Dom ProduktyTestosteron Enanthate Powder

Półprodukty Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań / Testosteron Propionate Injection CAS 57-85-2

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Półprodukty Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań / Testosteron Propionate Injection CAS 57-85-2

Chiny Półprodukty Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań / Testosteron Propionate Injection CAS 57-85-2 dostawca
Półprodukty Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań / Testosteron Propionate Injection CAS 57-85-2 dostawca Półprodukty Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań / Testosteron Propionate Injection CAS 57-85-2 dostawca Półprodukty Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań / Testosteron Propionate Injection CAS 57-85-2 dostawca

Duży Obraz :  Półprodukty Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań / Testosteron Propionate Injection CAS 57-85-2

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HKYC
Orzecznictwo: ISO 9000, SGS
Numer modelu: Test Prop 100, 250, 500

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 50ml
Cena: negotiable(best offer will be provided)
Szczegóły pakowania: Przebrane sposoby pakowania, 100% gwarancji niestandardowej
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 24 godzin, od 3 do 5 dni
Zasady płatności: MoneyGram, Western Union, T / T, Bitcoin
Możliwość Supply: Masa w magazynie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Testosteron propionate CAS nie.: 1045-69-8
Specyfikacja: 100 mg / ml; 250 mg / ml; 500 mg / ml Zasady płatności: Western Union i MoneyGram, T / T, Bitcoin
Kurier: EMS, HKEMS, FedEx, TNT, DHL, UPS Fuction: The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailab
Wyślij ponownie: Tak Dostawy: Specjalny ukryty pakiet lub spersonalizowana gwarancja 100% Custom Pass Rate

Semi Finished Injectable Propionate testosteronu 100,250,500mg / ml 57-85-2 Wzrost mięśni

Podstawowa informacja


Nazwa produktu: Propionian testosteronu 100 mg / ml


Dostosowane: dostosowane


Odpowiedni dla: dorosłych


Czystość:> 99%


Konwersja: 100 mg / ml, 250 mg / ml, 300 mg / ml


Pakiet transportowy: dostosowany


Pochodzenie: Chiny


Proszek: Tak


Stan: żółtawy oleisty płyn

Wygląd: półgotowany olej jamy ustnej i surowy proszek


Znak towarowy: Pharmlab


Specyfikacja: standard USP


Kod HS: 552667889

Czas dostawy: 5-7 Business to Most Country


Gwarancja: Pomoc w ponownym wysłaniu policji


Płatność: Western Union, Money Gram, Bitcoin, Paypal, T / T

Opis produktu

Propionian testosteronu jest pojedynczym estrowym związkiem testosteronu i stanowi jeden z najważniejszych związków testosteronu, każdy wyprodukowany. Kiedy syntetyczny testosteron został po raz pierwszy stworzony, był w czystej postaci. Po prostu nie było dołączonego estru, co zapewniało szybko działający związek, który musiałby wymagać bardzo częstego harmonogramu podawania. W 1937 r. Farmaceutyczny gigant Schering z Niemiec wypuścił pierwszy estrowy testosteron w testosteronie propionowym pod nazwą handlową Testoviron. Ta sama nazwa handlowa, którą ostatecznie nadałaby swojemu produktowi Testosteron Enanthate. Poprzez przyłączenie estru propionianowego do hormonu, pozwoli to na kontrolowanie czasu uwalniania hormonu i zapewnia bardziej skuteczny sposób utrzymywania stabilnego poziomu we krwi. Chociaż nie był to pierwszy syntetyczny preparat testosteronu, Propionian Testosteronu stałby się pierwszym komercyjnie dostępnym testosteronem. Byłby również dominujący w środowisku medycznym aż do lat 60. i wielu nowo narodzonych społeczności poprawiających wydajność.

