Dom ProduktySterydy wzmacniające męskie

White Crystalline Powder Bodybuilding Stanazolol Winstrol Hormones Steroid Male Enhancement Steroids CAS 10418-03-8

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

White Crystalline Powder Bodybuilding Stanazolol Winstrol Hormones Steroid Male Enhancement Steroids CAS 10418-03-8

Chiny White Crystalline Powder Bodybuilding Stanazolol Winstrol Hormones Steroid Male Enhancement Steroids CAS 10418-03-8 dostawca
White Crystalline Powder Bodybuilding Stanazolol Winstrol Hormones Steroid Male Enhancement Steroids CAS 10418-03-8 dostawca White Crystalline Powder Bodybuilding Stanazolol Winstrol Hormones Steroid Male Enhancement Steroids CAS 10418-03-8 dostawca

Duży Obraz :  White Crystalline Powder Bodybuilding Stanazolol Winstrol Hormones Steroid Male Enhancement Steroids CAS 10418-03-8

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: WUHAN, HUBEI
Nazwa handlowa: HBYC
Orzecznictwo: ISO 9000, SGS
Numer modelu: HBYC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: negotiable(best offer will be provided)
Szczegóły pakowania: zaprojektowane przebrane sposoby pakowania, gwarancja 100% pass niestandardowa)
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po płatności potwierdzić
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Appearence: Biały proszek Czystość: 99%
Funkcja: Male Enhancement

Opis produktu
Nazwa produktu: Winstrol;
Alias: Stromba; Stanazol
Numer rejestru CAS: 10418-03-8
MF: C21H32N2O
MW: 328,49
Testy: 99%
Czas detekcji: 3 tygodnie (doustnie) do 9 tygodni (wstrzyknięcie)
Effective Dose (men): 50-100mgs / day
Skuteczna dawka (kobiety): 2,5-10 mg / dzień
Pakowanie: worek foliowy
Wygląd: Biały lub biały krystaliczny proszek

Winstrol jest jednym z najbardziej popularnych i znanych sterydów anabolicznych na ziemi. Opracowany przez Winthrop Laboratories w późnych latach pięćdziesiątych XX wieku, jest to steryd anaboliczny, który przez wiele lat zyskiwał uwagę mediów. W rzeczywistości ci, którzy nigdy nie stosowali sterydów anabolicznych, jeśli potrafią nazwać steroidy, zwykle jest to Winstrol lub Stanozol. Nazwa Winstrol jest w rzeczywistości najczęściej kojarzoną marką hormonu Stanozol. Jest to steryd anaboliczny, który zyskał ogólnoświatową uwagę dzięki wielu skandalom sportowym na przestrzeni lat. Kiedy różnych sportowców złapano za pomocą sterydów anabolicznych, Winstrol był na czele skandalu niezliczoną ilość razy. W rzeczywistości wiąże się to z najważniejszym skandalem sportowym w historii sterydów.

Funkcje i funkcje Winstrol:
Pierwsza zmiana polega na wprowadzeniu dołączonej grupy pirazolowej na pierścieniu A hormonu zastępującego grupę 3-keto. Ta modyfikacja oficjalnie klasyfikuje Stanozol jako heterocykliczny steroid. Hormon przenosi również dodatkową grupę metylową w celu ochrony hormonu po podaniu. Ta zmiana strukturalna zachodzi w pozycji 17 węgla, oficjalnie klasyfikując Stanozol jako steryd anaboliczny C17-alfa alkilowany (C17-aa).

Ze względu na kombinację zmian strukturalnych, znacznie obniża on androgenność hormonu i znacznie zwiększa jego siłę anaboliczną. Oficjalnie Winstrol posiada anaboliczną ocenę 320 i ocenę androgeniczną 20. Co ważniejsze, jej oceny doskonale przekładają się na rzeczywiste efekty życiowe, dając nam wyjątkowo korzystny steryd anaboliczny.
Winstrol niesie wiele pozytywnych cech steroidowych, z których jedną jest zdolność do obniżenia w dużym stopniu hipoglobuliny wiążącej hormony płciowe (SHBG). Pozwala to na dostarczenie większej ilości steroidów w stanie niezwiązanym, jak również zapewnia wzrost wolnego testosteronu. Podczas gdy wiele sterydów anabolicznych niższe SHBG Winstrol wydaje się mieć znacznie silniejsze powinowactwo niż większość. W rzeczywistości, badania wykazały prawie 50% redukcję SHBG w zaledwie kilka dni stosowania, a nawet przy stosunkowo niskich dawkach.

