Dom ProduktySterydy SARM

RAD 140 Kulturystyka SARM Sterydy 99% Czystość Norma ISO9001

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

RAD 140 Kulturystyka SARM Sterydy 99% Czystość Norma ISO9001

Chiny RAD 140 Kulturystyka SARM Sterydy 99% Czystość Norma ISO9001 dostawca
RAD 140 Kulturystyka SARM Sterydy 99% Czystość Norma ISO9001 dostawca RAD 140 Kulturystyka SARM Sterydy 99% Czystość Norma ISO9001 dostawca

Duży Obraz :  RAD 140 Kulturystyka SARM Sterydy 99% Czystość Norma ISO9001

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RAD 140
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: RAD 140

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Tekturowe beczki
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 1000g dziennie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Kolor: Biały Czystość: 99%
Nazwa: Sterydy SARM

RAD 140
W oparciu o badania medyczne, RAD 140 SARM również wykazywał większy efekt anaboliczny niż testosteron, gdy był używany. Rad-140, silny, doustnie dostępny biologicznie i niesteroidowy SARM, ma na celu uczynienie receptorów hormonalnych w tkankach organizmu tak samo, jak gdyby otrzymywały dobrą dawkę testosteronu, wywołując takie same efekty, jak gdyby ". ponownie jeździć na rowerze z prohormonami i sterydami anabolicznymi minus niechciane efekty uboczne.

Co to jest RAD-140 SARM?
Aby wytłumaczyć, że warto używać RAD-140 w przeciwieństwie do jakiegokolwiek innego sterydu, trzeba mieć pełne zrozumienie zastosowanej terminologii:
Agonista - agonista to cząsteczka, która może umożliwić receptor. W zależności od siły agonisty, określa wpływ jaki może mieć na cząsteczkę.
Modulator - typ agonisty, ale umożliwia receptorowi i cząsteczce wiązanie się ze sobą. Receptor może powodować różne reakcje w różnych tkankach. Jest to szczególnie pomocne, jeśli chcesz zwiększyć objętość w niektórych obszarach i nie zmieniać tkanki w bardziej wrażliwych obszarach, takich jak krtań, wyściółka skóry głowy, a nawet prostaty i wątroby.
Zasadniczo oznacza to, że jeśli chodzi o steroidy anaboliczne, chcesz użyć produktu, który nie będzie miał takiego samego ogólnego efektu na całym ciele. Chcesz, żeby działała tam, gdzie jest potrzebna, a nie w miejscach, których nie potrzebuje.
Na przykład wstrzykujemy testosteron, aby wywołać efekt androgenny w niektórych tkankach, ale nie chcemy, aby powodował on działanie androgenne we wszystkich tkankach, takich jak prostata. Idealnie stosunek sterydów anabolicznych do androgenów powinien wynosić 20: 1.
Niektóre produkty różnią się:
- Norbolethone 16: 1
- Oxandrolone 12: 1
- Norethandrolone 16: 1
Co to jest wskaźnik RAD-140?
RAD-140 ma stosunek 90: 1, który wyraźnie różni się od Oxandrolonu, norboletonu i norethanadrolonu. RAD-140 jest również jednym z wielu magicznych sterydów, które są wystarczająco silne, aby ograniczyć działanie androgenne testosteronu na prostatę i inne niepożądane obszary.
Nadal istnieją pewne możliwości, które należy zbadać pod kątem wpływu na organizm, zwłaszcza na płeć żeńską. Syntetyczne steroidy anaboliczne mogą mieć nieprzyjemny wpływ na krtań, a tym samym na głos kobiety, a także na podszewkę skóry głowy.
RAD-140 wciąż jeszcze nie pokazał swojego działania w tych obszarach, ale wynik może być zupełnie inny niż syntetycznych steroidów anabolicznych. Dla mężczyzn ogólnie może być całkiem przydatna podczas układania w stos, ponieważ nie wpływa na prostatę.
Skutki uboczne RAD 140 SARM
W badaniach nie znaleziono jeszcze żadnych skutków ubocznych spowodowanych użyciem RAD 140 SARM. Należy jednak zachować najwyższą ostrożność przy dawkowaniu. Kliknij tutaj, aby przeczytać badania US National Center for Biotechnology Information na RAD 140.
Dawkowanie dla RAD 140 SARM
Zalecane dawkowanie tego selektywnego modulatora receptora androgenowego wynosi od 0,3, 3 do 30 miligramów dziennie. To działa świetnie dla zwiększenia beztłuszczowej masy mięśniowej i zapewnia bezpieczeństwo. Każda dawka wyższa niż ta zwiększa szanse na problemy zdrowotne.