Testosteron Propionate Funkcje i cechy:


Propionian testosteronu jest czystym hormonem testosteronu. Chociaż syntetyczny, jest idealną repliką pierwotnie produkowanego męskiego androgenu testosteronu. Z założenia hormon jest przyłączony do estru propionianu (kwasu propionowego), małego / krótkiego estru, który umożliwia kontrolę czasu uwalniania hormonu. Bez estru, hormon rozproszyłby się i rozproszyłby szybko po podaniu. Poprzez przyłączenie estru, sprzyja to kontrolowanemu uwalnianiu i pozwala osobnikowi na wstrzykiwanie hormonu rzadziej. Po wstrzyknięciu propionianu testosteronu ester powoli zaczyna odrywać się od hormonu. Gdy ester jest odłączony, hormon testosteronu zaczyna uwalniać się do krwi. Okres półtrwania propionianu testosteronu wynosi w przybliżeniu dwa dni, czyli jest znacznie dłuższy niż testosteron wolny od estru, który wykazuje okres półtrwania krótszy niż 24 godziny.

Jako czysty testosteron, Propionian Testosteronu ma wskaźnik anaboliczny równy 100 i ocenę androgeniczną równą 100. Sam hormon testosteronu stanowi podstawę, na podstawie której mierzy się wszystkie wartości anaboliczne i androgeniczne we wszystkich sterydach anabolicznych. Co ważniejsze, podczas przeprowadzania tych ocen strukturalnych, jego ocena tłumaczenia doskonale pasuje. Propionian testosteronu zapewnia znaczną aktywność anaboliczną i androgenną. Jest to ważne, ponieważ nie wszystkie sterydy odpowiadają ich ocenom strukturalnym w zdolności tłumaczenia.

Chociaż syntetyczny z natury, propionian testosteronu jest skutecznym hormonem do leczenia niskiego poziomu testosteronu. Testosteron jest niezbędnym hormonem produkowanym przez mężczyzn i kobiety, który wpływa na nasze samopoczucie fizyczne, psychiczne i seksualne. Wytwarzane i niezbędne dla obu płci, mężczyźni wymagają około dziesięciu razy więcej niż kobiet. Jeśli cierpisz na niski poziom testosteronu, a ponad 20 milionów mężczyzn w USA cierpi na pewien rodzaj niedoboru androgenów, Propionat Testosteronu rozwiąże ten problem. Jednakże, mimo że w końcu jest to testosteron, nie jest to preferowana forma leczenia, ponieważ wymaga częstych iniekcji. Testosteron Cypionate i Testosteron Enanthate pozostają dominującymi formami w planach leczenia. Jednakże, jeśli cierpisz i Propionate Testosteronu jest to, co jest dostępne, jest to odpowiednia opcja.

Efekty propionianu testosteronu:


Dla pacjenta o niskim poziomie testosteronu, jeśli uzupełnisz propionian testosteronu, nie będziesz więcej cierpieć. Jest to podstawowy efekt testosteronu pod tym względem. Poziomy były niskie, a teraz nie. Następnie mamy sportowca zwiększającego wydajność, a jako wszechstronny steryd anaboliczny działanie testosteronu Propionate obejmie szeroki zakres w tej kategorii.

Dla sportowca poza sezonem nie ma sterydu anabolicznego ważniejsze lub bardziej korzystne niż testosteron. Wysokie poziomy testosteronu będą promować znaczny wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej i siły. Zakłada to, że osoba spożywa odpowiednią ilość kalorii. Związki takie jak propionian testosteronu nie są magiczne, nadal będziesz musiał karmić swoje ciało wystarczającą ilością kalorii. W okresie poza sezonem oznacza to, że całkowite spożycie kalorii będzie nieznacznie przewyższać konserwację. Przyczyni się to niestety do zwiększenia tkanki tłuszczowej. Kluczem do sukcesu poza sezonem jest uzyskanie tkanki beztłuszczowej przy jednoczesnym zminimalizowaniu przyrostu tkanki tłuszczowej w możliwie największym stopniu. Uzupełniając Propionian Testosteronu, będziesz w stanie osiągnąć to bardziej wydajnie. Wysokie poziomy testosteronu będą promować silniejszy metabolizm. To nie jest licencja na jedzenie, ponieważ nie ma końca w zasięgu wzroku, ale powinieneś być w stanie lepiej wykorzystać swoje kalorie.

