Dom ProduktySteryd testosteronu

Oral Turinabol T-bol 4- Chlorodehydrometylotestosteron Cykl cięcia steroidów

Orzecznictwo
Chiny Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd. Certyfikaty
zamówienia kilka razy, zawsze dobra jakość i dobra obsługa. Gina, twój zespół jest najlepszy! Powiedz im dzięki!

—— Josh (z Kanady)

twoje sterydy olejowe są idealne! Zamówię więcej.

—— Paul (z USA)

Im Online Czat teraz

Oral Turinabol T-bol 4- Chlorodehydrometylotestosteron Cykl cięcia steroidów

Oral Turinabol T-bol 4- Chlorodehydromethyltestosterone Cutting Cycle Steroids
Oral Turinabol T-bol 4- Chlorodehydromethyltestosterone Cutting Cycle Steroids Oral Turinabol T-bol 4- Chlorodehydromethyltestosterone Cutting Cycle Steroids Oral Turinabol T-bol 4- Chlorodehydromethyltestosterone Cutting Cycle Steroids Oral Turinabol T-bol 4- Chlorodehydromethyltestosterone Cutting Cycle Steroids

Duży Obraz :  Oral Turinabol T-bol 4- Chlorodehydrometylotestosteron Cykl cięcia steroidów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: DW
Orzecznictwo: ISO 9000, SGS
Numer modelu: CAS 2446–23–3

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1Kg
Cena: Negotiable (Best offer will be provided based on your quantity)
Packaging Details: Safe Discreet Professional Packing
Delivery Time: within 24hours after payment confirm
Payment Terms: MoneyGram, , T/T, Bitcoin
Supply Ability: 5000Kg per Month
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: 4-chlorodehydrometylotestosteron Nr CAS: 2446–23–3
Czystość: 99% Alias: Turinabol
Wygląd: biały proszek Standard: USP
rynek eksportowy: Światowy Metody pakowania: Specjalny ukryty pakiet lub zindywidualizowana gwarancja
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych Sposób dostawy: ekspresowym, takim jak EMS, HKEMS, FedEx, TNT, DHL, UPS, Bpost itp
Okres ważności: 2 lata Metody Płatności: , MoneyGram, T / T, Bitcoin
Próba: Dostępny
High Light:

CAS 2446-23-3

,

proszek Turinabol

Nazwa produktu: 4-chlorodehydrometylotestosteron

 

Szczegóły Produktu

 

Nazwa produktu Doustny Turinabol (4-chlorodehydrometylotestosteron)
Struktura chemiczna [4-chloro-17b-hydroksy-17a-metylo-androst-1,4-dien-3-on]

 

CAS

 

2446-23-3

 

Alias

 

Turinabol

 

Analiza

 

99% min

 

Formuła molekularna

 

C20H27ClO2

 

Waga molekularna

 

334,8854

 

Punkt zapłonu

 

230,3 grudnia

 

Wygląd

 

Biały krystaliczny proszek

 

Skuteczna dawka (mężczyźni)

 

15-40 mg / dzień

 

Skuteczna dawka (kobiety)

 

2,5-5 mg / dzień

 

Aktywne życie

 

16 godzin

 

Czas wykrywania

 

6 tygodni

 

Pół życia

 

Doustny Turinabol 16 godzin

 

Stosunek anaboliczny / androgenny

 

> 100:> 0
Stosowanie Doustny Turninabol (dehydrochlorometylotestosteron) jest również znany jako Oral Turinabol (OT) lub Pro Turinabol.Turinabol jest pochodną Dianabolu, która nie sprzyja zatrzymywaniu wody i estrogenowym skutkom ubocznym.Turinabol daje powolny, ale jakościowy wzrost

 

Opis :

1. Turinabol jest silnym budulcem tkanki beztłuszczowej i nadaje się do cięcia.
2. Turinabol jest bezpiecznym sterydem i często opisywany jest jako mający właściwości gdzieś pomiędzy Dianabolem a Anavarem.
3. Dawki dzienne mieszczą się w zakresie od 40 do 60 mg, a Turinabol jest świetnym dodatkiem do cięcia lub stosów przed zawodami.Wszechstronność jest bardzo pozytywnym aspektem tego sterydu i nawet sportowcy uprawiający sporty, w których wymagana jest prędkość, uznają Turinabol za odpowiedni lek zwiększający wydajność.
4. Silne efekty anaboliczne bez dodatkowego przybierania na wadze w wyniku zatrzymywania wody są bardzo korzystne.

4-Chlorodehydromethyltestosterone, sprzedawany pod marką Oral Turinabol, jest sterydem anabolicznym.Jest to podstawiona chlorem wersja metandrostenolonu (Dianabol).Turinabol był pierwszym oryginalnym produktem Jenapharm, wschodnioniemieckiej firmy farmaceutycznej.Rejestracja patentu nastąpiła w 1961 r. Pomysł połączenia struktur 4-chlorotestosteronu i metandrostenolonu wyszedł od chemika Alberta Stachowiaka i stanowił wówczas unikalną dysocjację działania anabolicznego i androgennego po podaniu doustnym. [1]Produkt został wprowadzony do użytku klinicznego w 1965 roku. Turinabol był kluczowym sterydem podawanym około 10 000 sportowcom z NRD (NRD).Program dopingowy był prowadzony przez rząd NRD od około 1968 r. Do 1989 r., Kiedy to zniszczono mur berliński.Program antydopingowy nosił nazwę STASI 14.25.Doping został przeprowadzony w tajemnicy i dopiero w latach 90. Franke i Berendonk przyjrzeli się bliżej oryginalnym zarchiwizowanym informacjom, aby zobaczyć, jak dobrze zaplanowany i skuteczny był reżim dopingowy (pod względem sukcesów medalowych i rekordów świata). występy)

 

Doustny Turinabol (4-chlorodehydrometylotestosteron) jest czymś w rodzaju unikalnego sterydu anabolicznego.W szczególności Oral Turinabol jest skrzyżowaniem Methandrostenolone i Clostebol.Zapewnia to steryd o silnym działaniu anabolicznym, jednocześnie minimalizując właściwości androgenne.Doustny Turinabol ma również za sobą nieco interesującą historię.

