Dom ProduktySurowe proszki steroidowe

99% SARM Steroidowy proszek Nootropowe suplementy Sunifiram / DM 235 CAS 314728-85-3 do poprawy pamięci

Orzecznictwo
Chiny Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Certyfikaty
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

99% SARM Steroidowy proszek Nootropowe suplementy Sunifiram / DM 235 CAS 314728-85-3 do poprawy pamięci

99% SARM Steroid Powder Nootropic Supplements Sunifiram / DM 235 CAS 314728-85-3 for Memory Enhancement
99% SARM Steroid Powder Nootropic Supplements Sunifiram / DM 235 CAS 314728-85-3 for Memory Enhancement 99% SARM Steroid Powder Nootropic Supplements Sunifiram / DM 235 CAS 314728-85-3 for Memory Enhancement

Duży Obraz :  99% SARM Steroidowy proszek Nootropowe suplementy Sunifiram / DM 235 CAS 314728-85-3 do poprawy pamięci

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: DW
Orzecznictwo: ISO 9000, SGS
Numer modelu: CAS 314728-85-3

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Consult me ! belle_doublewin@foxmail.com
Szczegóły pakowania: bezpieczne opakowanie
Czas dostawy: Za 2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg co miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Sunifiram Inna nazwa: 1-benzoilo-4-propanoilopiperazyna
Nr CAS: 314728–85–3 MF: C14H18N2O2
MW: 246,30492 Wygląd: Krystaliczny proszek o barwie od białawej do białej
Whatsapp: +86 19971437628 Pochodzenie: Chiny

Nazwa produktu: Sunifiram

Szczegóły Produktu:

 

Nazwa Sunifiram
Nazwa systematyczna (IUPAC) 1-benzoilo-4-propanoilopiperazyna
numer CAS 314728-85-3
Formuła C14H18N2O2
Wygląd biały proszek
Podanie substancja chemiczna pochodna piperazyny, która ma działanie nootropowetropi
Zbiory luzem w magazynie
Analiza 99%

 

 

Opis:

 

Sunifiram to jeden z najnowszych nootropów na rynku, wykazujący bardzo obiecujące początkowe wyniki.Należy do rodziny ampakiny suplementów nootropowych, ponieważ jest agonistą AMPA. Niektóre recenzje sugerują, że działa podobnie do Piracetamu, ale jest ponad 1000 razy silniejszy niż Piracetam w tej samej dawce.

Sunifiram jest wysoce skuteczny we wzmacnianiu funkcji pamięci, a także w zakresie koncentracji uwagi, uczenia się, podejmowania decyzji i czujności. Wiele wstępnych recenzji i doświadczeń użytkowników sugeruje, że Sunifiram może stać się jedną z najpopularniejszych pomocy do nauki nootropów w celu poprawy koncentracji.

Sunifiram ma podobną strukturę chemiczną do Piracetamu, ale wstępne badania pokazują, że jest znacznie silniejszy niż ten powszechnie stosowany racetam. Jak dotąd Sunifiram wykazuje bardzo pozytywne wyniki jako wzmacniacz pamięci i jest obecnie badany pod kątem potencjalnego leczenia choroby Alzheimera i innych chorób związanych z spadek funkcji poznawczych.

Opinie użytkowników i dzienniki Sunifiram wskazują na to, że dodatek ten znacznie ułatwia przywoływanie informacji i pomaga jaśniej myśleć.Sunifiram jest porównywany do Noopeptu ze względu na ich podobne poziomy mocy. Wstępne obserwacje sugerują, że Sunifiram jest lepszy jako wzmacniacz pamięci, podczas gdy Noopept może mieć przewagę w zwiększaniu skupienia i czujności.

