Dom ProduktyPeptydy steroidowe

Boldenon Undecylenate Peptide Hormones CAS 13103-34-9 Yellowish Oily Liquid

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Boldenon Undecylenate Peptide Hormones CAS 13103-34-9 Yellowish Oily Liquid

Chiny Boldenon Undecylenate Peptide Hormones CAS 13103-34-9 Yellowish Oily Liquid dostawca
Boldenon Undecylenate Peptide Hormones CAS 13103-34-9 Yellowish Oily Liquid dostawca Boldenon Undecylenate Peptide Hormones CAS 13103-34-9 Yellowish Oily Liquid dostawca Boldenon Undecylenate Peptide Hormones CAS 13103-34-9 Yellowish Oily Liquid dostawca

Duży Obraz :  Boldenon Undecylenate Peptide Hormones CAS 13103-34-9 Yellowish Oily Liquid

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Boldenone Undecylenate
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: Nr CAS: 13103-34-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Tekturowe beczki
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 / ml dziennie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Formuła: C30H44O3 Waga: 452.67
Badania: 97,0 ~ 103,0%

EQ Sterydy iniekcyjne Boldenone Undecylenate Equipoise for Bodybuilding
Suplementy anaboliczne Boldenone Undecylenate Steroid Equipoise
Sterydy anaboliczne Kulturystyka Equipoise / Boldenone Undecylenate Finished Oil
Safe Ship Kulturystyka Steroid Hormone Boldenone Undecylenate / Equipoise (EQ)

Boldenone Undecylenate
(Equipoise) Nr CAS: 13103-34-9
Boldenon Undecylenate (Equipoise) Formuła molekularna: C30H44O3
Boldenon Undecylenate (Equipoise) Masa cząsteczkowa: 452,67
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Assay: 97.0 ~ 103,0%
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Standard: Enterprise Standard

Proszki Steroidowe >> Boldenone >> Boldenon Undecylenate Raw (płynny)
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Surowy płynny steroid

Ekwipunek dla cyklu cięcia będzie bardziej naczyniowy niż bez, ma bardziej ziarnisty wygląd i jest w stanie utrzymać więcej masy mięśniowej, niż gdyby steryd nie był w ogóle używany. Wielu sportowców ze wszystkich dziedzin życia kupuje Equipoise jako część sterydów anabolicznych, ponieważ ten steryd jest dobrze przystosowany do ogromnych zysków.

Dane Boldenone Undecylenate Raw:
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Alias: EQ, Equipoise.Boldenone undecanoate
Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS ID: 13103-34-9
Boldenon Undecylenate (Equipoise) Czystość: 99,28% według HPLC
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Gęstość: 1.055 g / cm3
Boldenon Undecylenate (Equipoise) Rozpuszczalność: Prawie nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w oleju roślinnym.
Boldenone Undecylenate (Equipoise) Wygląd: Żółtawa oleista ciecz.

Boldenone Undecylenate Use and Stacking.
Chociaż pozostaje aktywny przez znacznie dłuższy czas, Equipoise jest wstrzykiwany co najmniej raz w tygodniu przez sportowców. Najczęściej stosuje się go w dawce 200-400 mg (4-8 ml, wersja 50 mg) na tydzień dla mężczyzn, 50-75 mg na tydzień dla kobiet. Jeśli jedynym dostępnym produktem jest wersja 25 mg, objętość wstrzyknięcia może stać się dość niewygodna. Harmonogram dawkowania można dalej podzielić, być może wstrzykiwanie co drugi dzień w celu zmniejszenia dyskomfortu. Należy również zachować ostrożność, aby regularnie zmieniać miejsca wstrzyknięć, aby uniknąć podrażnienia lub infekcji. Jeśli zbyt duża objętość oleju zostanie wstrzyknięta w jedno miejsce, może powstać ropień wymagający chirurgicznego spuszczania wody. Aby tego uniknąć, sportowcy zazwyczaj ograniczają każdy zastrzyk do 3 ml i ponownie wykorzystują każdą witrynę nie częściej niż raz w tygodniu, najlepiej co drugi tydzień. W przypadku Undoldylenatu Boldenone może to wymagać użycia nie tylko pośladka, ale także zewnętrznych ud w miejscu wstrzyknięcia. Oczywiście wszystkie problemy związane z produktami dawkowanymi 25 mg i 50 mg są eliminowane w nowszych wersjach sterydów 100 mg i 200 mg / ml, co wyraźnie daje użytkownikowi znacznie więcej swobody dozowania i komfort wtrysku.

