Dom ProduktyIniekcyjne steroidy anaboliczne

USP31 Injectable Anabolic Steroids Powder Drostanolone Enanthate Muscle Building

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

USP31 Injectable Anabolic Steroids Powder Drostanolone Enanthate Muscle Building

Chiny USP31 Injectable Anabolic Steroids Powder Drostanolone Enanthate Muscle Building dostawca

Duży Obraz :  USP31 Injectable Anabolic Steroids Powder Drostanolone Enanthate Muscle Building

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HBYC
Orzecznictwo: ISO 9000, SGS
Numer modelu: HBYC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: negotiable(best offer will be provided)
Szczegóły pakowania: zaprojektowane przebrane sposoby pakowania, gwarancja 100% pass niestandardowa)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
MF: C25H34O3 MW: 382.54
Czystość: 97,0 ~ 101,0% Wygląd: blady żółty lub żółty krystaliczny proszek
Specyfikacja: USP28; BP2003 Nazwa chemiczna: 4,9,11-estratrien-17beta-ol-3-on Enanthate
CAS: 58-22-0 Użycie: stymulacja liniowego wzrostu i dojrzewania kości

USP31 Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań Proszek Drostanolon Enanthate Muscle Building


Męskie sterydy mięśniowe Hormone Tren E / Parabola / Trenbolone Enanthate
Surowy proszek Parabolan / Trenbolon Enanthate for Muscle Growth
Najlepsze sterydy Trenbolon Enanthate Finaplix Fiolki do wstrzykiwań dla cyklu mięśniowego


Trenbolon Enanthate (parabola)


Nazwa chemiczna: 4,9,11-estratrien-17beta-ol-3-on Enanthate
Wzór cząsteczkowy: C25H34O3
Masa cząsteczkowa: 382,54
Test: 97-101%
Wygląd: jasnożółty lub żółty krystaliczny proszek
Standard: Enterprise Standard


Proszki Steroidowe >> Trenbolon >> Proszek Trenantonowy Enanthate

Proszek trenbolonu w proszku na sprzedaż - czystość 99,46%
Trenbolon Enanthate naprawdę błyszczy w swojej zdolności do zachowania tkanki mięśniowej. Oferujemy surowy proszek Trenbolon Enanthate o czystości 99,46%. Poza tym oferujemy profesjonalną instrukcję do wykonywania strzykawek z olejem tren enan. Trenbolon Enanthate jest przymocowany estrem enanthate, długim estrem, który przedłuża okres półtrwania Trenbolonu w górę o 7-10 dni.

Dane dotyczące proszku trenbolonu enanthatu:
Trenbolon Enanthate Alias: Tren enan; Tren E.
Trenbolone Enanthate Cas ID: 2322-77-2
Trenbolon Enanthate Purity: 99,46% według HPLC
Trenbolon Enanthate Temperatura topnienia: 69 ~ 71 ° C
Trenbolon Enanthate Appearance: Jasnożółty lub żółty krystaliczny proszek

Genaral Informacja o proszku z trenbolonu enantanowego:
Trenbolon Enanthate jest przymocowany estrem enanthate, długim estrem, który przedłuża okres półtrwania Trenbolonu w górę o 7-10 dni. Jest to zupełnie odmienne od octanu trenbolonu, który wyraża okres półtrwania około 3 dni. W ostatecznym rozrachunku istnieją zarówno zalety, jak i wady, które zostaną wkrótce omówione. Trenbolon Enanthate pod względem szybkości uwalniania i farmakokinetyki jest dosłownie identyczny z testosteronem Enanthate (lub jakimkolwiek sterydem anabolicznym przymocowanym estrem enantanowym). Sterydy anaboliczne, takie jak Trenbolon Enanthate, zaprojektowano tak, aby zapewnić dość szybkie uwalnianie hormonu do organizmu w ciągu pierwszych 2 dni po początkowym podaniu, a poziom w osoczu krwi pozostaje wysoki, powoli zmniejszając się w ciągu dwóch tygodni. Można to uznać za przedłużone wydanie. Ponieważ okres półtrwania Trenbolonu Enanthate jest dość zbliżony do Parabolan (Trenbolone Hex), oba są łatwe do wzajemnej wymiany.

