Dom ProduktySurowce farmaceutyczne

Pharmaceutical Raw Material Flurbiprofen CAS 5104-49-4 for Anti-inflammatory

Orzecznictwo
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
dobra jakość Płynne doustne sterydy na sprzedaż
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Pharmaceutical Raw Material Flurbiprofen CAS 5104-49-4 for Anti-inflammatory

Chiny Pharmaceutical Raw Material Flurbiprofen CAS 5104-49-4 for Anti-inflammatory dostawca
Pharmaceutical Raw Material Flurbiprofen CAS 5104-49-4 for Anti-inflammatory dostawca Pharmaceutical Raw Material Flurbiprofen CAS 5104-49-4 for Anti-inflammatory dostawca

Duży Obraz :  Pharmaceutical Raw Material Flurbiprofen CAS 5104-49-4 for Anti-inflammatory

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: HUBEI,CHINA
Nazwa handlowa: HKYC
Orzecznictwo: ISO 9000, SGS
Model Number: HKYC

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 10grams
Cena: negotiable(best offer will be provided)
Packaging Details: designed disguised packing ways, 100% pass custom guarantee)
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, Western Union, T/T, Bitcoin
Supply Ability: 1000Kg per Month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
CAS: 5104-49-49-4 Standardy jakości: Enterprise Standard / Pharma Grade
MF: C15H13FO2

Surowiec farmaceutyczny Flurbiprofen CAS 5104-49-4 o działaniu przeciwzapalnym
Podstawowa informacja

Synonim: Ansaid, Froben, kwas (RS) -2- (2-fluorobifenyl-4-ilo) propanowy, Strepfen, Ocufen
Standardy jakości: Enterprise Standard / Pharma Grade
Stosowanie:
(1) Przeciwgorączkowe przeciwbólowe leki przeciwzapalne stosowane w reumatoidalnym zapaleniu stawów, chorobie zwyrodnieniowej stawów, pooperacyjnym i różnego rodzaju łagodzeniu bólu nowotworowego.
(2) Flurbiprofen należy do rodziny niesterydowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) pochodnych kwasu fenyloalkanowego stosowanych w leczeniu zapalenia i bólu stawów. Jest znany jako "Ansaid" sprzedawany przez "Froben" przez Abbotta.
(3) Flurbiprofen jest również stosowany jako składnik aktywny w niektórych rodzajach pastylek do gardła (Strepsils Intensive).
Pojedynczy enancjomer flurbiprofenu, tarenflurbil, jest obecnie przedmiotem badań klinicznych w leczeniu przerzutowego raka gruczołu krokowego.

2. Opis

Flurbiprofen jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ). Może to powodować zwiększone ryzyko poważnych, a czasem śmiertelnych problemów z sercem i naczyniami krwionośnymi (np. Atak serca, udar). Ryzyko może być większe, jeśli masz już problemy z sercem lub przyjmujesz flurbiprofen przez długi czas. Nie należy stosować flurbiprofenu bezpośrednio przed lub po zabiegu chirurgicznym z pominięciem serca.

Flurbiprofen może zwiększać ryzyko poważnych, a czasem śmiertelnych wrzodów żołądka i krwawienia. Pacjenci w podeszłym wieku mogą być bardziej zagrożeni. Może to nastąpić bez znaków ostrzegawczych.

3. Aplikacja

Flurbiprofen należy do rodziny niesterydowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) pochodnych kwasu fenyloalkanowego stosowanych w leczeniu zapalenia i bólu stawów. Jest znany jako "Ansaid" sprzedawany przez firmę Abbott i "Froben". Flurbiprofen jest również stosowany jako składnik aktywny w niektórych rodzajach pastylek do gardła (Strepsils Intensive).

Pojedynczy enancjomer flurbiprofenu, tarenflurbil [(R) -flurbiprofen)] jest obecnie przedmiotem badań klinicznych w leczeniu przerzutowego raka gruczołu krokowego. 3. Klasa i mechanizm lekowy: Flurbiprofen jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), skutecznym w leczeniu gorączki, bólu i stanów zapalnych w organizmie. Jest podobny do ibuprofenu (Motrin lub Advil), naproksenu (Naprosyn) i innych.

