Dom ProduktySurowce farmaceutyczne

Antihypertensive Pharma Grade Powder Telmisartan For Treat Hypertension CAS NO.:144701-48-4

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Antihypertensive Pharma Grade Powder Telmisartan For Treat Hypertension CAS NO.:144701-48-4

Chiny Antihypertensive Pharma Grade Powder Telmisartan For Treat Hypertension CAS NO.:144701-48-4 dostawca
Antihypertensive Pharma Grade Powder Telmisartan For Treat Hypertension CAS NO.:144701-48-4 dostawca Antihypertensive Pharma Grade Powder Telmisartan For Treat Hypertension CAS NO.:144701-48-4 dostawca

Duży Obraz :  Antihypertensive Pharma Grade Powder Telmisartan For Treat Hypertension CAS NO.:144701-48-4

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: HUBEI,CHINA
Nazwa handlowa: HKYC
Orzecznictwo: ISO 9000, SGS
Model Number: pharma raws

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 10G
Cena: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, Western Union, T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Telmisartan Inne nazwy: Telmisartan
Czystość: 99% Gatunek: Pharma klasy
MOQ: 10g pKG: Dyskretny pkg
Płatności: T / T, MG, WU. użytkownika: Dla dorosłych
Użycie: Kulturystyka Dostawy: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Wygląd: Biały proszek Temp: Sklepu o RT

Przeciwnowotworowy Pharma Grade Powder Telmisartan w leczeniu nadciśnienia CAS nr. 144701-48-4


Po prostu spróbuj małego zamówienia, aby rozpocząć współpracę, NIE zawiedziemy Cię!
Wszelkie produkty zainteresowane pls daj mi znać dam ci info.in szczegóły.

Telmisartan Des.

Nazwa produktu: Telmisartan
Alias: Micardis
NR CAS: 144701-48-4
Wzór cząsteczkowy: C33H30N4O2
Masa cząsteczkowa: 514,62
Czystość: 99%
Ocena: klasa farmaceutyczna


Telmisartan jest doustnym lekiem na receptę najczęściej stosowanym w leczeniu nadciśnienia tętniczego, w tym łagodnego nadciśnienia, w którym ciśnienie krwi jest tylko umiarkowanie podwyższone lub graniczne. Jeśli zdecydujesz się na samoleczenie z powodu łagodnego nadciśnienia lub granicznego wysokiego ciśnienia krwi, telmisartan jest doskonałym lub nawet najlepszym wyborem.

Ponieważ podwyższone ciśnienie krwi często jest niepożądanym skutkiem ubocznym cyklów sterydowych anabolików, a nawet może ograniczać stosowanie androgenów, to użycie telmisartanu wystarcza już do wytworzenia leku wartościowego dla wielu osób.

Jednak telmisartan ma również zupełnie inną kategorię zastosowania, ze względu na posiadanie całkiem wielu innych interesujących właściwości, które mogą być cenne w niektórych przypadkach.

Korzyści mogą obejmować poprawę utraty tkanki tłuszczowej, wytrzymałość, wrażliwość na insulinę, zmniejszenie ryzyka miażdżycy, udaru mózgu i zawału serca oraz możliwą korzyść dla zdrowia mózgu. W niektórych przypadkach można również poprawić nastrój lub energię.

Kiedy stosować telmisartan
Jeśli ciśnienie krwi wymaga moderacji, z pewnością rozważyłbym zastosowanie telmisartanu. Jeśli nie ma takiej potrzeby, czynniki, które mogłyby sugerować jej zastosowanie, obejmują zainteresowanie zmniejszeniem trzewnej tkanki tłuszczowej, polepszeniem upośledzonej wrażliwości na insulinę, zmniejszeniem ryzyka miażdżycy lub, w zależności od osobistych zainteresowań, możliwego polepszenia zdrowia i funkcji mózgu.

Powody, dla których nie należy stosować telmisartanu, mogą obejmować niechęć do zaakceptowania ryzyka możliwych skutków ubocznych lub niechęć do zmiany równowagi utraty tłuszczu w kierunku utraty tłuszczu trzewnego w stosunku do utraty tłuszczu podskórnego. Ogólnie, jeśli dieta i trening osiągną tylko ten sam procent tkanki tłuszczowej pomimo pozytywnych efektów telmisartanu, wygląd może być gładszy z powodu obecności takiej samej ilości tłuszczu w organizmie, ale z mniejszą ilością tłuszczu przechowywanego jako niezdrowy tłuszcz trzewny. Z drugiej strony, jeśli korzystasz z polepszonej utraty tłuszczu trzewnego za pomocą telmisartanu, aby uzyskać mniejszy procent tłuszczu, nie ma kary za gładkość. Jednakże, gdy dążymy do stanu zawodów, istnieje pewna ilość tłuszczu, który organizm musi zachować: teoretycznie, zmniejszenie trzewnej tkanki tłuszczowej w tym przypadku może zmusić do zatrzymania większej ilości tłuszczu podskórnego. Dlatego nie zalecałbym stosowania telmisartanu w ciągu ostatnich kilku tygodni przed zawodami kulturystycznymi.