 

Sunifiram (DM-235) jest ampakiną pochodzącą z piperazyny, która działa jako pozytywny modulator allosteryczny receptorów AMPA i ma działanie nootropowe w badaniach na zwierzętach o znacznie większej sile niż piracetam.Znanych jest wiele pokrewnych związków, z których najbardziej znanym jest unifiram (DM-232).To wzmocnienie przez sunifiram jest związane ze wzrostem fosforylacji AMPAR poprzez aktywację kinazy białkowej II (CaMKII) i wzrostem fosforylacji NMDAR poprzez aktywację kinazy białkowej Cα (PKCα).Dokładniej, sunifiram stymuluje miejsce wiązania glicyny NMDAR z jednoczesną aktywacją PKCα przez kinazę Src.Wzmocnienie aktywności PKCα powoduje nasilenie LTP w hipokampie poprzez aktywację CaMKII.Sunifiram poprawia deficyty poznawcze poprzez aktywację kinazy CaM II i kinazy białkowej C.Związek ten jest znany jako AMPAkina ze względu na wywieranie większości swoich działań poprzez receptor AMPA (jeden z trzech głównych podzbiorów receptorów glutaminianu, obok NDMA i kainatu).To wzmocnienie funkcji AMPA wydaje się również polegać na wzmacnianiu sygnalizacji przez miejsce wiążące glicynę receptorów NMDA, chociaż jedna minimalna sygnalizacja przechodzi przez receptor NMDA, wtedy korzyści z receptorów AMPA wydają się zależne od dawki.

 

 

Podanie:

 

Dokładny mechanizm wyjaśniający, w jaki sposób Sunifiram może mieć tak silne korzyści poznawcze, nie został jeszcze odkryty, ale naukowcy zidentyfikowali kilka interesujących modeli, aby pokazać, jak niektóre z tych atrybutów mogą być lepiej zrozumiane.Jednym z takich mechanizmów jest mechanizm sygnalizacji NMDA, który został potwierdzony po utrzymywaniu dawek Sunifiram przez ponad 7 dni.

To może wyjaśniać niektóre długoterminowe wzmocnienie zależne od NMDA obserwowane przy stosowaniu Sunifiram. Dalsze badania wykazały, że gryzonie z zaburzeniami pamięci (skoncentrowane wokół hipokampa) odniosły korzyści z podawania Sunifiramu, gdy mierzono ich zdolność do ukończenia sesji treningowych.Wreszcie zastrzyki Sunifiram były w stanie spowodować uwolnienie acetylocholiny, którą wykryto w korze przedczołowej myszy laboratoryjnych.

 

Do leczenia demencji Alzheimera, zaburzeń poznawczych, leków neurologicznych, demencji starczej, wzmacniaczy uwalniania acetylocholiny.

Sunifiram (DM-235) jest syntetyczną pochodną Piracetamu, chociaż ze względu na zerwanie szkieletu pirolidonu nie należy już do klasy leków Racetam (jednak będąc od nich pochodną, ​​nadal jest powszechnie kojarzony z tą klasą).Sunifiram ma mechanizmy podobne do Nefiracetamu w hipokampie i podobnie do tego leku sunifiram wykazuje właściwości przeciwamnezyjne i potencjalnie może wzmacniać funkcje poznawcze.Jego aktywność przeciwamnezyjna jest o kilka rzędów wielkości większa niż piracetam w przeliczeniu na masę, a wstępne dowody sugerują, że ma podobnie niski profil toksyczności.

 

99% SARM Steroidowy proszek Nootropowe suplementy Sunifiram / DM 235 CAS 314728-85-3 do poprawy pamięci 0

 

Wszelkie potrzeby prosimy o kontakt

Whatsapp: + 86-19971437628

Skype: BELLE1996

E-mail: belle_doublewin@foxmail.com

 

 

Certyfikat Autentyczności:

 

Pozycja Specyfikacja Wynik
Wygląd Bezwonny, prawie biały lub płowożółty proszek przechodzić
Rozpuszczalność 1, bardzo słabo rozpuszczalny w wodzie przechodzić
2, słabo rozpuszczalny w alkoholu przechodzić
3, praktycznie nierozpuszczalny w większości innych rozpuszczalników organicznych przechodzić
4, rozpuszcza się w rozcieńczonych wodnych roztworach wodorotlenku sodu Przechodzić
Identyfikacja a) Podgrzać około 50 mg z kilkoma kroplami kwasu siarkowego w porcelanowym tyglu: wydzielają się fioletowe opary jodu. przechodzić
b) Czas retencji głównego piku jest potwierdzony przez RS przechodzić
Strata przy suszeniu Nie więcej niż 4,0% 0,46%

[a]20/D
C=1 w 1M HCl/EtOH 1:4

+18 ~ +22o
+20.9o
Test (HPLC) Nie mniej niż 95,0% 99,18%
Sól sodowa lewotyroksyny Nie więcej niż 5,0% 0,68%
Wniosek Do standardu eksportu

 

 

Korzyści:

 

Poprawia pamięć i funkcje poznawcze;

Zwiększona czujność i skupienie;

Ułatwia uczenie się nowych informacji.

