Dom ProduktyTestosteron Enanthate Powder

Hormon steroidowy o wysokim poziomie czystości Testosteron Enanthate Powder Cas 315-37-7

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Hormon steroidowy o wysokim poziomie czystości Testosteron Enanthate Powder Cas 315-37-7

Chiny Hormon steroidowy o wysokim poziomie czystości Testosteron Enanthate Powder Cas 315-37-7 dostawca
Hormon steroidowy o wysokim poziomie czystości Testosteron Enanthate Powder Cas 315-37-7 dostawca Hormon steroidowy o wysokim poziomie czystości Testosteron Enanthate Powder Cas 315-37-7 dostawca Hormon steroidowy o wysokim poziomie czystości Testosteron Enanthate Powder Cas 315-37-7 dostawca

Duży Obraz :  Hormon steroidowy o wysokim poziomie czystości Testosteron Enanthate Powder Cas 315-37-7

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: HUBEI, CHINY
Nazwa handlowa: HBYC
Orzecznictwo: ISO 9001
Numer modelu: 315-37-7

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotiable(best offer will be provided)
Szczegóły pakowania: zaprojektowany pakiet ukryty w zależności od kraju, regionu i innej ilości
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 24 godzin, od 3 do 5 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, Bitcoin, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000kg miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Testosteron Enanthate CAS: 58-22-0
Wygląd: biały proszek krystaliczny Czystość:: 99%
Użycie: Budowanie mięśni, spalanie tłuszczu i zdobywanie siły Gatunek: Farmaceutycznej
Catagory: Hormon męski Metody wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC

Hormon steroidowy o wysokim poziomie czystości Testosteron Enanthate Powder Cas 315-37-7

Szybki szczegół

Nazwa produktu: Enanthate testosteronu


Nr CAS: 315-37-7


Czystość: 99%

Masa cząsteczkowa: 400,6


Znak towarowy: Saichuang


Einecs: 206-253-5


Wzór cząsteczkowy: C26h40o3


Temperatura topnienia: 34-39 ° C


Specyfikacja: Enanthate wysokiej jakości USP


Kod HS: 2937290090

Certyfikat: ISO 9001, USP, GMP


Parking: Dobrze zamaskowany pakiet z bezpieczną nową metodą wysyłki;

Płatność: Western Union, MoneyGram, T / T, Bitcoin

Metody wysyłki: EMS, HKEMS, EUB, ETK, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC

Opis produktu

Testosteron Enanthate jest jednym z najczęściej używanych testosteronów w leczeniu niskiego poziomu testosteronu. Jest również niezwykle popularny w kręgach poprawiających wydajność. Jest to jeden z najtańszych sterydów anabolicznych dostępnych na rynku, bardzo wszechstronny, dobrze tolerowany przez większość dorosłych mężczyzn, a jego podaż jest przez dach.

Testosteron Enanthate to steryd anaboliczny, który jest idealny na wszystkie poziomy użytkowania. Jest to idealny steryd anaboliczny dla pierwszego użytkownika sterydów i będzie równie skuteczny dla osoby z dużą ilością czasu w siodle. Niosą ze sobą możliwe skutki uboczne, ale przekonamy się, że są one bardzo łatwe do kontrolowania. Jeśli to zaskakujące, tak naprawdę nie powinno być. Mimo wszystko, chociaż syntetyczny jest po prostu testosteron, hormon, ciało ludzkie jest nie tylko dobrze przyzwyczajone, ale i tak niezbędne dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Testosteron Enanthate Funkcje i cechy:


Testosteron Enanthate jest pojedynczym, dużym, estrowym związkiem testosteronu. Jest to czysty syntetyczny hormon testosteronu, który ma ester kwasu karboksylowego przyłączony do Enanthate (kwasu enanthoic). Sam ester jest przyłączony do hormonu w grupie hydroksylowej 17-beta. Poprzez przyłączenie estru enanthatu pozwala to na kontrolowanie aktywnego czasu trwania hormonów i całkowitego czasu uwalniania. Po wstrzyknięciu testosteron nie staje się aktywny, dopóki ester nie oddzieli się od hormonu. Całkowite oderwanie się nie dzieje się od razu, ale pozwala na powolne, stabilne uwalnianie aktywnego hormonu do organizmu. Po wstrzyknięciu nastąpi ostry skok testosteronu w ciągu pierwszych 24-48 godzin po wstrzyknięciu. Stąd hormon będzie nieustannie się rozdzielał i rozpraszał poprzez ciało. Po pewnym czasie Testosteron Enanthate ma okres półtrwania wynoszący około 8 dni, co pozwoli na wykonanie tylko jednego wstrzyknięcia co 2 tygodnie w warunkach terapeutycznych. Jednak co 7-10 dni okażą się znacznie bardziej skuteczne w utrzymaniu stabilności.

