Dom ProduktySurowe proszki steroidowe

Anaboliczny proszek steroidowy Drostanolon Propionate Masteron do kulturystyki

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Anaboliczny proszek steroidowy Drostanolon Propionate Masteron do kulturystyki

Chiny Anaboliczny proszek steroidowy Drostanolon Propionate Masteron do kulturystyki dostawca
Anaboliczny proszek steroidowy Drostanolon Propionate Masteron do kulturystyki dostawca Anaboliczny proszek steroidowy Drostanolon Propionate Masteron do kulturystyki dostawca

Duży Obraz :  Anaboliczny proszek steroidowy Drostanolon Propionate Masteron do kulturystyki

Szczegóły Produktu:

Numer modelu: 521-12-0

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 1-30 g w jednej woreczku z folii aluminiowej
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Bitcoin, Przelew bankowy
Możliwość Supply: 200kg miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
CAS: 521-12-0 Alias: Propionian dromostanolonu, Masteron
Masteron Purity: 99,20% według HPLC Masteron Meltiing point: 125,0 ~ 126,0 ° C
Wygląd Masterona: Biały krystaliczny proszek

Propionian drostanolonu

Znany również jako: Masteron, Drostanolone, Dromostanolone, Drostanolone Propionate, Drostanolone Enanthate


Początkowo dromostanolon (w skrócie Drostanolone) znany pod nazwą handlową Masteron jest sterydem anabolicznym na bazie oleju do wstrzykiwań, pochodzącym z dihydrotestosteronu (DHT). Jest członkiem rodziny sterydów anabolicznych pochodzących z DHT. Inne znane pochodne DHT obejmują: Winstrol, Anadrol, Anavar, Primobolan i kilka innych. Drostanolon (Masteron) jest uznawany za steryd anaboliczny o umiarkowanej sile, o wartości anabolicznej: 62 - 130 i niskiej sile androgenicznej: 25 - 40.

Istnieją dwa różne warianty Masteron:

 • Propionian drostanolonu
 • Drostanolone EnanthateWszystkie anaboliczne analogi sterydów i pochodne są pochodnymi trzech naturalnych sterydów anabolicznych występujących w ludzkim ciele:

 • Testosteron
 • Dihydrotestosteron
 • Nandrolon

Masteron jest bardzo przydatny jako agent cięcia.

Masteron jest bardzo przydatny jako środek do cięcia. Podobnie jest na ogół na kilka tygodni przed zawodami, aby uzyskać lepszy wygląd gęstości i twardości mięśni. W tym celu Masteron powinien działać wyjątkowo dobrze, o ile procent tkanki tłuszczowej jest wystarczająco niski. Pod warunkiem, że wszystko pasuje tak, jak powinno, użytkownik może osiągnąć ten "zgrywanie" tak popularny w profesjonalnym kulturystyce. Efekt androgeniczny może również mieć kluczowe znaczenie w tym okresie, w czasie, gdy spożycie kalorii jest drastycznie obniżone. Użytkownik otrzymuje "kopnięcie" lub "napęd", aby przejść przez wyczerpujące sesje szkoleniowe poprzedzające pokaz. Drostanolon był kiedyś popularny także wśród sportowców poddawanych badaniom na obecność narkotyków, ponieważ przez pewien czas ten związek nie był badany podczas zawodów.


 • Biochemia Masteronu / Drostanolonu

  Masteron jest zmodyfikowaną formą dihydrotestosteronu, z grupą metylową na atomie węgla 2 (węgiel alfa). Ta modyfikacja jest odpowiedzialna za wzrost siły anabolicznej. Ta grupa metylowa utrudnia enzymowi dehydrogenazę 3-hydroksysteroidową w metabolizmie Masteronu. Enzym ten jest obficie obecny w tkance mięśniowej i jest odpowiedzialny za rozkładanie dowolnego DHT na dwa nieaktywne metabolity: 3-alfa androstanediol i 3-beta androstanodiol. Z powodu tego enzymu DHT wcale nie jest anaboliczny w tkance mięśniowej. Uważa się, że jeśli enzym dehydrogenaza 3-hydroksysteroidowa zostanie zneutralizowany, DHT będzie faktycznie bardzo silnym sterydem anabolicznym. Dodanie grupy metylowej drostanolonu powoduje, że jest on niezwiązany z tym enzymem.

