Dom ProduktyPeptydy steroidowe

Ludzkie peptydy wzrostu Steroidy Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6 Do ochrony skóry

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Ludzkie peptydy wzrostu Steroidy Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6 Do ochrony skóry

Chiny Ludzkie peptydy wzrostu Steroidy Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6 Do ochrony skóry dostawca
Ludzkie peptydy wzrostu Steroidy Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6 Do ochrony skóry dostawca Ludzkie peptydy wzrostu Steroidy Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6 Do ochrony skóry dostawca Ludzkie peptydy wzrostu Steroidy Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6 Do ochrony skóry dostawca Ludzkie peptydy wzrostu Steroidy Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6 Do ochrony skóry dostawca

Duży Obraz :  Ludzkie peptydy wzrostu Steroidy Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6 Do ochrony skóry

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HBYC
Orzecznictwo: ISO 9000, SGS
Numer modelu: HBYC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: negotiable(best offer will be provided)
Szczegóły pakowania: zaprojektowane przebrane sposoby pakowania, gwarancja 100% pass niestandardowa)
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po płatności potwierdzić
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Melanotan 2 Użycie: reakcja opalania przy minimalnej ekspozycji na światło słoneczne
Wygląd: Biały proszek Gatunek: Farmaceutycznej
MF: C50H69N15O9 Pakiet: Pakiet dobrze ukrytego
Wysyłka: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, TNT, Aramex itp Zasady wysyłki: 100% wysyłka za darmo

Ochrona skóry Steroidy hormonu wzrostu człowieka Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6

Szybkie Szczegóły:

Nazwa produktu: Melanotan-II

Alias: MT-2


MF: C50H69N15O9


MW: 1024.180


CAS: 121062-08-6


PubChem: 92432


Czystość: 98%


Wygląd: biały proszek

Ocena: Ocena farmaceutyczna


Przechowywanie: Zamknięte, poniżej 2 ~ 8º C zachowania


Zastosowanie: Wykazano, że melanotan 2 wykazuje działanie obniżające apetyt, działanie lipolityczne i wzmacniające libido, a także promuje garbowanie skóry. Melanotan 2 został szeroko przebadany do stosowania w ochronie przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego od światła słonecznego ze względu na jego właściwości stymulujące melanogenezę.

Opis:


Inhibitory garbowania Melanotan 2 (znane również jako MT2) zostały po raz pierwszy zsyntetyzowane na Uniwersytecie w Arizonie. Naukowcy wiedzieli, że onk najlepszej obrony przed rakiem skóry to aktywowana melanina w skórze, opalenizna. Postawili hipotezę, że skutecznym sposobem zmniejszenia częstości występowania nowotworów skóry u ludzi byłoby zaindukowanie naturalnego układu pigmentowego organizmu w celu wytworzenia ochronnej opalenizny przed wystawieniem na działanie promieniowania UV.

Organicznie występujący hormon MSH powoduje melanogenezę, proces, w którym komórki pigmentowe skóry (melanocyty) wytwarzają pigment skóry (melaninę). Badano, czy podawanie tego endogennego hormonu bezpośrednio do organizmu może być skuteczną metodą wywoływania opalania bezsłonecznego. Okazało się, że podczas gdy wydawało się, że działa, naturalny MSH miał zbyt krótki okres półtrwania w organizmie, aby był praktyczny jako lek terapeutyczny. Postanowili więc znaleźć mocniejszą i stabilniejszą alternatywę, która byłaby bardziej praktyczna.

Po zsyntetyzowaniu i przejrzeniu setek cząsteczek naukowcy pod kierunkiem Victora J. Hruby'ego i Mac E. Hadleya odkryli peptyd [Nle4, D-Phe7] MSH, który był około 1000 razy silniejszy niż naturalny MSH. Nazwali tę nową cząsteczkę peptydu "Melanotan" (później Melanotan-1, obecnie znany jako afamelanotyd). Następnie opracowali inny analog, Ac-Nle-cyklo [Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys] -NH2), który nazwali "melanotanem", garbowanie iniekcji.

