKYC
Orzecznictwo: ISO 9000, SGS
Model Number: 434-07-1

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 10grams
Cena: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, Western Union, T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
MF: C21H32O3 MW: 332.48
Czystość: 99,50% Wygląd: Biały, krystaliczny proszek.
Specyfikacja: USP28 / BP2003 Nazwa chemiczna: 5alfa-androstan-2-hydroksymetyleno-17-a-metylo-17-beta-ol-3-on
CAS: 434-07-1 Użycie: Materiał farmaceutyczny,

Oxymetholone Adroyd


99,5% Purity Oxymetholone Anadrol Steroid Proszek surowy
99% czystości hormonu Anadrol Oxymetholone z Muscle Gains Powder
Legit Roid Dostawca Dostarcz Oxymetholone Anadrol dla Musclebuilding
99,5% Czystość Steroidy doustne Proszek Oxymetholone Anadrol

Nazwa chemiczna: 5alfa-androstan-2-hydroksymetylen-17alfa-metylo-17-beta-ol-3-on
Nr CAS: 434-07-1
Wzór cząsteczkowy: C21H32O3
Masa cząsteczkowa: 332,48
Standard: USP28 / BP2003

Steroidowe proszki >> Steroidy doustne >> Oxymetholone Powder
Oxymetholone Anadrol Powder - Czystość 99,31%
Oxymetholone / anadrol może pobudzać syntezę białek i hamować dysplazję białek, a oksymetholon może obniżać poziom cholesterolu we krwi, zmniejszać wydalanie fosforu wapnia i zmniejszać supresję szpiku kostnego, pobudzać rozwój, promować nowicjusze tkanek i granulację. Nasza czystość proszku surowego oxymetholonu osiągnęła 99,31%.

Dane proszku Oxymetholone:


Oxymetholone CAS ID: 434-07-1
Oxymetholone MF: C21H32O3ss
Oxymetholone MW: 332,48
Oxymetholone Czystość: 99,31% według HPLC
Oxymetholone Standard: USP28 / BP2003
Oxymetholon Temperatura topnienia: 172,0 ~ 176,0 ° C
Oxymetholone Wygląd: od białej do bladożółtej substancji stałej.

Informacje ogólne o proszku Anadrol Oxymetholone:
Oxymetholon, powszechnie znany jako Anadrol z powodu pierwszej wyprodukowanej nazwy steroidu pochodzi od Dihydrotestosteronu (DHT) i jest 17-alfa-alkilowanym steroidem (17-aa.) Zmiana 17-aminokwasowa oznacza po prostu, że steroid został chemicznie zmieniony w pozycji 17 węgla, aby pozwolić mu przetrwać połknięcie, przetrwając pierwsze przejście przez wątrobę; bez 17-godzinnej modyfikacji steryd zostałby zniszczony, zanim kiedykolwiek we krwi dostałby się do krwiobiegu. Dobra wiadomość jest taka, że ​​dzięki tej zmianie jesteśmy w stanie wchłonąć użyteczny i potężny steryd anaboliczny; złe wieści są toksyczne dla wątroby. Ponieważ większość doustnych sterydów wynosi 17-aa, działanie toksyczne może być dość wysokie, ale w przypadku Anadrolu efekt ten jest bardziej wyraźny, co czyni go jednym z najbardziej toksycznych dla wątroby steroidów dostępnych na rynku.

Gdy oxymetholon dostanie się do organizmu, który jest dozwolony przez jego formę 17-aa, stanie się bardzo szybko aktywny i efekty będą drastycznie szybkie. Jak rozumiemy anaboliczne androgenne sterydy, okres półtrwania z nimi związany w dużym stopniu wpływa na początkową moc; Oxymetholon ma bardzo krótki okres półtrwania około 8,5 godziny, co sprawia, że ​​aktywność steroidów jest niemal natychmiastowa, ale z bardzo krótkim aktywnym czasem działania. Z tego powodu wielu sportowców podzieli dawkę Oxymetholone na dwie dawki dziennie, aby utrzymać szczytową ilość aktywnego steroidu w swoim systemie przez całą dobę w trakcie użytkowania. Jednak jedna dawka na dzień wystarczy, aby utrzymać aktywną ilość steroidu funkcjonującego w organizmie, chociaż nie na szczytowych poziomach.