  Drostanolon jest wstrzykiwany do organizmu jako ester (związany z propionianem lub enantatem). Enzymy odszczepiają się od estru z cząsteczki Masteron - co zajmuje różną ilość czasu w zależności od użytego estru. Ten proces powoduje stopniowe uwalnianie i przedłużony okres półtrwania steroidu. Propionian drostanolonu ma okres półtrwania 2,5 dnia, podczas gdy Drostanolon Enanthate ma okres półtrwania wynoszący 10 dni.

  Zamierzone zastosowanie Drostanolone / Masteron

  Masteron został wprowadzony na rynek w ramach leczenia raka piersi u kobiet. Ponieważ wyodrębniono męskie cechy u kobiet i ponieważ wynaleziono skuteczniejsze metody leczenia raka piersi, Drostanolon był stopniowo wycofywany.


  Jak korzystać z Masteron?

  Gdzie wstrzyknąć Drostanolone / Masteron

  Podobnie jak inne sterydy Masteron można wstrzyknąć do dowolnego mięśnia (jeśli mięsień jest wystarczająco duży). Najbardziej popularne są pośladki, ramiona i triceps.

  Zgodność cykli Masteron, przykłady i czas trwania

  Podobnie jak większość steroidów, Masteron działa bardzo dobrze w połączeniu z ludzkim hormonem wzrostu (4IU dziennie).

  Skutki działania Drostanolone / Masteron (pożądane)

  Istnieją dwa pożądane działania testosteronu:
  • poprawa sprawności fizycznej / sportowej (wytrzymałość, wytrzymałość, szybsza regeneracja)
  • poprawa sylwetki (wzrost mięśni, utrata tłuszczu)
  Resztę pożądanych efektów testosteronu, które osoba może doświadczyć podczas cyklu sterydowego, obejmują:
  • wzrost syntezy kolagenu i zawartości minerałów kości. Kolagen jest białkowym materiałem budowlanym dla tkanek łącznych w całym ciele (więzadła, ścięgna, chrząstka, stawy i kości).
  • podwyższona samoocena
  • głębszy (męski) głos
  • ciemnienie i pogrubienie owłosienia
  • zwiększenie poziomu hormonów IGF-1 i MGF (które również wspomagają wzrost mięśni)
  • zwiększona hemoglobina (liczba czerwonych krwinek)
  • antykataboliczny wpływ na tkanki mięśniowe poprzez działanie jako anty-glukokortykoid


  Skutki uboczne Propionian Testosteronu (i sposób ich zwalczania)

  Plotki internetowe / forum

  Mówi się, że propionian jest lepszy do cięcia i utraty tłuszczu, a prawdopodobnie powoduje mniejsze zatrzymywanie wody niż inne estryfikowane typy testosteronu. Jest to po prostu nonsens, który został przekazany przez ludzi, którzy opracowali niewłaściwe wnioski, nie oparte na naukowym uzasadnieniu. Propionater (jak każdy inny ester związany z testosteronem) jest zawsze zepsuty przez enzymy w organizmie, po czym pozostaje w 100% czysty testosteron o identycznej zawartości biologicznej. Ten testosteron może wtedy wykonywać swoją pracę w ciele. To samo zdarza się w przypadku wszystkich zestryfikowanych form testosteronu. Dlatego jedyną możliwą różnicą, którą estryfikacja powoduje działanie testosteronu, jest jego okres półtrwania i szybkość uwalniania. Estry decydują tylko o ilości uwalnianego testosteronu do krwioobiegu w danym okresie czasu.


  Historia Masteron / Dronstanolone

  Masteron (Drostanolone) został po raz pierwszy wynaleziony w 1959 r. Przez Syntex. Około 10 lat później został wydany na rynku amerykańskim przez Lilly jako marka Drolban. Syntex zamiast tego wprowadził go na rynek międzynarodowy. Masteron został po raz pierwszy zatwierdzony w USA do stosowania w leczeniu kobiecego raka piersi. W latach 70. i 80. stała się bardzo popularna w społeczności kulturystów. W miarę odkrywania bardziej skutecznych metod leczenia raka dronistolon był powoli wycofywany w tym celu. Producenci farmaceutyczni zaczęli powoli zaprzestać sprzedaży. Drolban bramd został oficjalnie rozwiązany pod koniec lat osiemdziesiątych. Dziś Masteron pozostaje na liście zatwierdzonych leków, ale nie jest produkowany ani sprzedawany przez farmaceutycznych gigantów. To sprawia, że ​​skutecznie buduje kulturę tylko lek produkowany przez podziemne laboratoria.

