Dom ProduktyPeptydy steroidowe

Peptydy CAS Steroidy 121062-08-6 Melatonan Melanotan -II Mt2 Receptor Biały kolor

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Peptydy CAS Steroidy 121062-08-6 Melatonan Melanotan -II Mt2 Receptor Biały kolor

Chiny Peptydy CAS Steroidy 121062-08-6 Melatonan Melanotan -II Mt2 Receptor Biały kolor dostawca
Peptydy CAS Steroidy 121062-08-6 Melatonan Melanotan -II Mt2 Receptor Biały kolor dostawca Peptydy CAS Steroidy 121062-08-6 Melatonan Melanotan -II Mt2 Receptor Biały kolor dostawca Peptydy CAS Steroidy 121062-08-6 Melatonan Melanotan -II Mt2 Receptor Biały kolor dostawca

Duży Obraz :  Peptydy CAS Steroidy 121062-08-6 Melatonan Melanotan -II Mt2 Receptor Biały kolor

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HBYC
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: NO.007

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100 butelek
Cena: 3.21USD/bottle
Szczegóły pakowania: 10 ml na butelkę
Zasady płatności: MoneyGram, Western Union
Możliwość Supply: 500 butelek
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Kolor: Biały proszek gęstość: 1.43
CAS: 121062-08-6

Bezkonkurencyjna cena z doskonałą jakością i bezpieczną wysyłką. Pm po szczegóły.
Nazwy chemiczne: Melanotan II; MT-II; 121062-08-6; Melatonan; Melanotan-II;
Czystość> 98%. Poproś o wycenę, aby otrzymać najniższą cenę na rynku.
Dążymy do zapewnienia najlepszej wartości naszym klientom. Jeśli zauważysz niższą cenę w innych miejscach o porównywalnej jakości / ilości, poinformuj nas o tym, a my dopasujemy ją. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.
Acetat melanotanu II
Czystość Melanotanu II> 98%.
Inne nazwy: MT-2, MT II, ​​Melanotan II
Wygląd melanotanu II: biały proszek
Melanotan II Formuła molekularna: C50H69N15O9
Masa cząsteczkowa Melanotan II: 1024,18
Melanotan II nr CAS: 121062-08-6
Temperatura przechowywania Melanotan II: 2 ~ 8 ℃
Melanotan II Sposób użycia:
Melanotan II jest produktem kosmetycznym, który stymuluje naturalny wzrost produkcji melaniny. Melanina jest głównym wyznacznikiem koloru skóry u ludzi, brązowy pigment, który powoduje, że skóra staje się ciemniejsza pod względem wyglądu, zamiast czerwonego, gdy jest wystawiona na działanie promieni UV. Użytkownicy Melanotana II opracowują stopniową, naturalnie wyglądającą opaleniznę z minimalnym nasłonecznieniem. Jest to szczególnie przydatne dla osób o jasnej karnacji, które uważają, że nie mogą opalać się po prostu spędzając czas na słońcu; jednak doskonałe efekty opalania kosmetycznego są osiągane przez wszystkie typy skóry.
W kulturystyce, szczególnie na poziomie rywalizacji, wszystko bierze się pod uwagę nawet ciemność opalenizny. Dlatego najlepiej używać peptydów takich jak M2 do opalania, zamiast codziennie chodzić do solarium. Pamiętaj, że opalające się łóżka powodują raka!
Jeśli nie rywalizujesz, ale nadal chcesz utrzymać równomierną opaleniznę nadchodzącej wiosny / lata, to Melnaotan II jest najlepszym peptydem do zastosowania w twoim protokole. Jego dodatkowe efekty podniecenia seksualnego i utraty tłuszczu są mile widzianymi korzyściami dla użytkowników, którzy chcą mieć letnią plażową sylwetkę. W końcu, co jest dobre, to opalone ciało, jeśli nie możesz go zdobyć.
Szczegółowy opis:
Wielu członków społeczności kulturystów słyszało już o Melanotanie II (M2) i jego niesamowitej zdolności do promowania ciemniejszej pigmentacji skóry. Wielu kulturystów nie zdaje sobie sprawy, że Melanotan II ma także inne dodatkowe zalety, które mogą być bardzo interesujące dla osób włączonych i wyłączonych. Mogą one obejmować utratę wagi, zwiększenie libido i beztłuszczowej masy ciała.
Dlaczego potrzebujesz kulturystyki Melanotan II w kulturystyce?
Dla kulturysty, który planuje konkurować na scenie, jest sporo czasu i uwagi poświęconych szczegółom, zanim będą gotowi do rywalizacji. Umięśnienie i definiowanie jest podkreślane tylko przez ładną opaleniznę, która sprawia, że ​​linie i definicje pojawiają się i stają się bardziej widoczne dla widzów i sędziów. Wprowadź heptapeptyd Melanotan II, teraz kulturyści mogą chronić się przed nadmierną ekspozycją na słońce, zwiększając jednocześnie poziom melaniny. Powoduje to ciemniejszą i bardziej opaloną cerę. Gdy Melanotan II zostanie dodany do protokołu peptydowego prowadzącego do pokazu, zwiększy poziom melaniny, co spowoduje garbnik skóry; dodatkowo zwiększy utratę tłuszczu i twardość mięśni.