Podobnie jak w przypadku wszystkich hormonów testosteronu, Testosteron Enanthate ma wskaźnik anaboliczny równy 100 i wskaźnik androgenny wynoszący 100. Hormon testosteronu jest podstawą oceny wszystkich ocen wszystkich sterydów anabolicznych. I w przeciwieństwie do ocen niektórych sterydów, testosteron doskonale przekłada się z jego struktury na funkcjonalne podstawy. Hormon ten będzie wykazywał wysoki poziom aktywności anabolicznej i androgennej.

Funkcjonalnie, Testosteron Enanthate jest idealnym lekarstwem na leczenie niskiego testosteronu. Jeśli cierpisz na niski poziom testosteronu, oznacza to, że twoje ciało nie wytwarza już wystarczającej ilości tego pierwszorzędowego androgenu. Ponieważ Testosteron Enanthate jest po prostu tym testosteronem, naprawi stan niskiego poziomu. Miliony ludzi na całym świecie cierpią na pewien rodzaj niskiego poziomu niedoboru androgenów. W samych Stanach Zjednoczonych szacuje się, że ponad 20 milionów ludzi cierpi na niedobór androgenów. Kobiety mogą również cierpieć na niski poziom testosteronu, a testosteron Enanthate może go leczyć. Jednak większość kobiet będzie lepiej obsługiwana z alternatywnymi formami leczenia testosteronem, takimi jak żele, które zawierają mieszaninę testosteronu i progesteronu lub małych tabletek implantowanych testosteronem, takich jak Testopel.

Dla sportowca zwiększającego wydajność, testosteron Enanthate przyniesie korzyści tak samo, jak pacjentowi z niskim poziomem testosteronu. Znajdzie ich fizyczne, psychiczne i seksualne samopoczucie, które zostaną znacznie ulepszone. Jednak dla tej osoby będzie on przyjmował poziomy testosteronu znacznie powyżej poziomu podstawowego. Będzie przekraczał poziomy, które kiedykolwiek mogłyby być naturalnie wyprodukowane. W rezultacie istnieje pięć ważnych cech testosteronu, które zostaną znacznie wzmocnione i są niezbędne dla sukcesu poprawy wydajności. Omówimy, jak hormon może być korzystny ze względu na te cechy w większości cykli, ale musimy zacząć od tego, co sprawia, że ​​te cechy są ważne.

[1] Enhanced Protein Synthesis:

Białko stanowi główny blok budulcowy tkanki mięśniowej, gdzie synteza reprezentuje szybkość, z jaką komórki budują białka. Uzupełniając testosteron Enanthate, zwiększa się szybkość syntezy. To sprzyja wyższym poziomom aktywności anabolicznej i zwiększa zdolność organizmu do regeneracji.

[2] Zwiększona retencja azotu:

Zwiększając retencję azotu, chronimy atmosferę anaboliczną i jeszcze bardziej ją wzmacniamy. Wszystkie beztłuszczowe tkanki mięśniowe składają się z około 16% azotu, a kiedy poziom ten spada, prowadzi to do stanu katabolicznego (zanik mięśni). Utrzymując dodatni bilans azotowy, pozostajemy bardziej anaboliczni. Poprawi to zdolność do wzrostu tkanek i będzie konieczne podczas diety, jeśli chodzi o ochronę beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

[3] Zwiększona liczba krwinek czerwonych:

Zwiększając liczbę czerwonych krwinek, znacznie zwiększamy naszą wytrzymałość mięśniową. Wynika to z tego, że czerwone krwinki są odpowiedzialne za przenoszenie tlenu do krwi. Większe nasycenie krwi oznacza większą wydajność, większą wytrzymałość, a nawet odgrywa rolę w odzyskiwaniu.

[4] Zwiększony wynik IGF-1:

Insulinopodobny czynnik wzrostu-1 (IGF-1) jest naturalnie wytwarzanym hormonem białkowym (klasa peptydów) wytwarzanym głównie przez wątrobę. Hormon ten jest wysoce anaboliczny i dotyczy niemal każdej komórki w ludzkim ciele. Jest również bezpośrednio związany z ludzkim hormonem wzrostu (HGH), ponieważ HGH w dużej mierze reguluje jego produkcję. Hormon ten odgrywa również ważną rolę w zdolności organizmu do leczenia i regeneracji tkanki mięśniowej, chrząstki, nerwów, ścięgien, więzadeł, a nawet naszego centralnego układu nerwowego w wielu innych obszarach.