 

Uczenie się i pamięć: Udowodniono, że Sunifiram działa jako silny środek nootropowy, zapewniając wymierną poprawę szybkości uczenia się, zatrzymywania pamięci i przypominania.Badania na zwierzętach wykazały, że sunifiram nie tylko poprawiał wydajność w zadaniach związanych z uczeniem się, ale w rzeczywistości odwracał amnezję wywołaną chemicznie.

Lepsza koncentracja i motywacja: użytkownicy Sunifiram często zgłaszają, że zapewnia im lepszą koncentrację i koncentrację oraz poprawia ich motywację do radzenia sobie z zadaniami umysłowymi i ich wykonywania, a badania na zwierzętach zwykle to potwierdzają.

Zarządzanie lękiem i depresją: chociaż badania na zwierzętach nie sugerują, że sunifiram działa jako środek przeciwdepresyjny lub lek przeciwlękowy, niektórzy użytkownicy zgłaszają, że ma takie działanie.

Wzmacniacz nastroju i energii: Wielu użytkowników twierdzi, że sunifiram daje im więcej energii i jaśniejsze, ogólnie szczęśliwsze spojrzenie.

Wzmocnienie wizualne/percepcyjne: Podczas gdy raporty użytkowników o ulepszeniach wizualnych i percepcyjnych są dalekie od uniwersalnych, wiele osób twierdzi, że przyjmowanie sunifiramu zapewnia im jaśniejsze spojrzenie w bardzo dosłownym sensie, dzięki czemu światło i cień są bardziej wyraźne, a kolory bardziej żywe.

Zwiększony popęd seksualny: Znaczący odsetek użytkowników zgłasza, że ​​sunifiram ma wyraźne i zauważalne właściwości afrodyzjakalne, zwiększając ich zainteresowanie seksem.Ten efekt nie wydaje się być uniwersalny i nie został powtórzony w badaniach na zwierzętach.

 

Sunifiram stymuluje receptory AMPA (jeden z trzech głównych podzbiorów receptorów glutaminianu, obok NDMA i kainatu).Receptory AMPA są odpowiedzialne za ilość produkowanego w mózgu glutaminianu.Glutaminian jest kluczowym neuroprzekaźnikiem w mózgu, odpowiedzialnym za przekazywanie sygnałów pobudzających, tworzenie połączeń między synapsami i regulowanie przeżycia komórek mózgowych.Sunifiram wpływa również na poziom neuroprzekaźnika acetylocholiny w mózgu.Podwyższony poziom acetylocholiny poprawia myślenie, percepcję, czujność, uczenie się, pamięć i koncentrację.Sunifiram działa bardzo podobnie do innych racetamów, stymulując wiele tych samych receptorów na różne sposoby.Podstawowym efektem przyjmowania Sunifiram jest stymulacja receptorów AMPA (stąd lek ten jest uważany za AMPAkinę).W badaniach klinicznych u pacjentów, którym podawano antagonistę AMPA NBQX, a następnie Sunifiram zaobserwowano zwiększoną aktywność receptora AMPA.Receptory AMPA są odpowiedzialne za ilość produkowanego w mózgu glutaminianu.Glutaminian jest prawdopodobnie najważniejszym neuroprzekaźnikiem w mózgu, odpowiedzialnym za przekazywanie sygnałów pobudzających, tworzenie połączeń między synapsami i regulowanie przeżycia komórek mózgowych.

 

 

Dawkowanie:

 

Sunifiram jest niesamowicie skoncentrowany w porównaniu nawet z najsilniejszymi racetamami, takimi jak Pramiracetam.Zobaczysz pozytywne efekty już od dawki tak małej jak 4 mg, chociaż wiele osób zwykle przyjmuje od 5 do 8 mg na raz.Dawka Sunifiram 10 mg jest bardziej prawdopodobna, aby wywołać efekt stymulujący podobny do Adderall.