Jak korzystać z telmisartanu
Aby zmniejszyć ryzyko miażdżycy, choroby układu krążenia lub udaru mózgu, gdy ryzyko jest tylko umiarkowane, sugeruję dawkę od 20 do 40 mg przyjmowaną doustnie raz na dobę. Dawkowanie byłoby takie samo, gdy zainteresowanie spowalniało utratę funkcji mózgu wraz z wiekiem lub potencjalnie poprawiało funkcjonowanie mózgu.

Dla możliwej poprawy utraty tłuszczu, szczególnie trzewnej tkanki tłuszczowej lub poprawy wytrzymałości, sugeruję dawkowanie 80-160 mg / dobę. Jednak dawka początkowa powinna wynosić tylko 40 mg na dobę do czasu oceny tolerancji.

Chociaż nie jest to wymagane, a użytkownicy telmisartanu w ogóle tego nie robią, podczas stosowania tego leku sugeruję suplementowanie oleuropeiną 200-400 mg / dobę i witaminą D 5000 jm / dzień. Mają one na celu ograniczenie, a może nawet wyeliminowanie dwóch aktywności telmisartanu, których nie uważałbym za pożądane dla budowy ciała lub poprawy wydajności, chociaż dodają one do swojego użytku medycznego.

Telmisartanu nie należy stosować w połączeniu z lekami moczopędnymi, a unikać stosowania ciężkiego odwodnienia podczas stosowania tego leku.

Podczas stosowania telmisartanu należy monitorować ciśnienie krwi. Zazwyczaj jakikolwiek spadek ciśnienia krwi jest po prostu na zdrowym poziomie lub na więcej - prawie zdrowym poziomie, a ci, którzy nie mają wysokiego ciśnienia krwi, nie widzą spadku z telmisartanem. Mimo to mogą istnieć wyjątki, więc należy to obejrzeć.

Na koniec chciałbym cyklicznie używać telmisartanu zamiast używać go w sposób ciągły. Nie ma dowodów na to, jaka metoda rowerowa może być optymalna, ale na przykład zasugerowałbym, abym był "wyłączony" przez tyle tygodni w roku co "na" jako minimum. Nie jest to spowodowane udowodnionym problemem, ale po prostu dlatego, że spodziewam się, że korzyści mogą być w pełni lub prawie w pełni zrealizowane przy tej ilości użycia, i gdzie każda zmiana w ekspresji genów lub blokowaniu receptorów może być niekorzystna w indywidualnym przypadku, a nie korzystna. , to będzie nie więcej niż w połowie czasu.


Funkcja medyczna aktywnych składników farmaceutycznych Telmisartan

1. Ponieważ telmisartan powoduje zwiększenie stężenia angiotensyny II, możliwe jest również nadmierne działanie stymulujące receptor. Telmisartan nie hamuje reniny osocza ludzkiego ani nie blokuje kanału jonowego. Nie hamuje on enzymu konwertującego angiotensynę II, który może złagodzić niekorzystne reakcje zwiększonego działania bradykininy.

2. Podanie 80 mg telmisartanu do organizmu człowieka może prawie całkowicie zahamować wzrost ciśnienia krwi wywołany przez angiotensynę II. Działanie hamujące może trwać 24 godziny i jest nadal wykrywalne po 48 godzinach. W ciągu trzech godzin po podaniu pierwszej dawki działanie przeciwnadciśnieniowe zaczęło się stopniowo nasilać. W ciągu pierwszych 4 tygodni po rozpoczęciu leczenia możemy uzyskać maksymalne działanie przeciwnadciśnieniowe, a skuteczność można utrzymać podczas długotrwałej terapii.sss

3. Jeśli leczenie zostanie nagle przerwane, ciśnienie krwi stopniowo powróci do poziomu sprzed leczenia po kilku dniach bez pojawienia się nadciśnienia z odbicia. W badaniach klinicznych w celu bezpośredniego porównania między tymi dwoma rodzajami leków przeciwnadciśnieniowych częstość występowania suchego kaszlu w grupie leczonej była znacznie niższa niż w grupie leczonej za pomocą inhibitora enzymu konwertującego angiotensynę.

Karta techniczna aktywnych składników farmaceutycznych Telmisartan

----------------
O NAS
----------------
Specjalizujemy się w materiałach pharma.raw (hormonowe proszki sterydowe, sterydy, płyny wstrzykiwane, peptydy, Sarmy), nasza firma integruje badania i rozwój, produkcję, eksploatację i marketing w organiczną całość. Posiadamy uprawnienia eksportowe i importowe oraz mamy doświadczenie w eksporcie od 15 lat.