[5] Hamowanie glukokortykoidów:

Hormony glukokortykoidów są naturalnie produkowanymi hormonami steroidowymi; jednak nie są anaboliczne. W rzeczywistości hormony glukokortykoidów są kataboliczne (zanik mięśni), ponieważ niszczą tkankę mięśniową i promują przyrost tłuszczu. Kortyzol jest najbardziej znanym hormonem glukokortykoidowym lub często znanymi hormonami stresu. Hormony te są niezbędne do pewnego stopnia w organizmie, ale nie w dużych ilościach. Hamując te hormony, ponownie promujemy silniejszą atmosferę anaboliczną.

Kiedy przyjmujemy poziomy testosteronu do stanu wysokiego poziomu, powyższe cechy hormonu testosteronu są wzmocnione. Istnieje więcej hormonów dostępnych do zrobienia tego, co hormon robi najlepiej. To może brzmieć bardzo prosto, ale to tylko dlatego, że jest bardzo proste. Sterydy anaboliczne, takie jak Enanthate testosteronu, nie są tak skomplikowane, jak się często okazuje. Są po prostu syntetycznymi hormonami opartymi na samych hormonach, które nasz organizm już produkuje.

Efekty Enanthatu Testosteronu:


Jeśli cierpisz na niski poziom testosteronu, działanie testosteronu Enanthate oznacza po prostu, że nie będziesz już cierpiał na niski poziom testosteronu. Objawy związane z tym stanem znikną i każda z tych dziedzin twojego życia ulegnie poprawie. Jeśli cierpisz na niski poziom testosteronu, powinieneś również wiedzieć, że jedyną rzeczą, która w pełni zaradzi temu schorzeniu, jest bezpośrednia terapia testosteronem poprzez hormony takie jak testosteron enanthate.

Dla sportowca zwiększającego wydajność, efekty Testosteronu Enanthate będą bardzo wszechstronne i rozciągną się na wszystkie aspekty wydajności. Kierunek, w którym się wybierasz zależy od diety i treningu. To nie jest steroidowy steryd ani steryd rozcinający; to po prostu steryd, który może służyć wszystkim celom suplementacji.

Dla osób poza sezonem istnieje bardzo niewiele sterydów anabolicznych, które mogą promować wzrost tkanki beztłuszczowej, jak testosteron enanthate. Osoba będzie w stanie spakować na surową wielkość w znacznym tempie, tak długo, jak długo konsumowane są odpowiednie kalorie. Musisz nadal jeść, aby rosnąć i nadal będziesz musiał trenować. To nie jest magiczne uzupełnienie, a mimo popularnej percepcji nie ma nic magicznego w sterydach anabolicznych. Ponieważ będziesz w stanie spakować się na dużą skalę, jako bonus będziesz mógł zrobić to z mniejszą ilością tkanki tłuszczowej, która w przeciwnym razie wystąpiłaby. Wysoki poziom testosteronu ogromnie zwiększy ogólny wskaźnik metabolizmu. To nie jest licencja na jedzenie bez końca, możesz nadal przytyć, ale powinieneś być w stanie lepiej wykorzystać swoje kalorie.

Następnie mamy cykl cięcia, a wysoki poziom testosteronu dostarczony przez Testosteron Enanthate może okazać się nieoceniony. Aby stracić tkankę tłuszczową, musimy spalać więcej kalorii niż konsumujemy. Możesz jeść najzdrowsze jedzenie na ziemi i ćwiczyć cztery godziny dziennie, ale jeśli spożywasz więcej niż spalasz, nie stracisz tłuszczu. Ze względu na niezbędne ograniczenie kalorii może to stanowić zagrożenie dla naszej masy mięśniowej. Ciało przyjmie to, czego potrzebuje, aby zaspokoić swoje zapotrzebowanie na energię z dowolnego miejsca, w którym może je uzyskać, a to może obejmować tkankę mięśniową. Dobrze zaplanowana dieta będzie przeznaczona do spalania tkanki tłuszczowej, a nie mięśni, ale gdy staniemy się szczuplejsi, organizm zacznie konserwować tkankę tłuszczową dzięki swojemu instynktowi przetrwania i pobierze to, czego potrzebuje od tkanki mięśniowej. Uzupełniając testosteron Enanthate, wyraźne wzmocnienie działania anabolicznego ochroni tę chudą tkankę i zapewni spalanie tkanki tłuszczowej. Będzie również widzieć, że nasz metabolizm jest znacznie wzmocniony, tak że spalamy tkankę tłuszczową w bardziej efektywnym tempie.

