Dom ProduktyPłynne doustne sterydy

Cytrynian tamoksyfenu anty estrogenu Nolvadex, cytrynian tamoksyfenu 20 mg / ml do cyklu PCT

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Cytrynian tamoksyfenu anty estrogenu Nolvadex, cytrynian tamoksyfenu 20 mg / ml do cyklu PCT

Chiny Cytrynian tamoksyfenu anty estrogenu Nolvadex, cytrynian tamoksyfenu 20 mg / ml do cyklu PCT dostawca
Cytrynian tamoksyfenu anty estrogenu Nolvadex, cytrynian tamoksyfenu 20 mg / ml do cyklu PCT dostawca Cytrynian tamoksyfenu anty estrogenu Nolvadex, cytrynian tamoksyfenu 20 mg / ml do cyklu PCT dostawca

Duży Obraz :  Cytrynian tamoksyfenu anty estrogenu Nolvadex, cytrynian tamoksyfenu 20 mg / ml do cyklu PCT

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HBYC
Orzecznictwo: ISO 9000, SGS
Numer modelu: HBYC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: negotiable(best offer will be provided)
Szczegóły pakowania: zaprojektowane przebrane sposoby pakowania, gwarancja 100% pass niestandardowa)
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po płatności potwierdzić
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Badania: USP 99,51% według HPLC. Wygląd: Biały krystaliczny proszek
Dianabol MF: C32H37NO8 Dianabol MW: 563.64

Cytrynian tamoksyfenu

Cytrynian tamoksyfenu jest selektywnym modulatorem receptora estrogenu (SERM), który został utworzony w 1961 r. Przez ICI, obecnie znaną jako AstraZenaca. Istnieje wiele marek, w tym ogólne formy cytrynianu tamoksyfenu na rynku, ale Nolvadex jest najbardziej znany. Często określany jako anty-estrogen, cytrynian tamoksyfenu jest w rzeczywistości zarówno antagonistą, jak i agonistą. Oznacza to, że będzie działał jako anty-estrogen w niektórych obszarach ciała, podczas gdy działa jako estrogen w innych obszarach.

Cytrynian tamoksyfenu był stosowany medycznie od dziesięcioleci i odniósł duży sukces w leczeniu raka piersi, w szczególności raka piersi reagującego na hormony. Jest to również lek, który jest używany przez wielu użytkowników sterydów anabolicznych , ale nie jest to steryd . Jest to steryd lekowy, którego użytkownicy czasami używają podczas stosowania sterydów, aby wspomóc działania estrogenowe związane ze skutkami ubocznymi powodowanymi przez określone steroidy . Jednak najczęściej stosuje się go w terapii post cyklu (PCT). PCT to okres 3-6 tygodni po zastosowaniu sterydów, który jest stosowany w celu pomocy w naturalnej produkcji testosteronu, która jest tłumiona podczas stosowania sterydów anabolicznych .

Cytrynian tamoksyfenu Funkcje i cechy

Cytrynian tamoksyfenu jest SERM, który działa zarówno jako antagonista, jak i agonista w stosunku do hormonu estrogenu. Jest antyestrogenem, ponieważ wiąże się z receptorami estrogenu w niektórych częściach ciała, szczególnie w tkance gruczołu mlekowego. Działanie to zapobiega działaniu estrogenu na pierwotnie zamierzony punkt wiązania. To sprawia, że ​​cytrynian tamoksyfenu jest cenny dla pacjentów z rakiem piersi, ponieważ rak piersi karmi estrogen. I jest to cenne dla użytkowników sterydów, ponieważ zwiększone poziomy estrogenu mogą wiązać się z tkanką gruczołu sutkowego i prowadzić do ginekomastii .

Związek Cytrynian Tamoksyfenu jako antyestrogen jest dość prosty i dobrze zrozumiany przez wielu, ale jego związek z byciem estrogenem w innych obszarach jest dla niektórych zaskakujący. Cytrynian tamoksyfenu działa jako estrogeny na wątrobę. Wykazano, że aktywność estrogenna związana z wątrobą poprawia zdrowie układu sercowo-naczyniowego, szczególnie w odniesieniu do cholesterolu. Może to być bardzo korzystne dla użytkowników sterydów kulturystycznych, ponieważ większość sterydów ma negatywny wpływ na poziom cholesterolu.

Poza działaniem związanym z estrogenem cytrynian tamoksyfenu posiada silne właściwości stymulujące testosteron. Zastosowanie cytrynianu tamoksyfenu pobudzi przysadkę mózgową do zwiększenia produkcji hormonu luteinizującego (LH) i hormonu folikulotropowego (FSH) z silnym naciskiem na LH. LH i FSH to gonadotropiny, które przekazują jądra do produkcji testosteronu. Bez LH i FSH nie ma produkcji testosteronu.