Naukowcy mieli nadzieję, że wykorzystają te peptydy do zwalczania czerniaka poprzez stymulowanie naturalnego mechanizmu pigmentu organizmu, aby uzyskać opaleniznę bez uprzedniego narażenia na szkodliwe poziomy promieniowania UV. To z kolei postawili hipotezę, że może zmniejszyć ryzyko uszkodzenia skóry, które może ostatecznie doprowadzić do raka skóry.

Pilotażowe badanie kliniczne fazy I przeprowadzone na trzech mężczyznach przez College of Medacine, Wydział Farmakologii, University of Arizona w Tuscon w Arizonie, rozmnożone w 1996 roku, doniósł, że "Melanotan" Tanning Injections ma aktywność opalania u ludzi, biorąc pod uwagę tylko 5 małych dawek co drugi dzień poprzez wstrzyknięcie podskórne. "Zgłaszanymi działaniami niepożądanymi były łagodne nudności i" kompleks rozciągania i ziewania ", które korelowały ze spontanicznymi erekcjami prącia.

Wydział Farmakologii University of Arizona College of Medacin opublikował w 1998 roku, w którym wzięło udział 10 mężczyzn cierpiących na psychogenne zaburzenia erekcji. Ich badanie zakończyło się stwierdzeniem, że "Melanotan" Inhalacje na opaleniznę są silnym inicjatorem erekcji u mężczyzn z zaburzeniami erekcyjnymi erekcyjnymi typu piżmowego i mają możliwe do opanowania działania niepożądane w dawce 0,025 mg / kg.

Badania kliniczne opublikowane w 2000 roku z 20 mężczyzn z psychogennymi i organicznymi zaburzeniami erekcji przeprowadzonymi w Sekcji Urologii Uniwersytetu w Arizonie College of Medacin zakończyły się stwierdzeniem, że "iniekcje garbowania Melanotan II są silnym inicjatorem erekcji prącia u mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

Zastosowanie :


Jeśli spojrzysz wystarczająco ciężko, znajdziesz dziwne i wspaniałe harmonogramy dawkowania, w których użytkownik oblicza dzienną dawkę, pomnażając ich wagę ciała przez kofaktor. Być może to podejście zostało przyjęte, ponieważ jest to metoda stosowana w trwających badaniach klinicznych. Zazwyczaj ten rodzaj formuły sugerowałby dawkę 1 mg MT-II dziennie dla kogoś ważącego zaledwie 110 funtów (50 kg).

Cyniczni z nas mogą zostać wybaczeni za myślenie, że te formuły są konstruowane przez osoby mające osobisty interes w sprzedaży produktu, ponieważ uważam, że jest to więcej niż konieczne do osiągnięcia dobrego wyniku. Rzeczywiście, istnieje wiele przypadków, w których użytkownicy czują, że stały się zbyt ciemne.

Chociaż nie mam problemu ze skalą dozowania masy ciała, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jest to nie tylko zbędne (szczególnie w przypadku matematycznie kwestionowanych), ale również pozwala na stopniowe zwiększanie dawek z relatywnie niskiego poziomu; coś, co chciałbym ocenić, by ocenić poszczególne poziomy tolerancji na skutki uboczne, szczególnie w przypadku MT-II.

Jak korzystać z Melanotan 2


Mieszanie roztworu

Zdejmij zatyczkę z fiolki do wstrzykiwania leku Melanotan 2.

Wytrzyj powierzchnię górnej części fiolki załączoną ściereczką z alkoholem i wyrzuć chusteczkę.

Wytrzyj powierzchnię wstrzykiwanej rurki wodnej (lub szklanej fiolki z wodą w zależności od zamówionego opakowania) za pomocą załączonej ściereczki alkoholowej i wyrzuć chusteczkę.

Wyjmij zamkniętą strzykawkę z opakowania. Upewniając się, że wstrzykiwana rura wodna jest wyprostowana, włóż igłę strzykawki do bocznej ścianki wody.

Teraz odciągnąć tłok strzykawki, aby pobrać 1 ml wody i powoli wyciągnąć strzykawkę.

Włożyć strzykawkę do fiolki Melanotan 2 Tanning Injection i nacisnąć tłok, aby całkowicie opróżnić strzykawkę z wody i powoli wyjąć strzykawkę z fiolki. Nie wstrząsaj roztworem.

Umieść roztwór Melanotan 2 w lodówce do przechowywania, aż będzie gotowy do użycia.