  Obróbka po cyklu sterydowym

  Masteron sam w sobie nie aromatyzuje estrogenu i dlatego nie wymaga ochrony antyestrogenowej przez cały cykl. Jednak najczęściej stosuje się go w połączeniu z testosteronem (który wymaga ochrony)

  Po zakończeniu każdego cyklu konieczny jest dokładny i prawidłowy program terapii post cyklicznej (PCT), w którym należy wykorzystać stymulujące testosteron związki pomocnicze, takie jak Nolvadex i / lub HCG, w celu ułatwienia normalizacji HPTA i endogennego testosteronu. produkcja tak szybko, jak to możliwe. Protokoły i programy PCT są zwykle uruchamiane przez okres 4 do 6 tygodni po tym, jak wszystkie sterydy anaboliczne opuściły ciało po zakończeniu cyklu. Niewykonanie właściwego programu PCT może spowodować trwałe uszkodzenie HPTA, przez co osobnik wytwarza niewystarczające / niedostateczne poziomy testosteronu (stan medyczny znany jako hipogonadyzm) i leczenie medyczne w postaci TRT (testosteronowa terapia zastępcza) dla życie będzie wymagane.
 • Dikanolanowe dawki propionianu:
  Podstawowe dawki Masteron spadną w zakresie 200-300 mg na tydzień.
  Standardowe dawki Masteron będą zwykle wynosić 300-400 mg na tydzień lub średnio 350 mg na tydzień.
  Wysokie dawki Masteron zwykle rozpoczynają się od 200 mg co drugi dzień lub 600-800 mg na tydzień.
  Kobiety mogą uzupełnić hormon Drostanolone.
 • Gorąca lista produktów

  Sildenafils Imidazol
  Lidokaina Chlorowodorek doksorubicyny
  Chlorowodorek linokainy Kwas dibenzoilo-L-winowy
  Tadalafil
  Nikotynamid
  Chlorowodorek 1, 1-dimetylobiguanidu chlorowodorek
  Chlorowodorek tetrakainy 17-octan deksametazonu
  Prilokaina Chlorowodorek terbinafiny
  Aldehyd cynamonowy Chlorowodorek hydroksyloaminy
  Chlorowodorek L-epinefryny Dextran
  Tetracaine N, N-dietylo-m-toluamid
  Ketokonazol L (+) - Kwas askorbinowy
  Rezorcynol
  Diklofenak sodowy Kwas acetylosalicylowy
  Wardenafil Benzylowy benzoesan
  Kwas cynamonowy Siarczan sodu
  Furosemid Bromek tetrabutyloamoniowy
  Minoksydyl Witamina B6
  Orlistat Ibuprofen
  Propionian klobetazolu Fenacetyna
  4, 4'-Diaminodifenylosulfon Siarczan gentamycyny
  Octan chlorheksydyny Cynamonian potasu
  Borowodorek potasu Maleinianu chlorfeniramina
  Chloramfenikol 4-metylobenzenosulfonohydrazyd
  Kwas traneksamowy
  Azotan mikonazolu Takrolimus
  Clotrimazole 5-fluorouracyl
  Pregabalin DMPT
  Deksametazon Glikol polietylenowo-polipropylenowy
  Benzokaina Aldehyd anyżowy
  Metronidazol Butanolan piperonylu
  1,3-dihydroksyaceton
  Diglukonian chlorheksydyny Deksametazonowy fosforan sodu
  Chlorowodorek dikloniny Difenylosilanediol
  1149-23-1 Flukonazol
  Kwas metanosulfonowy Trans-1,4-poliizoprenadłub
  Etylodiizopropyloamina Ampicylina
  OLEJ ETYLOWY Piroxicam
  GBL DL-mentol
  Teofilina Finasteryd
  Indometacyna Erytromycyna
  Clomiphene Heksametylodisilazan
  Chlorowodorek difenylohydraminy Benzaldehyd
  DIPENTENE Melatonina

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Athena

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)