Potem mamy fazę cięcia, a Propionat Testosteronu może być tutaj nieoceniony. Aby stracić tkankę tłuszczową, musimy spalać więcej kalorii niż konsumujemy. Możesz podążać za najzdrowszą dietą na świecie i ćwiczyć się w ziemi, ale jeśli nie masz deficytu kalorycznego, nie stracisz tkanki tłuszczowej. Niestety, ten konieczny deficyt kaloryczny naraża naszą chudą tkankę mięśniową na ryzyko, zwłaszcza, że ​​stajemy się szczuplejsi. Ludzkie ciało nie chce stracić tkanki tłuszczowej dzięki swojemu instynktowi przetrwania. Gdy zapotrzebowanie na energię wzrasta podczas diety, ciało weźmie to, czego potrzebuje, gdziekolwiek zechce, a to często pochodzi z tkanki mięśniowej. Kluczem do skutecznego odżywiania jest nie tylko utrata tkanki tłuszczowej, ale także zminimalizowanie tkanki mięśniowej. Wysoki poziom testosteronu pozwoli Ci osiągnąć to skutecznie. Bez anabolicznego środka ochronnego, takiego jak propionian testosteronu, dojdzie do utraty tkanki mięśniowej, to jest dane. Ze względu na wzmocnienie metaboliczne zapewniane przez wysoki poziom testosteronu, osobnik będzie również spalał tłuszcz w bardziej efektywnym tempie.

Niezależnie od celu użycia, wszyscy, którzy uzupełnią testosteron Propionate, odkryją, że ich wytrzymałość mięśniowa jest znacznie większa. Nie zmęczysz się tak szybko. Przekonasz się także, że ogólna stopa zwrotu została znacznie poprawiona, i to właśnie dzięki poprawie osiągnięto postęp. To sprawia, że ​​Testosteron Propionate jest doskonałym sterydem dla sportowców, którzy mogą nie mieć żadnego nacięcia ani cięcia. Zwiększenie wytrzymałości i regeneracji wraz z poprawą wytrzymałości po prostu doprowadzi do bardziej efektywnej wydajności sportowej.

Testosteron Propionate Administration:


W przypadku niskich dawek testosteronu, dawki propionianu testosteronu zwykle mieszczą się w zakresie 25-50 mg na zakres wstrzyknięć i są zwykle podawane 2-3 razy w tygodniu. Należy jednak pamiętać, że w czasach nowożytnych jest on rzadko stosowany, gdy dostępne są związki takie jak Cypionate lub Enanthate.

Dla sportowców uprawiających sport, 25-50 mg co drugi dzień to na ogół solidna dawka propionianu testosteronu do zwalczania supresji spowodowanej użyciem innych sterydów anabolicznych. Aby uzyskać prawdziwą korzyść anaboliczną, dawki zwykle mieszczą się w dawce 100 mg co drugi dzień. Jest to bardzo bezpieczna dawka, łatwa do kontrolowania i powinna być dobrze tolerowana przez większość dorosłych mężczyzn. Można stosować wyższe dawki, większość mężczyzn może bardzo dobrze tolerować dawkę 150 mg co drugi dzień. Wielu mężczyzn będzie w stanie z łatwością tolerować 200 mg co drugi dzień. Należy jednak pamiętać, że im większa dawka, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych. Wyższe dawki będą wymagały większej ostrożności i wysiłku w kontrolowaniu skutków ubocznych, ale jest ich więcej niż można kontrolować.