Boldenone Undecylenate Equipoise Effects:
Nie jest to szybki budowniczy masy, zamiast Boldenone Undecylenate będzie postrzegany, aby zapewnić powolny, ale stały przyrost siły i jakości masy mięśniowej. Najbardziej pozytywne działanie tego leku obserwuje się, gdy stosuje się go w dłuższych cyklach, zwykle trwających dłużej niż 8-10 tygodni. Uzyskany mięsień nie powinien być gładką masą widoczną dla androgenów, ale bardzo zdefiniowany i solidny. Ponieważ wzdęcia wody nie przyczyniają się w znacznym stopniu do średnicy mięśnia, znaczną część wielkości uzyskanej w cyklu Undoldylenianu boldenonu można zatrzymać po zaprzestaniu leczenia. Warto zauważyć, że strukturalnie Equipoise i klasyczny lek Dianabol są prawie identyczne. W przypadku Equipoise związek stosuje ester l7beta (undecylenian), podczas gdy Dianabol jest 17 alfa alkilowany. Poza tym cząsteczki są takie same. Oczywiście działają zupełnie inaczej w ciele, co pokazuje efekty 17-metylacji bardziej niż tylko doustną skuteczność sterydów.

Jak wspomniano wcześniej, Equipoise jest bardzo wszechstronnym związkiem. Zależnie od pożądanego rezultatu możemy stworzyć z nim kilka kombinacji leków. W przypadku masy można ją ułożyć za pomocą oksymetholonu lub testosteronu do wstrzykiwań, takiego jak Sustanon 250. Rezultatem powinno być niewiarygodne zwiększenie wielkości i siły mięśni, bez takiej samej intensywności działań niepożądanych, jeśli stosuje się androgen (w wyższej dawce) sam. Podczas fazy cięcia twardość i gęstość mięśni można znacznie poprawić, łącząc Equipoise z nie aromatyzowalnym steroidem, takim jak octan trenbolonu, Proviron (mesterolon; 1-metylo DHT), Halotestin (fluoxymesteron) lub Winstrol (stanozolol). Dla niektórych jednak nawet niski poziom estrogenu związanego z tym związkiem jest wystarczający, aby ograniczyć jego zastosowanie tylko do cykli łączenia.

Boldenone Undecylenate jest podatny na detekcję.

Boldenon Undecylenate nie jest jednak idealnym sterydem dla badanego lekarstwa. Lek ten ma tendencję do produkowania wykrywalnych metabolitów w moczu, kilka miesięcy po użyciu, co jest najczęściej związane z Deca-Durabolin. Jest to oczywiście spowodowane dużą rozpuszczalnością oleju w długołańcuchowych estryfikowanych wstrzykiwanych sterydach, właściwością, która umożliwia pozostawienie leku w tkankach tłuszczowych przez dłuższy czas. Chociaż to w sposób niezawodny spowolni uwalnianie steroidu do krwioobiegu, to także pozwala na pozostanie małych resztkowych ilości w ciele daleko po pierwszym wstrzyknięciu. Uwalnianie upartych zapasów hormonu bez wątpienia zostanie również wzmocnione w czasie trwania konkursu, w okresie, w którym sportowiec drastycznie próbuje mobilizować niechciany tłuszcz. Jeśli w okresie poza sezonem wykorzystano wystarczającą ilość, sportowiec może nie zdać testu na obecność boldenonu, chociaż wiele miesięcy może minąć od ostatniego wstrzyknięcia leku.

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Athena

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)