Główny rynek: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Australia, Kanada, Szwecja, Rosja, Polska, Brazylia, Izrael, Holandia, Niemcy, Hiszpania, Szwajcaria, Polska i tak dalej.

MOQ: 10g

Pakiet: ukryte i dyskretne pkg
Płatność: T / T, Western Union, Moneygram, Bitcoin
Dostawa: wysyłka towaru w ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności.
Współczynnik niestandardowej przepustowości: 99%
Polityka ponownego wysłania jest dostępna, jeśli parament został zajęty lub wykryto jakiekolwiek problemy z jakością.


Obsługa posprzedażna:
Zniżki są dostępne dla naszych klientów po raz drugi. Możemy dostarczyć przepisy i profesjonalne sugestie, aby się promować. Numer przesyłki i zdjęcia do pakowania można podać szybko po wysłaniu towarów. Zawsze czekamy na Ciebie!

Nasze główne produkty w magazynie:
Anaboliczne proszki steroidowe
Półprodukt płyn steroidowy
Peptydy
Male enhancement powder
Pain Killer Powders
Nootropic Agent (Smart Drugs)
Przeciwdepresyjny
Seria SARM
Utrata tłuszczu
Rozpuszczalniki do sterydów: BA, BB, GSO, Guaiacol, EO, PEG itp.
Narzędzia i urządzenia: Filtr, Crimper, Fiolki, czapki, itp.

Nasze główne produkty czekają na Ciebie:
Anaboliczne proszki steroidowe
Półprodukt płyn steroidowy
Peptydy
Male enhancement powder
Pain Killer Powders
Środek nootropowy
SARM
Utrata tłuszczu
Rozpuszczalniki do sterydów: BA, BB, GSO, Guaiacol, EO, PEG itp.
Narzędzia i urządzenia: Filtr, Crimper, Fiolki, czapki, itp.

Nasze atuty:
Ponad 15 lat specjalizacji w tej dziedzinie, świadczone profesjonalne i doświadczone usługi.
1. Najlepsze ceny z wysoką jakością. Mamy kompletny system QA i QC, czystość proszku steroidowego to ponad 99% hplc. Używamy odpowiedniej receptury do gotowania sterydowego oleju do wstrzykiwań. Wszystkie nasze zamówienia zostaną wysłane po zdaniu egzaminu testowego.
2. Bogate doświadczenie w dostarczaniu paczek do Ciebie. Najbardziej przebranie pakietu i najbardziej profesjonalna firma transportowa w celu zapewnienia bezpiecznej dostawy. .
3. Wystarczająco dużo zapasów zapewnia szybki czas dostawy.
4. Dobra obsługa posprzedażna.
5. Promocje są możliwe, gdy zamówienie jest wystarczająco duże.
6. Najważniejsze jest to, że mamy politykę ponownego wysłania, aby chronić Cię w 100%.

Pakowanie i dostawa:
Posiadamy profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób wysyłania jednorazowo od 100 do 100 kg proszku do twojego kraju. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana w celu przejścia przez kontrolę celną.


Warunki płatności i wysyłki:


Minimalna ilość zamówienia: 100 sztuk
Cena do negocjacji
Pakowanie: fiolki lub zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po otrzymaniu pełnej płatności.
Warunki płatności: T / T, Western Union, MoneyGram.

Jak wykonać zamówienie:
1st: proszę dać mi znać, co potrzebujesz-który produkt / Cas nr ilość i kraj docelowy.
2: Wysyłasz nam zamówienie zakupu, gdy dojdziemy do porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.
3.: Przesyłka zostanie dostarczona po otrzymaniu pełnej zapłaty.
Po czwarte: przesyłka ekspresowa nie będzie dostarczana o paczkach.
5: Otrzymasz paczki w 7 dni.
6: Usługa posprzedażna będzie świadczona po otrzymaniu paczki.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną, kathelin (at) yccreate (doc) com.

Pozostałe towary, które dostarczamy.

