Dom ProduktyProszek do utraty wagi

Fluoxetine Hydrochloride White Crystalline Powder CAS 56296-78-7 Used as an Antidepressant

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Fluoxetine Hydrochloride White Crystalline Powder CAS 56296-78-7 Used as an Antidepressant

Chiny Fluoxetine Hydrochloride White Crystalline Powder CAS 56296-78-7 Used as an Antidepressant dostawca
Fluoxetine Hydrochloride White Crystalline Powder CAS 56296-78-7 Used as an Antidepressant dostawca Fluoxetine Hydrochloride White Crystalline Powder CAS 56296-78-7 Used as an Antidepressant dostawca

Duży Obraz :  Fluoxetine Hydrochloride White Crystalline Powder CAS 56296-78-7 Used as an Antidepressant

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: HUBEI,CHINA
Nazwa handlowa: HKYC
Orzecznictwo: ISO 9000, SGS
Model Number: 56296-78-7

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 10grams
Cena: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, Western Union, T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
MF: C17H19CIF3NO MW: 345,79
Czystość: 99,50% Wygląd: Biały, krystaliczny proszek.
Specyfikacja: USP28; BP2003 Nazwa chemiczna: Chlorowodorek fluoksetyny
CAS: 99300-78-4 Użycie: Używany jako lek przeciwdepresyjny

Opis produktu

Nazwa produktu: Chlorowodorek fluoksetyny
Synonimy: chlorowodorku (+ -) - metylo-gamma- (4- (trifluorometylo) fenoksy) benzenopropanoaminy, chlorowodorku 3- (p-trifluorometylofenoksy) -n-metylo-3-fenylopropyloaminy, fontex, lilly110140, n-metylo-3-fenylo-3- ( chlorowodorek p-trifluorometylofenoksy) propyloaminy, FLUOXETINE-D5 HCL, FLUOXETINE-D5 HCL (PHENYL-D5), HYDROCHLOREK FLUOKSETYNY-D5
CAS: 56296-78-7
MF: C17H19CIF3NO
MW: 345,79
EINECS: 260-101-2
Kategorie produktów: Półprodukty i produkty chemiczne, związki znakowane izotopowo, farmaceutyki, serotonina, aminy, związki aromatyczne, związki znakowane izotopem
Mol File: 56296-78-7.mol
Właściwości chemiczne Biały lub prawie biały proszek
Stosowanie Znakowany selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Używany jako lek przeciwdepresyjny.
Stosowanie Selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Używany jako lek przeciwdepresyjny.
Stosowanie Selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego. Używany jako lek przeciwdepresyjny
Aktywność biologiczna Selektywny inhibitor ponownego wychwytu serotoniny. Wiąże się z ludzkim transporterem 5-HT z Ki 0,9 nmola / l i jest między 150- a 900-krotnie selektywnym nad 5-HT1A, 5-HT2A, H1, α1, α2-adrenergicznym, i receptory muskarynowe. Przeciwdepresyjny. Dostępny również jako część Inhibitorów Serotoniny Uptake Tocriset ™.

Chlorowodorek fluoksetyny -------------------- Opis


1.Fluoksetyna, znana także pod nazwami handlowymi, między innymi Prozac i Sarafem, jest antydepresantem klasy selektywnego inhibitora wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Jest stosowany w leczeniu dużych zaburzeń depresyjnych, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (OCD), bulimii, zaburzeń lękowych i przedmiesiączkowych zaburzeń dysforycznych. Może zmniejszyć ryzyko samobójstwa u osób w wieku powyżej 65 lat. Fluoksetyna była również stosowana w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Jest przyjmowany doustnie.


2.Fluoksetyna została odkryta przez Eli Lilly and Company w 1972 r. I wprowadzona do użytku medycznego w 1986 r. Znajduje się na liście najważniejszych leków Światowej Organizacji Zdrowia, najważniejszych leków potrzebnych w podstawowym systemie opieki zdrowotnej. Jest dostępna jako lek generyczny.

Fluoksetyna jest lekiem przeciwdepresyjnym klasy selektywnego inhibitora wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Jest stosowany w leczeniu dużych zaburzeń depresyjnych, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (OCD), bulimii, zaburzeń lękowych i przedmiesiączkowych zaburzeń dysforycznych. Może zmniejszyć ryzyko samobójstwa u osób w wieku powyżej 65 lat. Fluoksetyna była również stosowana w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Jest przyjmowany doustnie.


Częste działania niepożądane obejmują problemy ze snem, utratę apetytu, suchość w ustach, wysypkę i zaburzenia snu. Poważne działania niepożądane obejmują zespół serotoninowy, manię, drgawki, zwiększone ryzyko zachowań samobójczych u osób w wieku poniżej 25 lat oraz zwiększone ryzyko krwawienia. W przypadku zatrzymania nagle może wystąpić zespół odstawienia z lękiem, zawrotami głowy i zaburzeniami czucia. Nie jest jasne, czy jest on bezpieczny w czasie ciąży. Jeśli już jest na lekach, rozsądne może być kontynuowanie karmienia piersią. Mechanizm działania nie jest do końca jasny, ale uważa się, że jest on związany ze wzrostem aktywności serotoninowej w mózgu.

Fluoxetine HCl Medical używa


Fluoksetyna jest często stosowana w leczeniu ciężkich zaburzeń depresyjnych, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (OCD), zespołu stresu pourazowego (PTSD), bulimii, zaburzeń lękowych napadowego, przedmiesiączkowych zaburzeń dysforycznych i trichotillomanii. Stosowano ją również w leczeniu katapleksji, otyłości, i uzależnienie od alkoholu, a także zaburzenia związane z objadaniem się. Jest również stosowany jako leczenie zaburzeń ze spektrum autyzmu z umiarkowanym powodzeniem u osób dorosłych.

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Jiang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)