Dom ProduktyPeptydy steroidowe

HGH fragments 176-191 / HGH 176-191 Loss Weight Peptides For Fat Loss

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

HGH fragments 176-191 / HGH 176-191 Loss Weight Peptides For Fat Loss

Chiny HGH fragments 176-191 / HGH 176-191 Loss Weight Peptides For Fat Loss dostawca
HGH fragments 176-191 / HGH 176-191 Loss Weight Peptides For Fat Loss dostawca HGH fragments 176-191 / HGH 176-191 Loss Weight Peptides For Fat Loss dostawca

Duży Obraz :  HGH fragments 176-191 / HGH 176-191 Loss Weight Peptides For Fat Loss

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HBYC
Orzecznictwo: ISO 9000, SGS
Numer modelu: HBYC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: negotiable(best offer will be provided)
Szczegóły pakowania: zaprojektowane przebrane sposoby pakowania, gwarancja 100% pass niestandardowa)
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po płatności potwierdzić
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Inne nazwy: HGH 176-191 Państwa: Proszek
Wygląd: Biały proszek Czystość:: > 99%
Specyfikacja: Wykwalifikowany Opakowania transportowe: Zgodnie z wymaganiami każdego klienta

Fragmenty HGH 176-191 / HGH 176-191 Peptydy stratne na utratę tłuszczu

Szybkie Szczegóły:

Pozycja Specyfikacja
Synonimy Fragment 177-191, AOD-9604
MF C78H123N23O23S2
MW 1815.08152
Wygląd Biały proszek
Czystość 98%
Stopień Klasyfikacja farmaceutyczna
Przechowywanie Zamknięte, poniżej 2 ~ 8 C zachowania
Stosowanie AOD9604 działa w rzeczywistości na redukcję nadmiernych tkanek tłuszczowych, takich jak
zwiększenie masy mięśniowej i zwiększa zawartość lipidów w organizmie.

Fragment HGH 176-191 Opis:
Fragment (176-191) jest peptydem utracającym tkankę tłuszczową pochodzącym z cząsteczki GH, który bezpośrednio inicjuje lipolizę i hamuje lipogenezę, ale aby lepiej zrozumieć ten peptyd, konieczne jest przynajmniej podstawowe zrozumienie jego macierzystego hormonu.
GH jest polipeptydem, który zawiera sekwencję aminokwasów o długości 191 aminokwasów. Frag (176-191) został opracowany przez izolowanie i modyfikowanie specyficznej części cząsteczki GH odpowiedzialnej za działanie lipolityczne i antylipogenne hormonu.
Część cząsteczki odpowiedzialna za te efekty to aminokwasy 176-191. W każdym znaczeniu Frag powinno być przede wszystkim uważane za peptyd utraty tkanki tłuszczowej, który wykonuje te funkcje za pośrednictwem tych samych ścieżek, co tradycyjny GH, ale bez narażania użytkownika na potencjalnie niepożądane skutki uboczne, które mogą pojawić się podczas podawania GH.

Fragment HGH 176-191 Dawkowanie i stosowanie:
Fragment HGH jest jak wszystkie inne peptydy, które przykryliśmy i przychodzi jako delikatny liofilizowany proszek, który powinien być przechowywany poza światłem i w chłodnym i suchym miejscu. Rekonstytucję prowadzi się za pomocą wody bakteriostatycznej lub chlorku sodu przeznaczonego do wstrzykiwań. Aby czerpać korzyści z Frag HGH, użytkownicy będą musieli dawkować około 500mcgs dziennie. Można to zrobić poprzez dawkowanie 250mcgs rano przed treningiem i 250mcgs przed lunchem lub 250mcgs przed snem. Użytkownicy będą również chcieli wziąć pod uwagę czas zastrzyków i ich dietę w tym czasie. Optymalne jest wstrzykiwanie HGH Frag 176-191 na pusty żołądek lub tylko białko w żołądku. Podobnie jak w przypadku innych peptydów, stwierdzono, że Frag HGH nie działa tak skutecznie w obecności węglowodanów i cukrów.

Podanie :
fragment GH 176-191 stymuluje lipolizę i hamuje lipogenezę zarówno en vivo / en vitro.
Fragment 176-191 nie wykazuje żadnego wpływu na wzrost lub insulinooporność, w przeciwieństwie do pełnej cząsteczki GH. To najnowszy, najpotężniejszy fragment GH na rynku. Badania wykazały utrzymującą się utratę tłuszczu, skierowaną bezpośrednio na tkankę tłuszczową.
Wykazano, że działanie GH zmniejszające tłuszcz wydaje się być kontrolowane przez mały region analogowy końca C-końca cząsteczki GH. Ten region składa się z aminokwasów 176-191, stąd nazwa. Ten fragment peptydowy działa naśladując sposób, w jaki naturalny hGH reguluje metabolizm tłuszczów, ale bez negatywnego wpływu na poziom cukru we krwi lub wzrost, jaki obserwuje się przy niezmodyfikowanym hGH.

Co to jest hormon wzrostu?
Syntetyczny hormon wzrostu (Somatropin) jest sztucznie wytworzonym hormonem (składającym się z sekwencji 191 aminokwasów) identycznym z występującym u ludzi. Niektóre popularne nazwy syntetycznego hormonu wzrostu to: Genotropin firmy Genentech, Humatrope firmy Eli Lilly, Nutropin firmy Genentech i Saizen firmy Serono. Podczas gdy wiele firm jest w stanie wytwarzać hormon wzrostu, nie wszystkie firmy są w stanie wytworzyć prawidłową strukturę, która jest identyczna z naturalnie występującym hormonem wzrostu. Struktura determinuje siłę, z jaką cząsteczka hormonu wzrostu wiąże się z receptorem, co z kolei wpływa na "siłę" zdarzeń prowadzących do transkrypcji białek, metabolizmu, tworzenia IGF-1, itp. Ta niespójność stanowi część różnice w skuteczności różnych produkowanych syntetycznych hormonów wzrostu. Syntetyczny hormon wzrostu nie jest tak naprawdę prawdziwym lub naturalnym hormonem wzrostu. Został wyprodukowany w laboratorium, a nie przysadce.