Trenbolon Enanthate Zastosowanie:


Trenbolon Enanthate wykazuje okres półtrwania wynoszący około 7-10 dni i jest obecnie bardziej powszechny niż jego inny długo-estrowy odpowiednik Parabolan, zapewnia wielu użytkowników, którzy są w większości przypadków wstrząśnięci igłą lub znajdują częste zastrzyki niewygodne z wygodniejszą formą trenbolonu do posługiwać się. W przeciwieństwie do octanu trenbolonu, który wymaga co drugi dzień wstrzyknięć, Trenbolon Enanthate wymaga podawania tylko dwa razy w tygodniu, z równomiernym rozłożeniem iniekcji (na przykład poniedziałek i czwartek). Ponieważ Trenbolon jest uważany za steryd anaboliczny na poziomie średnio zaawansowanym, większość użytkowników tego związku jest zazwyczaj dobrze poinformowana o jego szczegółach. Wiele półproduktów robiących pierwszy krok w Trenbolon woli Trenbolon Enanthate ze względu na wygodę rzadszych zastrzyków. Jednak wadą tego jest fakt, że Trenbolon jest sterydem anabolicznym, który jest niezwykle silny i niesie ze sobą niektóre potencjalne efekty uboczne niewidoczne z innymi związkami. Dlatego został oznaczony jako "surowy" steryd anaboliczny, a początkujący trenbolon, który zastanawia się, która forma użyć może zamiast tego zdecydować się na octan trenbolonu. Powodem jest to, że szybszy okres półtrwania tlokbolu Trenbolonu zapewnia szybki wzrost poziomu trombolonu we krwi i szybko spada, zapewniając szybki odpływ z organizmu w przypadku jakichkolwiek problemów i użytkownik chce przestać. W przypadku Trenbolonu Enanthate wymagane są dwa tygodnie zanim Trenbolon całkowicie opuści ciało, podczas którego mogą utrzymywać się niepożądane efekty uboczne.

Jest zatem obowiązkiem jednostki wykorzystywanie tej informacji i samemu decydować, czy wygoda rzadszych wstrzyknięć rzeczywiście jest warta ryzyka, że ​​trzeba poczekać dwa tygodnie przed lekiem z organizmu, jeśli wystąpią jakiekolwiek niepożądane skutki. Jeśli użytkownik jest doświadczonym użytkownikiem trenbolonu, który już rozumie reakcję organizmu, decyzja ta powinna już zostać podjęta.

Ważne jest, aby zrozumieć, że przy długotrwałych sterydach anabolicznych, takich jak Trenbolon Enanthate, czas wymagany do uzyskania maksymalnego poziomu hormonu w osoczu krwi jest znacznie dłuższy niż w przypadku wariantów o krótkiej estetyce. Na przykład, wiele osób zgłosiło znaczny wzrost siły i / lub zmiany w budowie ciała w drugim lub trzecim tygodniu z użyciem octanu Trenbolonu, ale Trenbolon Enanthate może wymagać w górę od 4 do 6 tygodni (w zależności od osoby), zanim hormon zauważalnie "kopie w". Ze względu na długi ester enanthatu, hormon powoli osiąga optymalny poziom przez okres kilku tygodni, ponieważ każda dawka opiera się na ostatniej. Oczywiście ci, którzy chcą przyspieszyć ten proces, zawsze mogą zdecydować się na frontload. Należy jednak pamiętać, że istnieją zarówno korzyści, jak i ryzyko / niedogodności związane z taką praktyką, a wstępne zaopatrzenie powinno zostać dokładnie zbadane i rozważone przed dokonaniem tego. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku związku, takiego jak Trenbolon, i jest podwójnie szczególnie prawdziwe, jeśli użytkownik jest po raz pierwszy użytkownikiem trenbolonu.

Ogólnie rzecz biorąc, Trenbolon Enanthate jest tym, co można by nazwać trenbolonem zaawansowanego trenbolonu użytkownika. Nie oznacza to jednak, że wielu doświadczonych weteranów trenbolonu nie będzie stosować octanu trenbolonu - wiele z nich robi i wiele z nich ma tendencję do trzymania się octanu trenbolonu wyłącznie na zawsze, nie dotykając Tren Enanthate. Punktem domowym jest to, że używanie trenbolonu Enanthate jest znacznie częstsze wśród doświadczonych użytkowników, a nie od początkujących do trenbolonu, którzy najczęściej wybierają stosowanie octanu trenbolonu z powodu krótkiego okresu półtrwania, a zatem względnie szybkiego usuwania z organizmu. Zazwyczaj jest to zabezpieczenie w przypadku, gdy użytkownik po raz pierwszy napotka złe doświadczenia w Trenbolone i chce zatrzymać się gwałtowniej niż zatrzymanie Trenbolone Enanthate.
Dla hurtowni trenbolonu enanthate
Zwykle proszek enanthatu trenbolonu przekształca się w roztwory olejowe @ 150 mg / ml, 200 mg / ml i 250 mg / ml z BA, BB. Jeśli prowadzisz hurtownię tren enan, bądź naszym klientem i oferujemy wszystkie instrukcje, które pozwolą ci obniżyć koszty i przekazać więcej klientów.

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Daniel

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)