Efekty Winstrol:

Winstrol nie jest tym, co nazwalibyśmy sterydem. Rzadko można znaleźć ten steryd w poza sezonem masy zyskuje stos. Można go jednak wykorzystać do zwiększenia aktywności innych stosowanych steroidów ze względu na znaczną redukcję SHBG, ale generalnie nie jest to zalecane. Kiedy zagłębiamy się w skutki uboczne Winstrolu, stwierdzimy, że jest on bardzo toksyczny dla wątroby i stosowanie powinno być ograniczone do tego, kiedy jest najcenniejsze. Dla sportowca płci męskiej nie będzie to podczas fazy łączenia.

Jeśli chodzi o luzowanie poza sezonem, możemy zrobić więcej wyjątku z wykorzystaniem kobiet. Samice są znacznie bardziej wrażliwe na sterydy, a krótkie plany pękania mogą być bardzo korzystne w tej fazie. Ale znowu, są prawdopodobnie lepsze opcje.

Skutki Winstrol są niewątpliwie najbardziej korzystne dla bezpośredniego zwiększenia wydajności o charakterze sportowym. Mówimy o funkcjonalnych sportowcach, a nie o kulturystach czy sportowcach. Ten steryd ma zdolność do znacznego zwiększenia siły, co może przełożyć się zarówno na moc, jak i prędkość. Co więcej, osiągnie to bez dodawania wielu dodatkowych ciężarów, które mogą przeszkadzać niektórym w zależności od sportu, a także powodować niechcianą uwagę od ciekawskich oczu. Byli tacy, którzy powiedzieli, że Winstrol nie jest dobry dla sportowców wyczynowych, szczególnie tych sportowców, którzy mają sporty wybuchowe ze względu na potencjalne osłabienie ścięgien, ale jest to mniej lub więcej anegdotyczna histeria, która popiera to stwierdzenie. W rzeczywistości wiele badań wykazało, że może to mieć pozytywny wpływ na wzmocnienie ścięgien i już wiemy, że jest dobre dla kości. Jeśli nie, nie będzie stosowany w leczeniu osteoporozy.

Poza atletyką, gimnastyka szczurów lub efekty kulturystyczne Winstrol będą najlepiej wyświetlane, gdy już jesteś nieco chudy. Steryd pomoże wytworzyć suszarkę, mocniejszy wygląd, ale tylko wtedy, gdy jesteś względnie szczupły. Pomoże również w zachowaniu tkanki beztłuszczowej, ale nie w bardzo dużym stopniu, który jest często potrzebny w takiej fazie. Zwykle zaleca się, aby Winstrol był używany tylko w tym charakterze jako steryd dodatkowy, a nie jako podstawowy lub sterydowy.

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą odnieść wiele korzyści z Winstrol podczas fazy cięcia. Chociaż nie jest to najlepszy środek konserwujący tkanki beztłuszczowej, wielu twierdzi, że utrzymuje większą siłę, często traconą podczas diety, gdy Winstrol jest w grze. Powinowactwo powinno również stać się bardziej wyraźne i ogólnie rzecz biorąc jednostka powinna cieszyć się ogólnym ulepszeniem definicji.

Kulturystyka Stanazolol Winstrol Hormony Steroidowe wzmacnianie samców SteroidsCAS 10418-03-8Kulturystyka Stanazolol Winstrol Hormony Steroidowe wzmacnianie samców SteroidsCAS 10418-03-8

ELEMENT ANALIZY STANDARD WYNIK ANALIZY
WYGLĄD biały proszek biały proszek
IDENTYFIKACJA Uv Zgodne
TEMPERATURA TOPNIENIA 302,0 ~ 303,0ºC 302,3 ~ 302,8 ° C
STRATA PRZY SUSZENIU ≤0,5% 0,45%
CIĘŻKI METAL ≤10 ppm Zgodne
SPECJALNA OBRÓT OPTYCZNY [α] D20 = + 70 ° ~ + 74 ° [α] D20 = + 71 °
WZGLĘDNA SUBSTANCJA ≤0,5%
Całkowita nieczystość: ≤0,5% 0,32%
RESIDUE ON IGNITION ≤0,1% 0,06%
ASSAY (w stanie suchym) ≥99% 99,60%

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Jiang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)