 

Przyjmowanie dawki 10 mg Sunifiram nie jest toksyczne i prawdopodobnie nie spowoduje poważnych negatywnych skutków ubocznych, jednak może wystąpić podwyższona temperatura ciała i pocenie się.Powinieneś zacząć od połowy dawki 3 mg przez pierwszy tydzień przyjmowania tego nootropowego ampakiny, a następnie zwiększać dawkę tylko wtedy, gdy czujesz się komfortowo.

 

 

Zalety naszej firmy:

 

1, wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:

1) Standard: standard amerykański;
2) Cała czystość ≥99,8%
3) Jesteśmy producentem i możemy dostarczać produkty wysokiej jakości w cenie fabrycznej.


2, Szybka i bezpieczna dostawa!
1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 8 godzin po dokonaniu płatności.Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka.Różne metody transportu do wyboru.
3) Wskaźnik przejścia celnego ≥99,8%
4) Zapewniamy politykę ponownego wysyłania.
5) Mamy magazyn w Australii, Kanadzie i Anglii, mamy duże ilości zapasów w magazynie, możemy wysłać do ciebie bezpośrednio z naszego zagranicznego magazynu!
3, mamy klientów na całym świecie.
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, a odpowiedni zapas i szybka dostawa spełniają ich pragnienia.
2) Spełnianie wymagań klientów jest naszą odpowiedzialnością.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwały od klientów.

 

 

Powiązane produkty do znieczulenia miejscowego:

 

benzokaina Numer CAS: 94-09-7
Chlorowodorek benzokainy Numer CAS: 23239-88-5
Chlorowodorek tetrakainy CAS:136-47-0
Prokaina Numer CAS: 59-46-1
Lidokaina CAS: 137-58-6
Chlorowodorek dibukainy CAS:61-12-1
prylokaina Numer CAS:721-50-6
Chlorowodorek propitokainy Numer CAS: 1786-81-8
Chlorowodorek proparakainy Numer CAS: 5875-06-9
Chlorowodorek lidokainy Numer CAS: 73-78-9
Chlorowodorek artykainy Numer CAS: 23964-57-0
Chlorowodorek lewobupiwakainy Numer CAS:27262-48-2
Chlorowodorek ropiwakainy CAS:132112-35-7
Bupiwakaina Numer CAS: 2180-92-9
Chlorowodorek bupiwakainy Numer CAS: 14252-80-3
Tetrakaina Numer CAS: 94-24-6
Chlorowodorek pramoksyny Numer CAS: 637-58-1
Chlorowodorek prokainy CAS:51-05-8

 

 

Nasze inne produkty:

 

