Dom ProduktyPeptydy steroidowe

Peptydy octanu Alareliny Steroidy CAS 79561-22-1 Do endometriozy owulacyjnej

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Peptydy octanu Alareliny Steroidy CAS 79561-22-1 Do endometriozy owulacyjnej

Chiny Peptydy octanu Alareliny Steroidy CAS 79561-22-1 Do endometriozy owulacyjnej dostawca
Peptydy octanu Alareliny Steroidy CAS 79561-22-1 Do endometriozy owulacyjnej dostawca Peptydy octanu Alareliny Steroidy CAS 79561-22-1 Do endometriozy owulacyjnej dostawca

Duży Obraz :  Peptydy octanu Alareliny Steroidy CAS 79561-22-1 Do endometriozy owulacyjnej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HBYC
Orzecznictwo: ISO 9000, SGS
Numer modelu: HBYC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: negotiable(best offer will be provided)
Szczegóły pakowania: zaprojektowane przebrane sposoby pakowania, gwarancja 100% pass niestandardowa)
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po płatności potwierdzić
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Biały proszek MF: C50H69N15O9
MW: 1024.2 Gatunek: Farmaceutycznej

Peptydy garbujące Sterydy Melanotan-2 Mt-2 Melanotan Peptydy liofilizacyjne Sterydy dla skóry

Melanotan 2, Melanotan, Mt II, MT2
Melanotan 2 (MT2) Melanotan-II
Melanotan 2 CAS 121062-08-6
Czystość Melanotan 2 (według HPLC): 99,00%
Melanotan 2 Appearance: White Powder
Melanotan 2 Numer CAS: 121062-08-6
Sekwencja Melanotan 2 : Ac-Nle-Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys-NH2
Melanotan 2 Wzór cząsteczkowy: C50H69N15O9
Melanotan 2 Masa cząsteczkowa: 1024,2
Warunki przechowywania; z dala od światła, chłodni (2-8 stopni)
Zastosowanie: zapobieganie promieniom słonecznym wywołuje raka skóry; Dysfunkcje seksualne i rozkład tłuszczu
Opis Melanotana II
Melanotan II jest hormonem peptydowym należącym do klasy mimetyki hormonu alfa-melanocytów (alfa-MSH). Melanotan II jest syntetyczną analogową pochodną przysadki Melanokortyną. Peptyd jest znany przede wszystkim ze swojej zdolności do pomocy w opalaniu, ale jest również wykorzystywany do wspomagania erekcji. Melanotan II, określany również jako MT-2, nie ma żadnego znaczenia poza skórą i erekcją.

Efekty Melanotan II
Efekty działania preparatu Melanotan dwa dotyczą jedynie opalania i możliwej ulgi w zaburzeniach erekcji. Ciemniejszą i głębszą opaleniznę można zauważyć w ciągu kilku dni (zakładając, że jest również opalanie) i powinno dać zauważalne wyniki w ciągu kilku tygodni. Im dłużej używa MT-2, tym ciemniejszy dostanie.

Wpływ Melanotanu II na zaburzenia erekcji trwa od około 4-6 godzin i powinien trwać 6-12 godzin w zależności od indywidualnej reakcji. Czas jest ważny, jeśli jest używany w tym celu. Są jednak tacy, którzy biegają codziennie w małych dawkach w celu zapewnienia ulgi w utrzymaniu, ale może to okazać się problematyczne dla skóry, jeśli nie jest ostrożna.