RAD-140 jest rzeczywiście bardzo interesujący.
Po pierwsze, jeśli chodzi o terminologię. "Agonista" jest cząsteczką, która aktywuje receptor. Pełny agonista, o wystarczająco wysokim stężeniu we krwi lub pożywce testowej, może osiągnąć 100% efekt z receptorów. Częściowy agonista, zwany także słabym agonistą, może tylko osiągnąć częściowy efekt z receptorów. W niektórych przypadkach wiąże receptory, ale nie daje rezultatów. W niektórych przypadkach obecność częściowego agonisty może zmniejszyć działanie pełnego agonisty, który jest również obecny. Na przykład u ludzi estriol, słaby agonista, może zmniejszyć działanie estradiolu, pełnego agonisty.
Pojęcie modulatora, w odróżnieniu od bycia prostym agonistą pewnego rodzaju, polega na tym, że gdy cząsteczka wiąże się z receptorem, w niektórych tkankach receptor działa w jeden sposób i w innych tkankach w inny sposób.

Tamoksyfen (Nolvadex) lub klomifen (Clomid), na przykład, powodują, że receptory estrogenu w tkance piersi działają inaczej niż gdy estradiol wiąże receptory, ale w tkance kostnej powoduje, że receptory działają tak samo, jak gdy estradiol wiąże się.
Jakie byłoby zatem znaczenie dla androgenów? W komórkach mięśniowych chcemy, aby molekuła działała w taki sam sposób jak testosteron. Ale w tkankach, które nie chcą efektu androgenicznego, najlepiej byłoby, gdyby molekuła działała inaczej na receptorze androgenowym niż testosteron.
Pod względem najczęściej mierzonego efektu - wzrost dźwigacza odbytu vs wzrost prostaty * - mieliśmy już to z syntetycznymi sterydami anabolicznymi. Różnicę w działaniu obliczono jako stosunek anaboliczny / androgenny. Wartości dla tego stosunku osiągnęły poziom tak wysoki, jak podano 20: 1 dla norboletonu, 16: 1 dla norethandrolonu i 12: 1 dla oxandrolonu.
Ostarine i niektórzy inni wykazywali porównywalne wskaźniki anaboliczno / androgeniczne, choć trochę lepsze. Różnice były prawdopodobnie bardziej ilościowe niż bycie w naturze lub klasie, szczególnie biorąc pod uwagę, że metoda testu daje dość zmienne wyniki z jednego badania do drugiego.
Jest to bardzo interesujący związek i może być wartościowy jako część sterydów ze względu na jego częściowy efekt blokowania testosteronu w prostacie.
* W szczurach mięśnie zwane czasami dźwigaczem ani działa, aby podnieść penisa. Chociaż reaguje on inaczej na sterydy anaboliczne niż ogólnie na komórki mięśni szkieletowych, w pomiarze anaboliczno / androgenicznym pomiary wzrostu dźwigacza odbytu są wykorzystywane jako czynnik odgadnięcia ogólnego wpływu na wzrost mięśni szkieletowych. Wzrost prostaty dostarcza pewnych użytecznych informacji na temat wpływu na prostatę i jest stosowany jako czynnik odgadujący wpływ na inne tkanki, takie jak skóra głowy i krtań, ale nie ma udowodnionej wartości do oszacowania wpływu na te tkanki.

Jednak RAD-140 wykazał stosunek anaboliczny / androgenny około 90: 1 i faktycznie antagonizuje (częściowo blokuje) działanie testosteronu na prostatę. To imponująca demonstracja.

Teraz, czy RAD-140 ma mniejszą aktywność w skórze głowy lub, w przypadku kobiet, krtani niż syntetyczne sterydy anaboliczne, byłoby to odmienne pytanie, które może mieć różny wynik.
Kup RAD 140 raw online:
Jeśli to możliwe, jesteś mile widziany w naszej firmie. Jeśli masz pytania do nas,
Nie wahaj się skontaktować przez

Szczegóły kontaktu
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Daniel

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)