Ostateczne działanie testosteronu Enanthate będą mieli ci wszyscy, którzy używają sterydów bez względu na ich bezpośredni cel użycia. Wysokie poziomy testosteronu spowodują większą wytrzymałość mięśni. Nie zmęczysz się tak szybko i będziesz w stanie wykonać więcej pracy. Zauważysz również, że ogólna stopa zwrotu jest znacznie poprawiona, co jest niezbędne do postępu. Postępów nie robi się na siłowni. Kiedy trenujemy, faktycznie zburzamy tkankę mięśniową. To przez uzdrowienie postępujemy. To sprawia, że ​​związki takie jak Testosteron Enanthate są nie tylko nieocenione dla kulturystów i rekreacyjnych sportowców, ale także dla sportowców. Wytrzymałość i regeneracja to dwa kluczowe elementy sukcesu sportowego. Dodatkową korzyścią jest to, że wysoki poziom testosteronu zwiększa siłę jednostki. Jest to oczywiście korzyść dla sportowca i jest bardzo mile widziane w cyklu poza sezonem przeznaczonym do poprawy sylwetki. Podczas diety pod ograniczeniem kalorii, szczególnie w trudnych dietach o charakterze kulturystycznej konkurencji, jednostka nie powinna oczekiwać wiele, jeśli wzrost siły, ale powinien być w stanie utrzymać jej więcej.

Testosteron Enanthate Administration:


Aby leczyć niski poziom testosteronu, standardowe dawki testosteronu Enanthate spadną w 100-200mg co 7-10 dni. Jednak niektórzy lekarze podzielą całkowitą dawkę i będą ją podawać co pięć dni. Mniej powszechne w USA niektórzy lekarze zalecają dawki 200-400 mg co 2-3 tygodnie, aw niektórych przypadkach co 4 tygodnie. Jest to bardzo nieefektywne, ale praktyka, którą niektórzy śledzą. Całkowity czas trwania leczenia będzie nieokreślony. Większość mężczyzn, którzy potrzebują niskiego poziomu testosteronu, będzie potrzebowała go do końca życia. To może wydawać się denerwujące, ale zadaj sobie ważne pytanie; wolałbyś cierpieć z powodu niskiego poziomu testosteronu lub leczyć go?

W ustawieniu poprawy wydajności powszechne dawki testosteronu w postaci Enanthate mieszczą się w zakresie 200-500 mg na tydzień. 200-250mg na tydzień jest bardzo powszechne, jeśli hormon stosuje się tylko w walce z naturalną supresją testosteronu spowodowaną użyciem innych sterydów anabolicznych. Aby uzyskać prawdziwy efekt anaboliczny, większość ludzi znajdzie 400-500mg na tydzień, aby być wysoce skutecznym i bardzo łatwym do kontrolowania. Takie dawki będą zwykle dzielone na dwie równe dawki na tydzień dla całkowitego tygodniowego dawkowania. Dawki mogą przekraczać 500 mg na tydzień; jednak wielu mężczyzn znajdzie w zasięgu 500 mg wszystko, czego potrzebują. Jeśli jest to pożądane, wielu mężczyzn będzie mogło tolerować i kontrolować 600-1 000 mg na tydzień, ale dawki zbliżone do 1000 mg znacznie zwiększą prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych. Ile testosteronu człowiek może tolerować i kontrolować, będzie się różnić w zależności od osoby. Jednak większość mężczyzn znajdzie dawki powyżej 1000 mg na tydzień, ale na pewnym poziomie gwarantuje efekty uboczne.

Niezależnie od celu użycia, Testosteron Enanthate dobrze układa się ze wszystkimi sterydami anabolicznymi. Nie ma jednak powodu, aby układać go z innym testosteronem. W większości przypadków byłoby to bezcelowe. Po prostu wybierz inne sterydy, które spełniają najbardziej pożądany cel użycia.