Upewnij się, że założyłeś zatyczkę strzykawki i ostrożnie ją wyrzuć.

Połączyłeś teraz roztwór do wstrzykiwania melanotanu 2. Proszę przechowywać roztwór w lodówce.


Jak korzystać z Melanotan II do opalania


1) Melanotan II jest zwykle dostarczany w fiolkach zawierających 10 mg liofilizowanego (liofilizowanego) proszku. Fiolki rekonstytuuje się w dogodnej ilości bakteriostatycznej lub sterylnej wody, dodawanej do fiolki za pomocą strzykawki. Przykładowa dogodna ilość wody wynosi 2,5 ml. Gdy stosuje się taką ilość wody, uzyskany roztwór zawiera 4 mg MT-II na ml. Jeśli na przykład chciałbyś przyjąć dawkę 1 mg, objętość 0,25 ml lub "25 jm", jak zaznaczono na strzykawce do insuliny, przyjmowano by przez wstrzyknięcie. Iniekcja może być podskórna, domięśniowa lub dożylna, zgodnie z osobistymi preferencjami.

2) Wstrzykiwanie zazwyczaj odbywa się tylko raz dziennie, ale gdy osoba najpierw próbuje leku i ocenia tolerancję, wstrzyknięcie można podzielić na dwie mniejsze ilości dziennie.
Typowy zakres dawkowania wynosi od 0,5 do 2,0 mg / dzień, z korzystnym zakresem od 0,5 do 1,0 mg / dzień. Jednak najlepiej jest najpierw ocenić tolerancję przy mniejszym dawkowaniu 0,25 mg na raz.
Po rekonstytucji fiolka Melanotan II powinna być spożywana w całości w ciągu 30 dni. Przed rozpuszczeniem, MT-II powinien być przechowywany w lodówce lub zamrażarce, ale jest dopuszczalny do wysyłki bez chłodzenia.

3) Zasadniczo należy zaprzestać stosowania, jeśli MT-II w konkretnym przypadku powoduje problemy ze wzrostem, liczbą lub ciemnością znamion.

4) Efekt Melanotana II jest dość długotrwały. Może nawet być tak, że w przypadku efektu cyklu trwa on rok lub dłużej, aby w znacznym stopniu zniknąć. Korzystanie z cykli konserwacji może utrzymywać efekt przez czas nieokreślony. Zgodnie z ogólną zasadą konserwacja zwykle wymaga około 2 do 3 razy więcej MT-II na rok, co było potrzebne w pierwszym cyklu. Można to zrobić w sumie od 2 do 3 cykli rocznie w taki sam sposób, jak w cyklu początkowym, lub w przypadku częstszego schematu dawkowania zapewniającego tę całkowitą ilość MT-II na rok.
Administrowanie Melanotanem 2

5) Wybierz nową strzykawkę i pociągnij tłok z powrotem w prawo do znaku maksymalnego.

Trzymając fiolkę do wstrzykiwania leku Melanotan 2 w pozycji pionowej, włożyć strzykawkę i wcisnąć całkowicie tłok (ma to na celu wyrównanie ciśnienia powietrza w fiolce, co ułatwia wyjęcie Melanotanu 2).

Pozostawiając strzykawkę w fiolce Melanotan 2 Tanning Injection, odwróć wszystko do góry nogami.

Pociągnij tłok, aż w strzykawce znajdziesz 10 jednostek / 0,1 Melanotanu 2 i powoli usuń go.

Znajdź mięsisty obszar skóry - najczęstsze jest 4 cm z boku pępka. Wytrzyj obszar za pomocą jednej z wycieraczek zawierających alkohol.

Uszczypnij 2 cm z każdej strony wstrzykiwanego obszaru.

Trzymając strzykawkę jak pióro i pod kątem 90 stopni na skórze, szybko wsuń strzykawkę w skórę.

Wciśnij całkowicie tłok, aby cały Melanotan 2 opróżnił się ze strzykawki i powoli się wycofaj.

Przytrzymaj wycieraczkę alkoholową w miejscu wstrzyknięcia przez minutę.