Peptydy
HGH Fragment 176-191 2 mg / fiolka
PT-141 10 mg / fiolka
Melanotan-I 10 mg / fiolka
Melanotan-II 10 mg / fiolka
Sermorelin 2 mg / fiolka
Hexarelin 2 mg / fiolka
Tesamorelin 2 mg / fiolka
MGF 5 mg / fiolka
PEG MGF 2 mg / fiolka
Ipamorelin 2 mg / fiolka
CJC-1295 z DAC 2 mg / fiolka
CJC-1295 bez DA 2 mg / fiolka
Miostatyna 1 mg / fiolka
TB500 5 mg / fiolka
Triptorelin 2 mg / fiolka
GHRP-2 5 mg / fiolka
GHRP-6 5 mg / fiolka
Oksytocyna 2 mg / fiolka
Gonadorelin 2 mg / fiolka
DSIP 2 mg / fiolka
Selank 5 mg / fiolka
Follistatin 344 1 mg / fiolka
Follistatin 315 1 mg / fiolka
Epitalon 10 mg / fiolka
Pentadekapeptyd Bpc 157 2 mg / fiolka

Nootropic Raw Powders
Nie. Imię Cas nr.
1 Sunifiram CAS: 314728-85-3
2 Pirespa CAS: 53179-13-8
3 Adrafinils CAS: 63547-13-7
4 Coluracetam CAS: 135463-81-9
5 Noopept CAS: 157115-85-0
6 Piracetam CAS: 7491-74-9
7 Idebenone CAS: 58186-27-9
8 Carphedon CAS: 77472-70-9
9 Pramiracetam CAS: 68497-62-1
10 Rivastigmine CAS: 123441-03-2
11 Oksiracetam CAS: 62613-82-5
12 Aniracetam CAS: 72432-10-1
13 Donepezil CAS: 120014-06-4
14 Rivastigmine winian CAS: 129101-54-8
15 Alpha GPC CAS: 28319-77-9
16 CRL-40,941 (Fladrafinil) CAS: 90212-80-9
17 Fasoracetam CAS: 110958-19-5
18 Galantamina CAS: 1953-04-4
19 9-fluorenol CAS: 1689-64-1
20 Bezpłatna podstawa NSI-189 CAS: 1270138-40-3
21 Fosforan NSI-189 CAS: 1270138-41-4
22 Phenibut CAS: 1078-21-3
23 Picamilon CAS: 62936-56-5
24 PRL-8-53 CAS: 51352-87-5
25 Tianeptine sodium CAS: 30123-17-2
26 Winpocetyna CAS: 42971-09-5
27 Vincamine CAS: 1617-90-9
28 Theakrine CAS: 2309-49-1
29 Unifiram CAS: 272786-64-8
30 CDP Citicoline CAS: 987-78-0
31 Huperzine A CAS: 102518-79-6
32 brywaracetam CAS: 357336-20-0
33 Etiracetam CAS: 33996-58-6
34 Raubasine CAS: 483-04-5
35 Entacapone CAS: 130929-57-6

Pomoc w czasie snu NR CAS.
Melatonina 73-31-4
Phenibut 1078-21-3
Suvorexant (MK-4305) 1030377-33-3
Agomelatyna 138112-76-2
Trazodon HCL 25332-39-2
Sertralina HCL 79559-97-0
gamma-Oryzanol 11042-64-1
Dichlorowodorek triforyny 440-17-5
Sulpiride 15676-16-1
Lewosulpiryd 23672-07-3
Wodzian chloralu 302-17-0
Tianeptine Sodium 30123-17-2
NSI-189 1270138-40-3
Fosforan NSI-189 1270138-41-4
Tianeptyna 66981-73-5
Siarczan Tianeptyny 1224690-84-9
5-HTP 56-69-9
Szczawian escytalopramu 219861-08-2

Półprodukty płyn sterydowy
kathelin@yccreate.com WhatsApp: +8618872220706
Pojedyncza mieszanka Mieszanka Muti-Compound
Winstrol 50 (na bazie wody, Inj / doustnie) Ripex 225
Winstrol 50 (na bazie oleju, wtrysk) Rip Cut 175
Dianabol (dbol) 50 (doustnie) Cut Depot 400
Dianabol (dbol) 50 (wtrysk) TMT 300
Dianabol (dbol) 80 (wtrysk) TMT 375
Anadrol 50 TMT Blend 250
Anavar 50 (doustnie) TMT Blend 500
DECA 100/200/250/300 Tri Blend 300
NPP 100/200 Tri Blend 180
Sustanon 250 Tri Deca 300
Equipoise 250/300 Tren Test 225
Cypoject 250 Equitest 450
Enanject 250/300 Test Blend 300
Propionat 100 Test Blend 500
Trenabolic 80/100 Supertest 450
Trenaject 100/150/200 Anomass 400
Masteron Acetate 100 Test 400
Masteron Enanthate 100 Masa 500
Masteron 150 Test Blend 450
Primobolan 50 Tri-Tren180
Primoject 100 Tri Test 300
Trestolone acetate (MENT) 50 Tri Test400
Clomid 50mg / ml doustnie Anodro Test450
Nolvadex 20 mg / ml doustnie
Letrozol 5 mg / ml (doustnie) ----------- TBC
Anastrozol 5 mg / ml (doustnie)

 

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Athena

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)