Wpływ cytrynianu tamoksyfenu

Dla użytkowników sterydów anabolicznych pozytywne działanie cytrynianu tamoksyfenu można zaobserwować zarówno podczas stosowania sterydów anabolicznych, jak i po nim, przy czym stosowanie po zabiegu jest najważniejsze. Sterydy anaboliczne, takie jak testosteron i nandrolon , zwiększają poziomy estrogenów w surowicy. Dzieje się tak przez hormon testosteronu przekształcający się w testosteron, co dzieje się z powodu metabolizmu enzymu aromatazy . Po aromatyzacji masz więcej estrogenu, co może prowadzić do ginekomastii i zatrzymywania wody. Może również prowadzić do wysokiego ciśnienia krwi, jeśli retencja wody stanie się poważna. Cytrynian tamoksyfenu nie obniża poziomu estrogenu w surowicy, ale wiąże się z receptorami w klatce piersiowej, co zapobiega wiązaniu estrogenu. Nie będzie to dużo w przypadku retencji wody, jeśli jest to problem. Nie jest to również wystarczająca ochrona ginekomastii dla wszystkich mężczyzn, ale zależy to od tego, jak wysokie są poziomy estrogenów, a także od genetyki. Jeśli potrzebna jest większa lub silniejsza ochrona, zaleca się inhibitory Aromatazy (AI). AI to anty- estrogeny, które hamują aktywność aromatazy i obniżają poziom estrogenu w surowicy.

Następnie otrzymujemy stymulujący testosteron działanie cytrynianu tamoksyfenu. Jest to zdecydowanie najważniejszy efekt dla użytkownika sterydów anabolicznych. Kiedy stosujemy sterydy anaboliczne, stłumimy naszą naturalną produkcję testosteronu, a to nastąpi niezależnie od użytych sterydów. Używanie sterydów powoduje negatywne sprzężenie zwrotne i mówi twojemu przysadce, by przestało robić LH i FSH. Dlatego prawie wszystkie cykle sterydów obejmują egzogenny testosteron, tak więc negatywne sprzężenie zwrotne nie powoduje niskiego poziomu testosteronu . Po zakończeniu stosowania sterydów, potrzebne jest coś, aby rozpocząć produkcję testosteronu. Wystąpi samo, ale będzie powolny, a Tamoxifen może zarówno przyspieszyć, jak i zwiększyć wydajność. Wprowadza się cytrynian tamoksyfenu, poziom LH i FSH wzrasta iw rezultacie wytwarzany jest testosteron.

Ważna uwaga: zastosowanie PCT, które obejmuje cytrynian tamoksyfenu lub dowolny SERM, aby to się udało, zakładając, że wcześniej nie istniał niski poziom testosteronu . Zakłada się również, że podczas użytkowania nie doszło do uszkodzenia podwzgórzowo-przysadkowo-jąder-osi (HPTA). Jeśli wcześniej występowały niskie poziomy, cytrynian tamoksyfenu nie naprawi tego w magiczny sposób. W przypadku poważnego uszkodzenia HPTA nie powrócisz do zdrowia i możesz potrzebować leczenia niską dawką testosteronu.

Ważna uwaga: Wielu użytkowników sterydów uważa, że ​​dobry PCT powoduje całkowite wyleczenie, ale jest to fałszywe przekonanie. PCT, który zawiera cytrynian tamoksyfenu, pobudzi regenerację, ale nie zakończy go. Ukończenie odzyskiwania będzie trwało jeszcze kilka miesięcy, ale ma znacznie większą szansę na PCT niż bez.

W przypadku pacjentów z rakiem piersi działanie cytrynianu tamoksyfenu jest być może jeszcze prostsze niż dla anabolików. Estrogen przyczepia się i odżywia raka, ale cytrynian tamoksyfenu zapobiega jego przyleganiu i głodzeniu raka. To prosty, ale skuteczny sposób leczenia. To nie jest jedyny lek stosowany w leczeniu; zwykle leczenie rozpocznie się od AI, a następnie zostanie zmienione na SERM, na przykład cytrynian tamoksyfenu. Czasami jest również stosowany jako środek zapobiegawczy u osób, które mają silną rodzinną historię raka piersi.

Skutki uboczne cytrynianu tamoksyfenu

Możliwe efekty uboczne Cytrynianu Tamoksyfenu istnieją, ale jest to jeden z lepiej tolerowanych SERMów na rynku. Większość mężczyzn nie będzie miała problemu z tym lekiem, chociaż jest to możliwe. Efekty uboczne cytrynianu Tamoksyfenu wydają się być częstsze u kobiet, ale nadal nie są to, co moglibyśmy nazwać "pospolitymi". Najczęstsze działania uboczne cytrynianu tamoksyfenu to:

· Swędzenie pochwy, krwawienie, wydzielina lub uczucie dyskomfortu

  • Uderzenia gorąca
  • Zdenerwowany żołądek
  • Bóle głowy

Powyższe efekty uboczne cytrynianu tamoksyfenu nie są niezwykle powszechne, ale możliwe. Inne możliwe skutki uboczne stosowania SERM, ale mniej powszechne niż powyższe obejmują:

  • Wysypka
  • Zmniejszona liczba białych krwinek
  • Zmiany endometrium
  • Zwiększone poziomy trójglicerydów
  • Zatorowość płucna

Ważna uwaga: Kobiety w ciąży lub mogące zajść w ciążę nie powinny stosować cytrynianu tamoksyfenu ani żadnego SERMU, ponieważ stosowanie może potencjalnie uszkodzić rozwijające się dziecko.

dziecko i z dużym prawdopodobieństwem.

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Jiang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)