Korzyści z Oxymetholone Anadrol:


Jako steryd przeznaczony do leczenia niedoboru masy ciała i choroby wyniszczającej mięśnie, jest to jeden z bardziej znanych steroidów pęczniejących, które możemy wykorzystać do zwiększenia masy ciała. Podczas gdy wiele sterydów anabolicznych może służyć zarówno do łączenia jak i do cięcia, większość z nich ma główną rolę, a Anadrol nie czyni wyjątku. Anadrol ma jeden cel podczas cyklu cięcia, a my dotykamy go, gdy idziemy, ale dla większości użytkowników sterydów, które wypełniają i tylko wypełnienie będzie jedynym czasem, gdy używają tego sterydu.
Dzięki swojej ogromnej mocy, Anadrol jest jednym z najpotężniejszych doustnych sterydów, jakie kiedykolwiek wyprodukowano, ludzie mogą zobaczyć wzrost masy nawet o 20-30 funtów w ciągu zaledwie kilku tygodni użytkowania, a także zobaczyć ich siłę strzelania przez dach. Ponadto, ponieważ ten steryd jest prawie zawsze używany jako część zestawu, a nie sam, ze względu na jego niskie właściwości wiążące androgeny, pozwoli innym steroidom, które przyjmujesz, aby trafniej wypełniły tę rolę i w mniejszym lub większym stopniu stworzy wyższy poziom synergii między różne sterydy anaboliczno-androgenne, które zażywasz.

Oxymetholone do rozlewania i cięcia:


Łatwo zrozumieć, dlaczego Oxymetholone jest idealny do wypełniania, ponieważ jego atrybuty nadają się do tego celu, a z powodu tych właśnie cech bardzo niewiele osób będzie używać Anadrol podczas cyklu cięcia. Jest jednak wyjątek i dość duży w konkurencyjnym kulturystyce. Wielu konkurencyjnych kulturystów uzupełni Anadrol na kilka ostatnich tygodni przed występem; budując dużą ilość steroidu w swoim organizmie przez okres kilku tygodni, są w stanie w większym stopniu wykorzystać ich węglowodany na końcu. Dzięki temu procesowi zawodnik będzie miał znacznie pełniejszy wygląd, ale znowu należy zachować ostrożność. Osoba, która jest bardzo wrażliwa na retencję wody z tego steroidu będzie musiała trzymać się z daleka od tego procesu, ale jeśli dieta jest w punkcie, a taka czułość nie stanowi problemu, w połączeniu z dobrym AI i stałym cyklem zawodów można uzyskać przyjemny pełny efekt. zyskał.


Oxymetholone / Anadrol Stacking:


Anadrol układanie w stos z innymi sterydami anabolicznymi daje radykalną poprawę. Na przykład, dodanie Anadrolu do 50 mg / dzień Dianabolu daje niewielką dodatkową korzyść dla cyklu sterydowego; w przeciwieństwie do tego, dodanie Anadrolu do 50-100 mg / dzień trenbolonu lub 60-80 mg / dzień Anavar (oxandrolone) daje dramatyczną poprawę. W tym jego zachowanie w stos jest podobne do Dianabol, ale nie do trenbolonu. Prawdopodobnie dzieje się tak dlatego, że w przeciwieństwie do trenbolonu, oxymetholon nie wiąże się silnie z receptorem androgenowym, a większość jego działania anabolicznego prawdopodobnie nie jest genomicznie pośredniczona przez AR.
* Zainteresowanie przygotowaniem tabletek lub kapsułek Anadol / Oxymetholone?
Jak dotąd oferujemy tylko proszki Oxymetholone / Anadrol w postaci surowych proszków, ale proponujemy instrukcje jak tworzyć własne tabletki i kapsułki. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Tobą.

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Jiang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)