Dawkowanie Melanotan II
Melanotan II jest dostarczany w postaci liofilizowanej (liofilizowanej) i odtwarzany za pomocą bakteriostatycznej wody. MT-2 można wstrzykiwać podskórnie lub domięśniowo podskórnie, co jest najbardziej powszechne i wygodne. Melanotan II należy przechowywać w lodówce przez cały czas i należy go wyrzucić w 30 dni po rekonstytucji.
Melanotan II jest zwykle przyjmowany w dawce 0,5-2 mg na dobę, przy czym 0,5-1 mg wystarczy dla większości osób, które używają go do opalania. Ta sama dawka 0,5-1 mg jest wystarczająca do leczenia zaburzeń erekcji.
Jak korzystać z Melanotan 2 Mieszanie roztworu
Zdejmij zatyczkę z fiolki do wstrzykiwania leku Melanotan 2.
Wytrzyj powierzchnię górnej części fiolki załączoną ściereczką z alkoholem i wyrzuć chusteczkę.
Wytrzyj powierzchnię wstrzykiwanej rurki wodnej (lub szklanej fiolki z wodą w zależności od zamówionego opakowania) za pomocą załączonej ściereczki alkoholowej i wyrzuć chusteczkę.
Wyjmij zamkniętą strzykawkę z opakowania. Upewniając się, że wstrzykiwana rura wodna jest wyprostowana, włóż igłę strzykawki do bocznej ścianki wody.
Teraz odciągnąć tłok strzykawki, aby pobrać 1 ml wody i powoli wyciągnąć strzykawkę.
Włożyć strzykawkę do fiolki Melanotan 2 Tanning Injection i nacisnąć tłok, aby całkowicie opróżnić strzykawkę z wody i powoli wyjąć strzykawkę z fiolki. Nie wstrząsaj roztworem.
Umieść roztwór Melanotan 2 w lodówce do przechowywania, aż będzie gotowy do użycia.
Upewnij się, że założyłeś zatyczkę strzykawki i ostrożnie ją wyrzuć.
Teraz zmieszałeś swój roztwór do wstrzykiwania melanotanu 2. Proszę przechowywać roztwór w lodówce.
Jak korzystać z Melanotan II do opalania
Melanotan II jest zwykle dostarczany w fiolkach zawierających 10 mg liofilizowanego (liofilizowanego) proszku. Fiolki rekonstytuuje się w dogodnej ilości bakteriostatycznej lub sterylnej wody, dodawanej do fiolki za pomocą strzykawki. Przykładowa dogodna ilość wody wynosi 2,5 ml. Gdy stosuje się taką ilość wody, uzyskany roztwór zawiera 4 mg MT-II na ml. Jeśli na przykład chciałbyś przyjąć dawkę 1 mg, objętość 0,25 ml lub "25 jm", jak zaznaczono na strzykawce do insuliny, przyjmowano by przez wstrzyknięcie. Iniekcja może być podskórna, domięśniowa lub dożylna, zgodnie z osobistymi preferencjami.
Wstrzykiwanie zazwyczaj odbywa się tylko raz dziennie, ale gdy osoba najpierw próbuje leku i ocenia tolerancję, wstrzyknięcie można podzielić na dwie mniejsze ilości dziennie.
Typowy zakres dawkowania wynosi od 0,5 do 2,0 mg / dzień, z korzystnym zakresem od 0,5 do 1,0 mg / dzień. Jednak najlepiej jest najpierw ocenić tolerancję przy mniejszym dawkowaniu 0,25 mg na raz.
Po rekonstytucji fiolka Melanotan II powinna być spożywana w całości w ciągu 30 dni. Przed rozpuszczeniem, MT-II powinien być przechowywany w lodówce lub zamrażarce, ale jest dopuszczalny do wysyłki bez chłodzenia.
Zasadniczo należy zaprzestać stosowania, jeśli MT-II w indywidualnych przypadkach powoduje problemy ze wzrostem, liczbą lub ciemnością znamion.
Efekt Melanotana II jest dość długotrwały. Może nawet być tak, że w przypadku efektu cyklu trwa on rok lub dłużej, aby w znacznym stopniu zniknąć. Korzystanie z cykli konserwacji może utrzymywać efekt przez czas nieokreślony. Zgodnie z ogólną zasadą konserwacja zwykle wymaga około 2 do 3 razy więcej MT-II na rok, co było potrzebne w pierwszym cyklu. Można to zrobić w sumie od 2 do 3 cykli rocznie w taki sam sposób, jak w cyklu początkowym, lub w przypadku częstszych schematów dawkowania dostarczających tę całkowitą ilość MT-II na rok