Produkowany naturalnie hormon wzrostu wytwarza się w przednim płacie przysadki mózgowej. Składa się z mieszanki aminokwasów, z których większość to 191 aminokwasów.

Jak działa hormon wzrostu?
Hormon wzrostu w organizmie uwalnia się pulsacyjnie. Wykazano, że ten wzór sprzyja wzrostowi. Przysadka jest w stanie dość szybko zsyntetyzować bardzo duże ilości hormonu wzrostu, który magazynuje zarówno w postaci skończonej, jak i niedokończonej. Dorośli rzadko doświadczają pulsów hormonu wzrostu, które całkowicie wyczerpują te sklepy. Wraz z wiekiem nie tracimy zdolności do tworzenia i magazynowania dużych ilości hormonu wzrostu, a raczej odczuwamy zmniejszoną zdolność do instruowania ich uwalniania. Impulsy hormonu wzrostu mierzone są w fali, a koryto jest "wyłączone" lub nie-wydzielane z hormonu wzrostu, a herb jest "włączony" lub najwyższy punkt podczas wydzielania hormonu wzrostu.

Objętości hormonu wzrostu uwalnianego w organizmie nie można właściwie porównać do podawania syntetycznego hormonu wzrostu, ponieważ zestaw cech behawioralnych związanych z naturalnym hormonem wzrostu różni się od syntetycznego hormonu wzrostu. Dlatego też próba znalezienia naturalnego hormonu wzrostu w syntetycznej równoważności hormonu wzrostu nie jest zbyt owocna, ponieważ ostatecznie najważniejsze jest: ilość i jakość sygnałów wewnątrzkomórkowych oraz stopień, w jakim hormon wzrostu stymuluje autokrynną / parakrynną (lokalnie produkowany / stosowany lokalnie) mięśnie IGF-1 i po ćwiczeniu jego wariant splicingowy MGF.

Co to jest hormon wzrostu człowieka (HGH) Fragment 176-191?
Fragment HGH jest zmodyfikowaną postacią aminokwasów 176-191 w C-końcowym regionie ludzkiego hormonu wzrostu (HGH). Badania wykazały, że działa on naśladując sposób, w jaki naturalny HGH reguluje metabolizm tłuszczów, ale bez negatywnego wpływu na wrażliwość na insulinę (poziom cukru we krwi) lub proliferację komórek (wzrost mięśni) obserwowaną przy niezmodyfikowanym HGH. Podobnie jak niezmodyfikowany GH, fragment HGH 176-191 stymuluje lipolizę (rozkładanie tłuszczu) i hamuje lipogenezę (tworzenie kwasów tłuszczowych i innych lipidów w organizmie).

Fragment HGH 176-191 ma być 12,5 razy silniejszy niż ludzki hormon wzrostu (HGH) do utraty masy ciała niż standardowy ludzki hormon wzrostu (HGH).

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w badaniach fragment HGH 176-191 miał zdolność zwiększania poziomów IGF-1, co przekłada się na zdolność fragmentów do nadawania efektów przeciwstarzeniowych.

Ile należy użyć fragmentu 176-191 ludzkiego hormonu wzrostu (HGH)?
W większości badań wykazano korzystne wyniki w zakresie dawek pomiędzy 400-600mcg lub 4-6mcg / kg podzielonych na kilka dawek dziennie.

Jaki jest typowy protokół dla fragmentu ludzkiego hormonu wzrostu (HGH) 176-191?
Badania sugerują, co następuje:
Typowy protokół dla początkujących będzie:
200mcg przed śniadaniem
200mcg 30 minut przed treningiem
Około 5-7 dni w tygodniu - wstrzyknięcia podskórne

Typowy protokół pośredni będzie:
250mcg przed śniadaniem
250mcg 30 minut przed treningiem
Około 5-7 dni w tygodniu - wstrzyknięcia podskórne

Typowy protokół zaawansowania byłby następujący:
200mcg przed śniadaniem
200mcg przed lunchem
200mcg 30 minut przed treningiem
7 dni w tygodniu - wstrzyknięcia podskórne

Czy jedzenie powinno być spożywane przed lub po wstrzyknięciu fragmentu ludzkiego hormonu wzrostu (HGH) 176-191?
Badania wykazały, że podawanie najlepiej powinno odbywać się na pustym żołądku lub tylko na białku w żołądku. Tłuszcze i węglowodany tępe uwalnianie hormonu wzrostu. Po podaniu peptydów należy odczekać co najmniej 30 minut. W tym momencie puls hormonu wzrostu osiągnął szczyt i możesz jeść to, co chcesz.

Obiecujemy:
1. Dostarczaj produkty wysokiej jakości za rozsądną cenę.
2. Zrekompensuj stratę, jeśli nasze produkty mają problemy z jakością.
3. Rozłóż zamówienia i przesyłkę zgodnie z zamówieniem na czas.
4. Przekazać komplet dokumentów celnych zgodnie z polityką importową różnych krajów.
5. Zapewnij zwinne i bezpieczne płatności.
5. Podaj trend cenowy, aby mieć pewność, że na czas zapoznasz się z informacjami marketingowymi.
6. Jednym słowem, postaramy się jak najlepiej rozwiązać problemy, które napotkasz.

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Daniel

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)