Dawkowanie i stosowanie
Jak każdy peptyd, o którym mówiliśmy do tej pory, proszę pamiętać, że peptydy mają postać białego, delikatnego proszku i powinny być przechowywane poza światłem w chłodnym, suchym miejscu. Wszystkie peptydy należy rozpuścić za pomocą bakteriostatycznej wody lub chlorku sodu specjalnie użytego do iniekcji. Aby skutecznie używać Melanotan II, musisz poznać swój typ skóry. Aby wszystko było proste, możemy podzielić typy skóry na trzy kategorie.
Typ skóry 1: Bardzo jasna skóra, nigdy opalenizna. Dawki: 50-60mgs lub 5-6vials.
Typ skóry 2: Jasna skóra, oparzenia, ale czasami opalenizna. Dawki: 30-40 mg lub 3-4 fiolki.
Typ skóry 3: Średnia skóra, czasami oparzenia i zawsze opala. Dawkowanie: 20 mg lub 2 fiolki.
Poza tym, jeśli twoja pigmentacja jest już naturalnie oliwkowa lub ciemniejsza, będziesz potrzebował mniej Meanotan II do swoich potrzeb garbowania. Opalenizna w połączeniu z ekspozycją na światło słoneczne i promienie UV powinny trwać przez całe lato lub przez cały sezon.
Dzienne dawkowanie różni się w zależności od potrzeb:
W przypadku zaburzeń erekcji (ED): średnia dawka wynosi około 0,025 mg / kg (1 kg = 2,2 funta)
W przypadku garbowania (pigmentacja skóry): średnia dawka wynosi 0,025-0,030 mg / kg (1 kg = 2,2 kg)
Zażywanie zbyt dużej ilości M2 może spowodować, że staniesz się nieco żółtawy, więc musisz zacząć powoli z niższymi dawkami i poruszać się w górę.
Skutki uboczne Melanotan II
Działania niepożądane związane z lekiem Melanotan II są podobne do innych peptydów: zaczerwienienie twarzy, ból głowy, zawroty głowy, letarg, nudności, białe plamy i możliwe bolesność lub zaczerwienienie w miejscu wstrzyknięcia. Korzyści, jakie użytkownicy czerpią z Melanotanu II to: ciemniejsza pigmentacja skóry, tłumienie apetytu, utrata tkanki tłuszczowej, beztłuszczowa masa ciała, zwiększone libido i częstotliwość erekcji.
Istnieje poważna anegdota o Melanotanie II, niektórzy użytkownicy doświadczyli poważnych nudności po użyciu M2. Jest to zmienne od użytkownika do użytkownika, ale musi być problemem. Musisz wyczuć dawkowanie i zacząć powoli, zanim zaczniesz używać tego peptydu.

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Athena

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)