Dom ProduktySterydy SARM

High Purity Rad 140 Fat Burning Sarms Steroids , Fat Loss Sarms Little Side Effect

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

High Purity Rad 140 Fat Burning Sarms Steroids , Fat Loss Sarms Little Side Effect

Chiny High Purity Rad 140 Fat Burning Sarms Steroids , Fat Loss Sarms Little Side Effect dostawca
High Purity Rad 140 Fat Burning Sarms Steroids , Fat Loss Sarms Little Side Effect dostawca High Purity Rad 140 Fat Burning Sarms Steroids , Fat Loss Sarms Little Side Effect dostawca High Purity Rad 140 Fat Burning Sarms Steroids , Fat Loss Sarms Little Side Effect dostawca

Duży Obraz :  High Purity Rad 140 Fat Burning Sarms Steroids , Fat Loss Sarms Little Side Effect

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: yuancheng
Orzecznictwo: ISO9001, kosher
Model Number: 1379686-30-2

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 10g
Cena: negotiable, favorable price for big order
Packaging Details: diacreet package
Delivery Time: 3-7working days
Payment Terms: Western Union, MoneyGram, T/T
Supply Ability: 500kg/month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa handlowa: RAD 140 M.F: C20H24CIN3O4S
Masa cząsteczkowa: 437,94 Czystość: > 99%
Wygląd: Proszek Badania: 99%
efekt uboczny: mało / najmniej Czas dostawy: 3-7working dni
Rozpuszczalność: DMSO Port: SH

Wysoka czystość Rad 140 Spalanie tłuszczu Sarmy Sterydy, Fat Loss Sarms Little Side Effect

RAD 140


W oparciu o badania medyczne, RAD 140 SARM również wykazywał większy efekt anaboliczny niż testosteron, gdy był używany. Rad-140, silny, doustnie biodostępny i niesteroidowy SARM jest zaprojektowany tak, aby receptory hormonalne w tkankach organizmu działały tak samo, jakby otrzymywały dobrą dawkę testosteronu, wywołując takie same efekty, jak gdyby ". ponownie jeździć na rowerze z prohormonami i sterydami anabolicznymi minus niechciane efekty uboczne.

Co to jest RAD-140 SARM?


Aby wytłumaczyć sensowne użycie RAD-140 w przeciwieństwie do jakiegokolwiek innego sterydu, trzeba mieć pełne zrozumienie zastosowanej terminologii:
Agonista - agonista to cząsteczka, która może umożliwić receptor. W zależności od siły agonisty, określa wpływ jaki może mieć na cząsteczkę.
Modulator - typ agonisty, ale umożliwia receptorowi i cząsteczce wiązanie się ze sobą. Receptor może powodować różne reakcje w różnych tkankach. Jest to szczególnie pomocne, jeśli chcesz zwiększyć objętość w niektórych obszarach i nie zmieniać tkanki w bardziej wrażliwych obszarach, takich jak krtań, wyściółka skóry głowy, a nawet prostaty i wątroby.
Zasadniczo oznacza to, że jeśli chodzi o steroidy anaboliczne, chcesz użyć produktu, który nie będzie miał takiego samego ogólnego efektu na całym ciele. Chcesz, aby działała tam, gdzie jest potrzebna, a nie w miejscach, których nie potrzebuje.
Na przykład wstrzykujemy testosteron, aby wywołać efekt androgenny w niektórych tkankach, ale nie chcemy, aby powodował on działanie androgenne we wszystkich tkankach, takich jak prostata. Idealnie stosunek sterydów anabolicznych do androgenów powinien wynosić 20: 1.


Niektóre produkty różnią się:
- Norbolethone 16: 1
- Oxandrolone 12: 1
- Norethandrolone 16: 1


Jaki jest współczynnik RAD-140?


RAD-140 ma stosunek 90: 1, który wyraźnie różni się od Oxandrolonu, norboletonu i norethanadrolonu. RAD-140 jest również jednym z wielu magicznych sterydów, które są wystarczająco silne, aby ograniczyć działanie androgenne testosteronu na prostatę i inne niepożądane obszary.
Nadal istnieją pewne możliwości, które należy zbadać pod kątem wpływu na organizm, zwłaszcza na płeć żeńską. Syntetyczne steroidy anaboliczne mogą mieć nieprzyjemny wpływ na krtań, a tym samym na głos kobiety, a także na podszewkę ze skóry głowy.
RAD-140 wciąż jeszcze nie pokazał swojego działania w tych obszarach, ale wynik może być zupełnie inny niż syntetycznych steroidów anabolicznych. Dla mężczyzn ogólnie może być całkiem przydatna podczas układania w stos, ponieważ nie wpływa na prostatę.


Skutki uboczne RAD 140 SARM


W badaniach nie znaleziono jeszcze żadnych skutków ubocznych spowodowanych użyciem RAD 140 SARM. Należy jednak zachować najwyższą ostrożność przy dawkowaniu. Kliknij tutaj, aby przeczytać badanie US National Center for Biotechnology Information na RAD 140.