Wszystkie rodzaje olejów w celach informacyjnych:

Płyn do wstrzykiwania mg / ml
Enanthate testosteronu 600 mg / ml
Propionian testosteronu 100 mg / ml
Testosteron Cypionate 250 mg / ml
Testosteron Sustanon 250 450 mg / ml
Dekanian nandrolonu (DECA) / Deca Durabolin 300 mg / ml
Boldenone Undecylenate 400 mg / ml
Octan Trenbolonu 100 mg / ml
Trenbolon enanthate 200 mg / ml
Trenbolon Węglan sześciowodorotlenowy 75 mg / ml
Drostanolone Propionate (Masteron) 100 mg / ml
Drostanolone Enanthate 200 mg / ml
Dekanian testosteronu 200 mg / ml
Fenylopropionian testosteronu 100 mg / ml
Nandrolon Phenypropionate (NPP) / Durabolin 100 mg / ml
Stanazolol (Winstrol) Wykończenia 50 mg / ml
Oxymetholone (Anadrol) 50 mg / ml
Oxandrolone (Anavar) 50 mg / ml
Methandrostenolone (Dianabol) 80 mg / ml
Cyprianate Boldenone 200 mg / ml
Superdrol Powder 50 mg / ml
Metantolon enanthate 200 mg / ml
Anastrozol (Arimidex) 5 mg / ml
Octan testosteronu 80 mg / ml
Baza testosteronu 100 mg / ml
Letrozole (Femara) 5 mg / ml
Undekanian testosteronu 500 mg / ml
izocapronian testosteronu 60 mg / ml
Olej do ust mg / ml
Dianabol 50 mg / ml
Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) 20 mg / ml
Tamoksyfen 20 mg / ml
Stanozolol (Winstrol) Agent 50 mg / ml
Cytrynian Clomifene (Clomid) 50 mg / ml
Anastrozol (Arimidex) 5 mg / ml
Letrozole (Femara) 5 mg / ml
Oxandrolone (Anavar) 20 mg / ml
Oxymetholone (Anadrol) 50 mg / ml
Mieszanka Półproduktowy olej sterydowy (mg / ml)
Nazwa Skład (mg / ml)
Propioniany testosteronu 100 mg / ml
TMT300 Drostanolone Propionate100mg / ml
Octan Trenbolonu 100 mg / ml
Testosteron enanthate150mg / ml
Anomass400 Boldenon Undecylenate150mg / ml
Trenbolon enanthate100mg / ml
Testosteron Propionate75mg / ml
Ripex225 Drostanolone Propionate75mg / ml
Octan Trenbolonu 75 mg / ml
Testosteron Propionate30mg / ml
Testosteron Phenylpropiona60mg / ml
Test Blend 450 Izokapronian testosteronu 60 mg / ml
Dekanat testosteronu 100 mg / ml
Testosteron enanthate 100mg / ml
Testosteron Cypionate100mg / ml
Octan testosteronu 32 mg / ml
Dekanonian testosteronu147 mg / ml
Supertest 450 Propionian testosteronu73 mg / ml
Testosteron Phenylpropionat73mg / ml
Testosteron Cypionate125mg / ml
Trenbolon enanthate125mg / ml
TMT 375 Drostanolone Enanthate125mg / ml
Testosteron enantate 125 mg / ml
Testosteron enanthate 120mg / ml
Tri Test 400 Testosteron Cypionate120mg / ml
Dekanonian testosteronu160 mg / ml
Cypionian Testosteronu 175 mg / ml
Test 400 Testosteron enantate175mg / ml
Testosteron Propionate50 mg / ml
Trenbolon enanthate 60 mg / ml
Tri Tren 180 Octan Trenbolonu 60 mg / ml
TrenHexahydrobenzylCarbonate60mg / ml
TM Blend 500 Trenbolon enanthate 250mg / ml
Testosteron enanthate250mg / ml

pakowanie i dostawa


1. Profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób wysyłania 100 gramów do 100 kg proszku w jednym czasie do twojego kraju.


2. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana dla przepustki celnej gwarantowanej.


3. Kod kontrolny 24 godziny na karnet celny gwarantowany.


4. Wiele rodzajów przesyłek, również może być twoim wymaganiem.


Nasza przewaga


1. Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich oczekiwania.


2. Mamy głębszą wiedzę zawodową, możesz wykonać pełen zakres usług.


3. Doskonała jakość, korzystna cena i bezpieczny transport.


4. Bezpieczna i dyskretna wysyłka.


5. Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, dostawa ekspresowa z DHL, EMS, HKEMS, TNT, UPS, Fedex i 24h po sprzedaży.

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Daniel

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)