Lista produktów

Produkty doustne Oxandrolone (Anavar) Stanozolol (Winstrol)
Oxymetholone (Anadrol) Dianabol (Methandrostenolone)
Testosteron Baza testowa 17-methyltestostero (methyl testos terone)
Przetestuj Enanthate 17α-Methyl-Testos terone
Testuj octan Doustny turinabol (4-chlorodehydrometylotestosteron)
Testuj propionian
(Test fenylopropionianu)
Turinabol (octan chlorotronu, octan Clostebol)
Przetestuj izokapronian Heksadrone
Przetestuj dekanat Mesterolone (Proviron)
Przetestuj Undecanoate Testuj Cypionate
1-Testosteron Przetestuj Sustanon 250
1-Testosteron Cypionate
Nandrolon Nandrolon Undekanian nandrolonu
Propionian nandrolonu Nandrolon Cypiontate
Dekanian nandrolonu (DECA) Stanolone (DHT)
Nandrolon Phenypropionian
Mestanolon
Boldenone Podstawa Boldenone
Propionian Boldenonu
Boldenone Undecylenate (Equipoise)
Cypiont Boldenone
Octan Boldenonu
Trenbolon Baza trenbolona
Octan Trenbolonu (Finaplix)
Trenbolon enanthate (Parabolan)
Trenbolon hexahydrobenzyl Węglan
Tibolone
Metylstenbolon
Metenolon Drostanolone Propionate (Masteron p)
Methenolone Enanthate Octan methenolonu
DHEA DHEA (dehydroepiandrosteron) Epiandrosteron
1-DHEA Eiatrandrostan octanu
4-DHEA
7-Keto-DHEA
Inni Dienedion metylu 2, 4-dinitrofenol
Trendione / Trenavar Dustasteryd
6-OXO Desonide
11-OXO Triamcynolon
Epistane / Methyl Epitiostanol Finasteryd
Androstatrienedione Cytomel, T3
L-tyroksyna, T4
Rymonabant
L-karnityna
Sex Enhancer Flibanserin Acetildenafil (Hongdenafil)
Cialis (Tadalafil) Yohimbine Hcl
Viagra (Sildenafil) Vardenafil (Le vitra)
Ekstrakt z Maca
Lek przeciwbólowy Benzocaine / Benzocaine hcl Tetracaine / Tetracaine HCL
Prokaine / Procaine HCl Bupiwakaina / Bupiwakaina HCL
Lidokaina HCL Articaine / Articaine hcl
Antyestrogen Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) Anastrozol (Arimidex)
Cytrynian Clomiphene (Clomid) Letrazole (Femara / For mestane)
Exe mestane (Aromasin)
Farmaceutyki Fenacetyna Raloksyfen HCL
Teofilina
Deksametazon sodu fosforan Furazabol THP
Paracetamol Wapń atorwastatyny
Pregabalin Lorcaserin
Carbergoline
Bezpieczne rozpuszczalniki organiczne Gamma-butyrolakon (GBLsolvents) Alkohol benzylowy (BA)
1,4-butanodiol (BDO) Benzylowy benzoesan (BB)
Oleinian etylu (EO) Gwajakol
Olej z pestek winogron (GSO) Polietylenowy glikol (PEG)
Polisorbat 80
HG H i peptydy HGH 176-191 2 mg / fiolkę Ipamorelin 2 mg / fiolka
MGF PEG MGF Hexarelin 2 mg / fiolka
CJC-1295 / z DAC Sermorelin 2 mg / fiolka
PT-141 10mg / fiolka Selank 5 mg / fiolka
MT-1 MT-2 10mg / fiolka Follistatin 344
GHRP-2 5 mg / fiolka i 10 mg / fiolka Follistatin 315
GHRP-6 5 mg / fiolka i 10 mg / fiolka Eptifibatyd
SARM Aicar MK-2866 / Ostarine / Enobosarm
Andarine / S4 RAD-140
Andarine / GTX-007 SR9011
GW-501516 (cardarine) SR9009
LGD-4033 Sunifiram
MK-677 / Ibutamoren / Nutrobal YK11

Nasza zaleta:


1. Mamy czas, abyśmy mogli szybko dostarczyć w dniu otrzymania płatności.

2. najlepsza cena, pierwszej klasy usługi, wysoka skuteczna szybkość dostawy. Zniżka zostanie przyznana przy składaniu dużego zamówienia.

3. Wysoka jakość gwarantowana, po znalezieniu jakiegokolwiek problemu, pakiet zostanie przeładowany dla Ciebie

4. Wysyłka ekspresowa (FedEx, UPS, DHL, EMS, TNT, HKEMS) drogą lotniczą. Najbardziej profesjonalny spedytor będzie dla ciebie polecany.

5. Ciepła obsługa po sprzedaży dla ciebie 24/7. Każde Twoje pytanie zostanie jak najszybciej rozwiązane w pierwszej kolejności. Zgodnie z zasadą pierwszego przekonania klienta. Zapewnimy najlepsze i najbardziej szczere usługi, jak tylko możemy.

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Melissa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)