Jako grupa NLPZ nie są narkotycznymi lekami łagodnymi do umiarkowanych o wielu przyczynach, w tym urazami, skurczami menstruacyjnymi, zapaleniem stawów i innymi schorzeniami układu mięśniowo-szkieletowego. Działają poprzez zmniejszenie poziomu prostaglandyn, substancji chemicznych, które są odpowiedzialne za ból, gorączkę i stan zapalny. Flurbiprofen blokuje enzym wytwarzający prostaglandyny (cyklooksygenazę), co powoduje niższe stężenia prostaglandyn. W konsekwencji zmniejsza się stan zapalny, ból i gorączkę. Zatwierdzony przez FDA flurbiprofen w październiku 1988 r.

Leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów lub choroby zwyrodnieniowej stawów. Może być również stosowany w innych schorzeniach określonych przez lekarza. Furburbiprofen jest NLPZ. Dokładnie to, jak to działa, nie jest znane. Może blokować pewne substancje w ciele związane ze stanem zapalnym. NLPZ leczą objawy bólu i zapalenia. Nie leczą choroby, która je wywołuje
objawy.

4. Jak stosować flurbiprofen

Użyj flurbiprofenu zgodnie z zaleceniami lekarza. Sprawdź etykietę leku, aby uzyskać dokładne instrukcje dotyczące dawkowania.
Flurbiprofen jest dostarczany z dodatkową kartą informacyjną dla pacjentów zwaną Przewodnikiem po lekach. Przeczytaj uważnie. Przeczytaj to jeszcze raz za każdym razem, gdy napełnisz flurbiprofen ponownie.

Weź flurbiprofen doustnie. Lek może być przyjmowany z jedzeniem, jeśli zaburzy to żołądek. To nie może zmniejszyć ryzyka problemów z żołądkiem lub jelitami (np. Krwawienie, wrzody). Jeśli masz uporczywe zaburzenia żołądkowe, porozmawiaj z lekarzem. Weź flurbiprofen z pełną szklanką wody (8 uncji / 240 ml) zgodnie z zaleceniami lekarza.

W przypadku pominięcia dawki flurbiprofenu i regularnego przyjmowania leku, należy przyjąć go tak szybko, jak to możliwe. Jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, pomiń pominiętą dawkę. Wróć do swojego regularnego schematu dawkowania. Nie należy przyjmować 2 dawek jednocześnie. Poproś swojego przedstawiciela medycznego o wszelkie pytania dotyczące stosowania flurbiprofenu.

5. Ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa

(1) Flurbiprofen może powodować zawroty głowy lub senność. Te działania mogą być gorsze, jeśli przyjmujesz je z alkoholem lub niektórymi lekami. Należy ostrożnie stosować flurbiprofen. Nie prowadź ani nie wykonuj innych potencjalnie niebezpiecznych zadań, dopóki nie będziesz wiedział, jak na nie zareagujesz.

(2) Poważne wrzody żołądka lub krwawienie mogą wystąpić przy użyciu flurbiprofenu. Przyjmowanie go w dużych dawkach lub przez dłuższy czas, palenie lub picie alkoholu zwiększa ryzyko wystąpienia tych działań niepożądanych. Stosowanie flurbiprofenu z jedzeniem NIE zmniejszy ryzyka wystąpienia tych działań. Jeśli wystąpią silne bóle brzucha lub pleców, natychmiast skontaktuj się z lekarzem lub pogotowiem ratunkowym; czarne, smoliste stolce; wymioty wyglądające jak krew lub fusy z kawy; lub nietypowy przyrost masy ciała lub obrzęk.

(3) Nie należy przyjmować więcej niż zalecana dawka lub stosowanie dłużej niż zalecane bez konsultacji z lekarzem. Flurbiprofen jest NLPZ. Przed rozpoczęciem przyjmowania jakiegokolwiek nowego leku należy zapoznać się z jego składnikami. Jeśli zawiera również NSAID (np. Ibuprofen), należy skontaktować się z lekarzem. W przypadku wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

(4) Nie należy przyjmować aspiryny podczas stosowania flurbiprofenu, chyba że lekarz zaleci inaczej.
Testy laboratoryjne, w tym czynność nerek, pełne oznaczenie liczby krwinek i ciśnienie krwi, mogą być wykonywane w celu monitorowania postępów lub sprawdzania skutków ubocznych. Pamiętaj, aby zachować wszystkie wizyty u lekarza i laboratorium.
Używaj flurbiprofenu z ostrożnością w ELDERLY; mogą być bardziej wrażliwi na jego skutki, w tym krwawienie z żołądka i problemy z nerkami.

