Dom ProduktySterydy SARM

Biały proszek Ostarine Mk-2866 Sarms Fat Loss Suplementy w proszku do kulturystyki

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Biały proszek Ostarine Mk-2866 Sarms Fat Loss Suplementy w proszku do kulturystyki

Chiny Biały proszek Ostarine Mk-2866 Sarms Fat Loss Suplementy w proszku do kulturystyki dostawca
Biały proszek Ostarine Mk-2866 Sarms Fat Loss Suplementy w proszku do kulturystyki dostawca Biały proszek Ostarine Mk-2866 Sarms Fat Loss Suplementy w proszku do kulturystyki dostawca

Duży Obraz :  Biały proszek Ostarine Mk-2866 Sarms Fat Loss Suplementy w proszku do kulturystyki

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HBYC
Orzecznictwo: ISO9001, kosher
Numer modelu: HBYC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: negotiable, favorable price for big order
Szczegóły pakowania: pakiet diakreet
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności.
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Biały proszek Funkcja: kulturystyka lub cięcie
Czystość: powyżej 99%

OSTARINE // MK-2866 // ENOBOSARM
Nazwa IUPAC: ((2S) -3- (4-cyjanofenoksy) -N- [4-cyjano-3- (trifluorometylo) fenylo] -2-hydroksy-2-metylopropanoamid)
OSTARINE CAS: 841205-47-8
OSTARINE MF: C19H14F3N3O3
OSTARNA MW: 389,33 g / mol
OSTARYNA Temperatura topnienia: 70 do 74 ° C (158 do 165 ° F)
OSTARINE Półtrwania: 24 godziny.
OSTARINE Minimalna wielkość zamówienia: 10 gramów.
Konkurencyjne oferty będą dostarczane zgodnie ze szczegółowymi zamówieniami.

Ostarine / Mk-2866 znany również jako "Enobosarm" jest badanym selektywnym modulatorem receptora androgenowego (SARM). Do leczenia stanów, takich jak wyniszczanie śluzu i osteoporoza.
Ostarine (MK-2866) to SARM opracowany przez GTx do zapobiegania i leczenia wyniszczenia mięśni. Może to ostatecznie być recepta na zapobieganie wyniszczeniu, atrofii i sarkopenii, a także hormonalnej lub testosteronowej terapii zastępczej.
Jako substancja badana, Ostarine należy do klasy chemikaliów znanych jako SARMS lub selektywnych modulatorów receptora androgenowego. SARMS tworzą selektywną aktywność anaboliczną w niektórych receptorach androgenowych. W porównaniu do testosteronu i innych sterydów anabolicznych, zaletą SARMS jest to, że nie wykazują one aktywności androgenicznej w tkankach mięśni szkieletowych. Ostaryna jest skuteczna w utrzymywaniu i zwiększaniu beztłuszczowej masy ciała.

Ostarine Mk - 2866 Powder SARMs
Ostarine wywiera niemal wyłącznie anaboliczny wpływ na tkankę mięśni szkieletowych i dlatego stanowi nową potencjalną opcję leczenia dla szerokiego spektrum chorób związanych z wiekiem atrofii mięśni (sarkopenią), AIDS lub związanym z rakiem wyniszczeniem / wyniszczeniem, a nawet zminimalizować atrofię w okresach powrotu do zdrowia po poważnych zabiegach chirurgicznych lub podobnych sytuacjach. Skutecznie nie tylko utrzymuje beztłuszczową masę ciała (LBM), ale wręcz ją zwiększa.

Ostarine / Mk-2866 do utrzymania mięśni
Ostarine nie jest lekiem "na dużą skalę", więc jeśli chcesz dodać dużo tkanki mięśniowej, Ostarine nie jest dla ciebie. Warto jednak wspomnieć, że wszelkie zyski, które się robi, są generalnie łatwiejsze do utrzymania niż w przypadku AAS. chodzi o użycie Ostarine jako leku podtrzymującego podczas PCT, nasze początkowe wrażenia były nieco poniżej. Wiele osób uważa, że ​​Ostarine będzie pierwszym SARM zdolnym do utrzymywania znacznego efektu anabolicznego bez znacznego wpływu na HPTA.
1.Wysoki wzrost mięśni (łączenie)
Ostarine jest najbardziej anabolicznym spośród wszystkich SARMS, dzięki czemu jest pierwszym i najważniejszym narzędziem do uzyskiwania mięśni szczupłych. Zyski w całkowitej masie nie będą porównywalne do przyrostów steroidów, jednak całkowite zyski prawie w całości będą mięśniami beztłuszczowymi.
Zyski, które są dokonywane na ostarine są bardzo dające się utrzymać i użytkownicy generalnie widzą wzrost do 7 funtów. beztłuszczowej masy ciała i 8-tygodniowy cykl w dawce 25 mg dziennie (zależny od diety). Najczęściej stosowana dawka wynosi 25 mg przez 8 tygodni. Efekty uboczne, które spotykają się ze stosowaniem sterydów, nie będą obecne w cyklu.
Ogólnie rzecz biorąc, przy ostarine, im wyższa dawka, tym więcej tłumienia. Chociaż supresja jest minimalna i nigdzie nie ma porównania z tłumieniem, które spotyka się na sterydach, każdy cykl ostryn w okresie 4 tygodni wymaga 3-tygodniowego mini-pisma. W tym odcinku nie jest wymagany test.

2. Utrata tłuszczu w ciele (cięcie)
Ostaryna będzie pasować przede wszystkim do protokołu cięcia w celu utrzymania masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji kalorii. Jednym z najbardziej przygnębiających wyników cięcia jest utrata ciężko wypracowanej masy mięśniowej. Spadek tempa metabolizmu i poziomów hormonów (T3, IGF, testosteron itp.) Z brakiem kalorii jest doskonałym katabolicznym środowiskiem dla utraty tkanki mięśniowej. Ponieważ Ostarine ma działanie anaboliczne, dieter może ciąć kalorie bez obawy o utratę mięśni lub siły. Ostarine wykazał również zauważalne efekty partycjonowania składników odżywczych wśród użytkowników, co może być bardzo pomocne podczas cięcia.
Protokół dawkowania 15-20 mg przez 6-8 tygodni dobrze nadaje się do cięcia Ostarine bez żadnych skutków ubocznych lub silnego tłumienia. Należy jednak stwierdzić, że ze względu na brak androgenności, twardość mięśni i ogólne wyniki nie są tak wyraźne, jak w przypadku SARM S-4.

Czas dawek
Ponieważ produkt Ostarine ma okres półtrwania wynoszący około 24 godziny, każdą z tych dawek należy przyjmować doustnie tylko raz dziennie, dlatego też zapewnia ona bardzo wygodne przyjmowanie suplementów.

Ostarine / Mk-2866 COA:

Produkt MK-2866 Nr CAS
1202044-20-9
Ilość 10 kg Mandat
2017-10-31
Testowy standard Wewnętrzna jakość Data wygaśnięcia
2 lata
Przedmiotów Dane techniczne
Wyniki
Wygląd biały proszek
Zgodne

Czystość (HPLC)
≥ 99,0% 99,68%
Woda(%) ≤0,50%
0,07%

Wniosek: Produkt spełnia specyfikacje wewnętrzne.


Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Jiang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)