Steryd testosteronu    
Nie. Nr CAS Nazwa
1 CAS: 58-22-0 Baza testosteronu
3 Numer CAS: 76-43-7 Fluoksymesteron Halotestin
4 Numer CAS:2446-23-3 4-Chlorodehydrometylotestosteron (doustnie turinabol)
5 CAS: 1255-49-8 Fenylopropionian testosteronu
6 Numer CAS: 57-85-2 Propionian testosteronu
7 Numer CAS: 1045-69-8 Octan testosteronu
8 CAS:315-37-7 Enanthate testosteronu
9 CAS: 58-20-8 Cypionat testosteronu
10 Numer CAS: 1424-00-6 Mesterolon (Proviron)
11 Numer CAS: 5949-44-0 Undekanian testosteronu
12 Numer CAS: 15262-86-9 Izokapronian testosteronu
13 Numer CAS:855-19-6 Turinabol (4-chlorotestosteron/octan Clostebolu)
14 Numer CAS: NIE Testosteron Sustanon 250/100
15 Numer CAS: 5721-91-5 Dekanian testosteronu
16 Numer CAS: 58-18-4 Metylotestosteron (17-metylotestosteron)
17 CAS: 58-20-8 1-Test Cyp, Cypionian dihydroboldenonu
Steryd Boldenone    
17 Numer CAS:846-48-0 Boldenone
18 CAS:13103-34-9 Undecylenian Boldenonu (Równowaga)
19 Numer CAS:846-46-0 Octan Boldenonu
20 CAS:13103-34-9 Propionian Boldenonu
21 Numer CAS: 106505-90-2 Cypionat Boldenonu
Steryd trenbolonowy    
22 Numer CAS: 10161-33-8 Baza trenbolonu
23 Numer CAS: 10161-34-9 Octan trenbolonu (Finaplix H/Revalor-H)
24 Numer CAS:472-61-546 Enanthate trenbolonu (parabolan)
25 Numer CAS: 23454-33-3 Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu
Steryd nandrolonowy    
26 Numer CAS:434-22-0 Nandrolon
27 CAS: 62-90-8 Fenypropionian nandrolonu (NPP)/durabolin
28 Numer CAS: 601-63-8 Cypionat nandrolonu
29 CAS:360-70-3 Dekanian nandrolonu (DECA) / Deca durabolin
30 Numer CAS: 862-89-5 Undecylan nandrolonu
31 Numer CAS: 7207-92-3 Propionian nandrolonu
Steryd Primobolan    
32 Numer CAS: 434-05-9 Octan Metenolonu (Primobolan)
33 Numer CAS: 303-42-4 Enanthate metenolonu (USAN)
34 Numer CAS: 153-00-4 Metenolon
35 Numer CAS:3381-88-2 Superdrol w proszku/metasteron (metylo-drostanolon)
36 Numer CAS:521-12-0 Propionian drostanolonu (Masteron)
37 Numer CAS: 472-61-145 Drostanolone Enanthate (Masteron)
Sterydy anaboliczne    
38 Numer CAS: 72-63-9 Methandrostenolon (Dianabol, metandienon)
39 Numer CAS: 3704-09-4 Miboleron
40 Numer CAS: 965-93-5 Metylotrienolon (Metribolon)
41 CAS:5197-58-0 Metylostenbolon
42 Numer CAS: 5630-53-5 Tybolon
43 Numer CAS: 521-11-9 Mestanolon
44 Numer CAS: 521-18-6 Stanolon (androstanolon)
45 Numer CAS: 434-07-1 Oxymetholon (Anadrol)
46 Numer CAS: 53-39-4 Oksandrolon (Anavar)
47 Numer CAS:10418-03-8 stanozolol (Winstrol)
48 Numer CAS: 6157-87-5 Octan trestolonu
49 Numer CAS: 853-23-6 3-octan dehydroizoandrosteronu
50 CAS: 53-43-0 Dehydroepiandrosteron (DHEA)
51 Numer CAS: 481-29-8 Epiandrosteron
52 Numer CAS: 566-19-8 7-keto-dehydroepiandrosteron
53 Numer CAS: 76822-24-7 1-DHEA

 

 

Inne sprzedawane na gorąco sterydy i peptydy:

 

Octan testosteronu Octan trenbolonu MGF
Cypionat testosteronu Trenbolon Enanthate PEG MGF
Dekanian testosteronu Octan Boldenonu CJC-1295
Testosteron Enanthate Undecylenian boldenonu CJC-1295 DAC
Izokapronian testosteronu Cypionat Boldenonu PT-141
Fenylopropionian testosteronu Boldenone propionate Melanotan-1
Propionian testosteronu Dekanian nandrolonu Melanotan-2
Undekanian testosteronu Fenylopropionian nandrolonu GHRP-2
Mesteron Undecylan nandrolonu GHRP-6
Testosteron Sustanon 250 Cypionat nandrolonu Ipamorelin
Octan Clostebolu Propionian nandrolonu Heksarelina
Metyloandrostanolon Metylotrienolon Sermorelina
Enanthate metenolonu Propionian drostanolonu Oksytocyna
Octan metenolonu Drostanolone Enanthate TB500
Anadrol Stanolon Fragment 176-191
Anavar Tadalafil Triptorelina
Winstrol Wardenafil Tesamorelin
cytrynian klomifenu Dianabol Gonadorelina
cytrynian toremifenu Cytrynian tamoksyfenu DSIP
Finasteryd chlorowodorek Selank
benzokaina Liotyronina sodu T3 L-karnityna

 

 

Szczegóły kontaktu
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: belle_doublewin

Tel: +8619971437628

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)