Podałeś już swoją pierwszą dawkę leku Melanotan 2. Wstrzykiwanie garbników

Dawkowanie :

Wstrzykiwanie zazwyczaj odbywa się tylko raz dziennie, ale gdy osoba najpierw próbuje leku i ocenia tolerancję, wstrzyknięcie można podzielić na dwie mniejsze ilości dziennie.

Typowy zakres dawkowania wynosi od 0,5 do 2,0 mg / dzień, z korzystnym zakresem od 0,5 do 1,0 mg / dzień. Jednak najlepiej jest najpierw ocenić tolerancję przy mniejszym dawkowaniu 0,25 mg na raz.

Po rekonstytucji fiolka Melanotan II powinna być spożywana w całości w ciągu 30 dni. Przed rozpuszczeniem, MT-II powinien być przechowywany w lodówce lub zamrażarce, ale jest dopuszczalny do wysyłki bez chłodzenia.

Użyj wskazówek:

Melanotan II wymaga skumulowanego dawkowania, aby był skuteczny. W zależności od osoby, potrzebna skumulowana dawka będzie zwykle wynosić od 10 do 40 mg, przy czym osoby bardziej sprawiedliwe zazwyczaj wymagają ilości na wyższym końcu zakresu.

W zależności od całkowitej potrzebnej dawki i dziennego dawkowania odpowiedniego dla danego osobnika, wstrzyknięcia MT-II będą musiały rozpocząć się co najmniej tydzień przed koniecznością poprawy opalania. Bardziej typowo, stosowanie MT-II powinno rozpocząć się co najmniej miesiąc przed taką potrzebę.

Melanotan II można również stosować cyklicznie w celu utrzymania lepszej zdolności do opalania.

COA :

POZYCJA SPECYFIKACJA
Wygląd Biały krystaliczny proszek
Analiza ≥99%
Metale ciężkie ≤10 ppm
Arsen ≤1ppm
Prowadzić ≤3ppm
Rtęć ≤0,1ppm
Kadm ≤1ppm
Całkowita liczba płytek ≤ 1000 cfu / g
Drożdże i pleśń ≤100 cfu / g
E coli Negatywny
Salmonella Negatywny
Wniosek Produkt jest zgodny ze sta

HPLC

Wskazówki :

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

1. Powiedz nam, czego potrzebujesz (skorzystaj z tego, co / nazwa produktu i ilość), otrzymasz poradę i ofertę.


2. Pełna płatność zostanie dokonana, gdy dojdziemy do porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.


3. Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, numer śledzenia dostępny.


4. Towary dotrą do Ciebie w ciągu 3 ~ 7 dni.


DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

1. Wysoka jakość: Nasze fabryki są profesjonalne w produkcji surowego proszku z doświadczeniem ponad 10 lat. Mając dobrą reputację na całym świecie, nasze produkty były eksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, ponad 100 kg każdego miesiąca.

2. Konkurencyjna cena: wszystkie proszki są dostarczane bezpośrednio w fabryce, są w cenie fabrycznej i podlegają negocjacji.

3. Szybka i bezpieczna dostawa: Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, dostępny numer śledzenia, taryfa celna wynosi> 99%.

4. Dobra obsługa przed i po sprzedaży: Wszelkie problemy prosimy o kontakt z nami, będziemy zawsze online dla Ciebie.

Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka i bezpieczna dostawa, dobra obsługa, to my! Witamy w kontakcie!


Więcej produktów:

Hormony polipeptydowe
CJC1295 bez DAC CAS 863288-34-0
CJC1295 z DAC CAS 863288-34-0
Hexarelin CAS 140703-51-1
MGF
PEG MGF
MT-1 CAS 75921-69-6
MT-2 CAS 121062-08-6
GHRP-2 CAS 158861-67-7
GHRP-6 CAS 87616-84-0
Ipamorelin CAS 170851-70-4
Sermorelin CAS 86168-78-7
Oksytocyna CAS 50-56-6
TB500 CAS 77591-33-4
Pentadecapeptide BPC 157
AOD 9604 CAS 221231-10-3
Triptorelin CAS 57773-63-4
Tesamorelin CAS 218949-48-5
DSIP CAS 62568-57-4
Selank
PT141 CAS 189691-06-3
Gonadorelin CAS 34973-08-5
Epitalon 307297-39-8
IGF-1 LR3 1 mg
GDF-8 1 mg
Follistatin 344

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Melissa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)