Co to jest Melanotan 2?
Inhibitory garbowania Melanotan 2 (znane również jako MT2) zostały po raz pierwszy zsyntetyzowane na Uniwersytecie w Arizonie. Naukowcy wiedzieli, że onk najlepszej obrony przed rakiem skóry to aktywowana melanina w skórze, opalenizna. Postawili hipotezę, że skutecznym sposobem zmniejszenia częstości występowania nowotworów skóry u ludzi byłoby zaindukowanie naturalnego układu pigmentowego organizmu w celu wytworzenia ochronnej opalenizny przed wystawieniem na działanie promieniowania UV. Organicznie występujący hormon MSH powoduje melanogenezę, proces, w którym komórki pigmentowe skóry (melanocyty) wytwarzają pigment skóry (melaninę). Badano, czy podawanie tego endogennego hormonu bezpośrednio do organizmu może być skuteczną metodą wywoływania opalania bezsłonecznego. Okazało się, że podczas gdy wydawało się, że działa, naturalny MSH miał zbyt krótki okres półtrwania w organizmie, aby był praktyczny jako lek terapeutyczny. Postanowili więc znaleźć mocniejszą i stabilniejszą alternatywę, która byłaby bardziej praktyczna.
Po zsyntetyzowaniu i przejrzeniu setek cząsteczek naukowcy pod kierunkiem Victora J. Hruby'ego i Mac E. Hadleya odkryli peptyd [Nle4, D-Phe7] MSH, który był około 1000 razy silniejszy niż naturalny MSH. Nazwali tę nową cząsteczkę peptydu "Melanotan" (później Melanotan-1, obecnie znany jako afamelanotyd). Następnie opracowali inny analog, Ac-Nle-cyklo [Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys] -NH2), który nazwali "melanotanem", garbowanie iniekcji. Naukowcy mieli nadzieję, że wykorzystają te peptydy do zwalczania czerniaka poprzez stymulowanie naturalnego mechanizmu pigmentu organizmu, aby uzyskać opaleniznę bez uprzedniego narażenia na szkodliwe poziomy promieniowania UV. To z kolei postawili hipotezę, że może zmniejszyć ryzyko uszkodzenia skóry, które może ostatecznie doprowadzić do raka skóry.
Pilotażowe badanie kliniczne fazy I przeprowadzone na trzech mężczyznach przez College of Medacine, Wydział Farmakologii, University of Arizona w Tuscon w Arizonie, rozmnożone w 1996 roku, doniósł, że "Melanotan" Tanning Injections ma aktywność opalania u ludzi, biorąc pod uwagę tylko 5 małych dawek co drugi dzień poprzez wstrzyknięcie podskórne. "Zgłaszanymi działaniami niepożądanymi były łagodne nudności i" kompleks rozciągania i ziewania ", które korelowały ze spontanicznymi erekcjami prącia.
Wydział Farmakologii University of Arizona College of Medacin opublikował w 1998 roku, w którym wzięło udział 10 mężczyzn cierpiących na psychogenne zaburzenia erekcji. Ich badanie zakończyło się stwierdzeniem, że "Melanotan" Inhalacje na opaleniznę są silnym inicjatorem erekcji u mężczyzn z zaburzeniami erekcyjnymi erekcyjnymi typu piżmowego i mają możliwe do opanowania działania niepożądane w dawce 0,025 mg / kg.
Badania kliniczne opublikowane w 2000 roku z 20 mężczyzn z psychogennymi i organicznymi zaburzeniami erekcji przeprowadzonymi w Sekcji Urologii Uniwersytetu w Arizonie College of Medacin zakończyły się stwierdzeniem, że "iniekcje garbowania Melanotan II są silnym inicjatorem erekcji prącia u mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

Korzyści Melanotan II
Lasting Tan: Nawet jeśli dawkowanie zostanie zatrzymane, ciepła opalona opalenizna może trwać miesiące bez narażania się na słońce. Odwrotnie, opalenizna rozwinęła się naturalnie w ciągu około miesiąca.

Elastyczność użycia: Potrafi przyjąć małą dawkę nasycającą, kontynuując dawkowanie, aż do uzyskania pożądanej pigmentacji skóry. Osiąga się tylko potrzebę dawkowania raz na kilka tygodni w celu utrzymania tego samego pigmentu.

Zmniejszona ekspozycja na światło słoneczne (promienie UV): Melanotan nadal wymaga ekspozycji na działanie promieni słonecznych, aby był skuteczny. Jednakże pozwoli użytkownikowi na znaczną redukcję czasu w celu uzyskania pożądanej opalenizny.


COA

POZYCJA SPECYFIKACJA
Wygląd Biały krystaliczny proszek
Analiza ≥99%
Metale ciężkie ≤10 ppm
Arsen ≤1ppm
Prowadzić ≤3ppm
Rtęć ≤0,1ppm
Kadm ≤1ppm
Całkowita liczba płytek ≤ 1000 cfu / g
Drożdże i pleśń ≤100 cfu / g
E coli Negatywny
Salmonella Negatywny
Wniosek Produkt jest zgodny ze standardem.

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Jiang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)