Dawkowanie dla RAD 140 SARM


Zalecane dawkowanie tego selektywnego modulatora receptora androgenowego wynosi od 0,3, 3 do 30 miligramów dziennie. Działa to doskonale dla zwiększenia beztłuszczowej masy mięśniowej i zapewnia bezpieczeństwo. Każda dawka wyższa niż ta zwiększa szanse na problemy zdrowotne.


RAD-140 jest rzeczywiście bardzo interesujący.


Po pierwsze, jeśli chodzi o terminologię. "Agonista" to cząsteczka, która aktywuje receptor. Pełny agonista, o wystarczająco wysokiej koncentracji we krwi lub pożywce testowej, może osiągnąć 100% efekt z receptorów. Częściowy agonista, zwany także słabym agonistą, może jedynie osiągnąć częściowy efekt z receptorów. W niektórych przypadkach wiąże receptory, ale nie daje wyników. W niektórych przypadkach obecność częściowego agonisty może zmniejszyć działanie pełnego agonisty, który również jest obecny. Na przykład u ludzi estriol, słaby agonista, może zmniejszyć działanie estradiolu, pełnego agonisty.
Pojęcie modulatora, w odróżnieniu od prostego agonisty pewnego rodzaju, polega na tym, że gdy cząsteczka wiąże się z receptorem, w niektórych tkankach receptor działa w jeden sposób i w innych tkankach w inny sposób.

Tamoksyfen (Nolvadex) lub klomifen (Clomid), na przykład, powodują, że receptory estrogenowe w tkance piersi działają inaczej niż gdy estradiol wiąże receptory, ale w tkance kostnej powoduje, że receptory działają tak samo, jak gdy estradiol wiąże się.
Jakie znaczenie miałoby dla androgenów? W komórkach mięśniowych chcemy, aby molekuła działała w taki sam sposób jak testosteron. Ale w tkankach, które nie chcą efektu androgennego, najlepiej byłoby, gdyby molekuła działała inaczej na receptorze androgenowym niż testosteron.
Pod względem najczęściej mierzonego efektu - wzrost dźwigacza odbytu vs wzrost prostaty * - już mieliśmy to z syntetycznymi sterydami anabolicznymi. Różnica w działaniu została obliczona jako stosunek anaboliczny / androgenny. Wartości dla tego stosunku osiągnęły poziom tak wysoki, jak podano 20: 1 dla norboletonu, 16: 1 dla norethandrolonu i 12: 1 dla oxandrolonu.
Ostarine i niektórzy inni wykazywali porównywalne wskaźniki anaboliczno / androgeniczne, choć trochę lepsze. Różnice były prawdopodobnie bardziej ilościowe niż w naturze czy klasie, szczególnie biorąc pod uwagę, że metoda testu daje dość zmienne wyniki z jednego badania do drugiego.
Jest to bardzo interesujący związek i może być wartościowy jako część sterydów ze względu na częściowy efekt blokowania testosteronu w prostacie.


* W szczurach mięśnie zwane czasami dźwigaczem ani działa, aby podnieść penisa. Chociaż reaguje on inaczej na sterydy anaboliczne niż na komórki mięśni szkieletowych ogólnie, w pomiarze anaboliczno / androgenicznym pomiary wzrostu dźwigacza odbytu są wykorzystywane jako czynnik odgadnięcia ogólnego wpływu na wzrost mięśni szkieletowych. Wzrost prostaty dostarcza pewnych użytecznych informacji na temat wpływu na prostatę i jest stosowany jako czynnik odgadujący wpływ na inne tkanki, takie jak skóra głowy i krtań, ale nie ma udowodnionej wartości do oszacowania wpływu na te tkanki.

Jednak RAD-140 wykazał stosunek anaboliczny / androgenny około 90: 1 i faktycznie antagonizuje (częściowo blokuje) działanie testosteronu na prostatę. To imponująca demonstracja.SARM

Nazwa NR CAS. Stosowanie
AICAR 2627-69-2 działa poprzez wprowadzanie puli nukleozydów, znacznie zwiększając poziomy adenozyny
w okresach awarii ATP
MK2866 841205-47-8 recepta na zapobieganie wyniszczenia, atrofii i sarkopenii oraz
do terapii zastępczej hormonem lub testoseronem.
MK-677 15972-10-0
do leczenia ułomności osób starszych
LGD-4033 1165910-22-4 profil farmakologiczny podobny do profilu Enobosarm, Ostarine, MK-2866
GW1516 317318-70-0 O otyłości, cukrzycy, dyslipidemii i chorobach sercowo-naczyniowych
Andarine (S4) 401900-40-0 częściowy agonista, przeznaczony głównie do leczenia łagodnego przerostu gruczołu krokowego
SR9009 1379686-30-2 w fazie rozwoju w The Scripps Research Institute (TSRI),
zwiększa poziom aktywności metabolicznej w mięśniach szkieletowych myszy
RAD140 1182367-47-0 Nowa generacja do uzyskiwania masy i krawędzi skrawających
YK11 431579-34-9 YK11: SARM i inhibitor miostatyny w jednym
AC262356 870888-46-3 Nowe SARMS
SR9011 1379686-29-9 Nowe SARMS
S23 1010396-29-8 Nowe SARMS
GW0724 317318-84-6 Nowe SARMS


Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Daniel

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)