(5) Flurbiprofen należy stosować z najwyższą ostrożnością u DZIECI; bezpieczeństwo i skuteczność u dzieci nie zostały potwierdzone. Ciąża i karmienie piersią: Flurbiprofen może uszkodzić płód. Nie używaj go w ciągu ostatnich 3 miesięcy ciąży. Jeśli podejrzewasz, że jesteś w ciąży, skontaktuj się z lekarzem. Będziesz musiał omówić korzyści i ryzyko związane ze stosowaniem flurbiprofenu podczas ciąży. Flurbiprofen znajduje się w mleku kobiecym. Nie karmić piersią podczas przyjmowania flurbiprofe


Właściwości chemiczne i zastosowanie:

Właściwości chemiczne Krystaliczna substancja stała o barwie białej do białawej
Sposób użycia Przeciwzapalne stosowane jako środek przeciwbólowy.
Zastosowanie przeciwzapalne, przeciwbólowe
Aktywność biologiczna Silny inhibitor cyklooksygenazy (wartości IC50 wynoszą 0,1 i 0,4 μ M dla odpowiednio inhibicji ludzkiego COX-1 i COX-2). Przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe in vivo. Hamuje wzrost komórek nowotworowych in vitro i in vivo. Hamuje również proliferację fibroblastów in vitro. . przewaga konkurencyjna:

1. Nasza firma jest profesjonalną fabryką produkcji w Chinach w dziedzinie farmacji od wielu lat. Obszary dostawy naszych produktów: USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Republika Czeska, Litwa, Irlandia , Tunezja, Meksyk, Grecja, Portoryko, Tajlandia, Izrael i tak dalej.

Metoda płatności: T / T, Western union, Moneygram
2. Dyskretny pakiet. Opakowanie najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Lub jeśli masz swój własny idealny sposób, może to również wziąć pod uwagę.
3. Najwyższa jakość. Gwarantowana wysoka jakość, po znalezieniu jakiegokolwiek problemu, pakiet zostanie przesłany do Ciebie.
4. Wysyłka zabezpieczająca: Wysyłka ekspresowa (FedEx, UPS, DHL, EMS) drogą lotniczą. Najbardziej profesjonalny spedytor będzie dla ciebie polecany.
5. Posiadamy zapasy, dzięki czemu możemy szybko dostarczyć w dniu otrzymania płatności.
6. Ciepła obsługa po sprzedaży dla ciebie 24/7. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane na pierwszy tak szybko, jak to możliwe.
7. Zniżka zostanie podana przy składaniu dużego zamówienia.

Zdolność do zaopatrzenia: Mass Mass


Powiązane listy produktów

Siarczan amikacyny 39831-55-5
Fenylobutazon 50-33-9
Azotan mikonazolu 22832-87-7
Aminofenazon 58-15-1
Ketoprofen 22071-15-4
Kwas mefenamowy 61-68-7
Piroxicam 36322-90-4
Diklofenak potasu 15307-81-0
Diklofenak sodowy 15307-79-6
Dypyridamol 58-32-2
Deksametazon sodu fosforan 55203-24-2
Indometacyna 53-86-1
Syntetyczny borneol 507-70-0
Natrii Salicylas 54-21-7
Byczy 107-35-7
Aminopyryna
58-15-1
Aspiryna 50-78-2
3-Metylo-7-fenylo-6-oksazabicyklo [6.4 .0] dodeka
8,10,12-trien
13669-70-0
Propionian klobetazolu 25122-46-7
Deksametazon 1950-2-2
11a, 16b, 17,21Tetrahydroksypregna-1,4dieno-3,20dion 13951-70-7
Octan chlorheksydyny 56-95-1
Octan hydrokortyzonu 1950-3-3
Lornoxicam 70374-39-9
Analgin 5907-38-0
Paracetamol 103-90-2
Diklofenak 15307-86-5
Flurbiprofen 5104-49-4
Ibuprofen
15687-27-1
Naproxen 22204-53-1
Fenacetyna 62-44-2
Tinidazol 19387-91-8
Nabumetone 42924-53-8

Szczegóły kontaktu
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Wendy

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)