 

Doustny Turinabol został po raz pierwszy wydany przez Jenapharm z Niemiec Wschodnich w 1962 roku. Steryd cieszył się bardzo wysoką oceną bezpieczeństwa przez dziesięciolecia nie tylko wśród mężczyzn, ale także u kobiet, a nawet dzieci w warunkach terapeutycznych.Ten steryd okazał się bardzo skuteczny w budowaniu lub ochronie beztłuszczowej masy kostnej i kości bez poważnych komplikacji.Jednak Oral Turinabol zyskał ogólnoświatową uwagę w latach 90-tych, kiedy skandal sterydowy w Niemczech Wschodnich stał się powszechnie znany.

W latach 1974-1989 to, co było znane jako wschodnioniemiecka maszyna dopingowa, z powodzeniem podawało sterydy anaboliczne swoim sportowcom olimpijskim.Nie tylko oszukiwali, ale uchodziło im to na sucho, ponieważ sterydy takie jak Oral Turinabol były w tamtym czasie niewykrywalne.Temat badań planu państwowego 14.25, jak było to oficjalnie znane, również wykorzystywał epitestosteron w tym okresie w celu wypaczenia odczytów testosteronu w testach narkotykowych.

Kiedy Oral Turinabol został odkryty jako integralna część wschodnioniemieckiego skandalu, Jenapharm zaprzestał produkcji produktu w 1994 roku. Dwa lata później firma farmaceutyczna z Niemiec Schering, producenci takich sterydów jak Primobolan, Testoviron i Proviron, przejęli Jenapharm, ale nie zdecydowali się tego przywrócić Oral Turinabol z powrotem na rynek.Od tego czasu ten steryd anaboliczny nigdy nie został wyprodukowany przez prawdziwy farmaceutyczny podmiot zajmujący się mieszaniem składników i stał się ściśle czarnym rynkowym podziemnym sterydem anabolicznym.

CAS 2446-23-3 Cutting Cycle Steroids Oral Turinabol T-bol 4-Chlorodehydromethyltestosterone

 

Aplikacje:

Oral Turinabol, powszechnie określany jako OT, jest pochodną Dianabolu.Przeznaczony jest do pracy bez powodowania retencji wody czy efektów estrogenowych.Jednak jako steroid 17-alfa alkilowany może być toksyczny dla wątroby.Użytkownicy OT doświadczają powolnych, stałych przyrostów, które nadają mięśniom określony wygląd, prawdopodobnie z powodu braku zatrzymywania wody.Chociaż OT został po raz pierwszy opracowany w latach sześćdziesiątych XX wieku, wrócił do dzisiejszej popularności, prawdopodobnie z powodu niskiego ryzyka dla zdrowia i wysokiej jakości masy mięśniowej, którą wytwarza.
Uwagi użytkownika: Ostatnio Oral-Turinabol wrócił w ręce sportowców na całym świecie.To „nowy” seksowny narkotyk, który w rzeczywistości jest bardzo stary.To była tajna broń NRD, gdy ich program dopingu w sporcie był na wysokim poziomie. T-bol, jak to się czasem nazywa, jest bardzo fajnym lekiem wzmacniającym i masowym, a ponieważ nie może przekształcić się w estrogen, może nawet być stosowany na diecie tnącej.Z tego powodu otrzymuje moją „najbardziej wszechstronną doustną nagrodę”. Większość użytkowników radzi sobie całkiem dobrze z dawkami od 40 do 60 miligramów dziennie, przyjmowanymi w dawkach podzielonych.

Za pomocą metody:
Możesz użyć proszku Chlordehydromethyltestosterone (Turinabol) 11 mg za każdym razem i dwa razy dziennie.Również jeśli masz wadę męskich narządów płciowych, powinieneś używać 6 mg na raz, proszek Chlordehydromethyltestosterone (Turinabol) ma jakość 99%.Chlordehydromethyltestosterone (Turinabol) należy stosować ostrożnie.

 

Zgłoszono jeden przypadek, w którym mężczyzna doświadczył negatywnych skutków ubocznych od 5 lat stosowania Oral Turinabol w wysokich dawkach.Okazało się, że jest skuteczny w ekstremalnie wysokich dawkach przez tych, którzy chcą uzyskać siłę i masę, ale sportowcy pragnący uzyskać szybsze i bardziej sprawne przyrosty w grze odnosili duże sukcesy przy niższych dawkach Oral Turinabol.

Zawodnicy na poziomie olimpijskim byli w stanie dodać 2,5-4 m do swoich rzutów, 10-12 m do rzutu dyskiem i 6-10 m do rzutów młotem w ciągu czterech lat treningu.Zawodniczki zyskały jeszcze więcej.Jedna zawodniczka poprawiła swój rzut z poniżej 18 m do ponad 20 m.
Kobiety doświadczały zwiększonych i cięższych, a czasami nie do zniesienia skutków ubocznych niż mężczyźni.Chociaż czasami kobiety przyjmowały dawki prawie dwukrotnie wyższe niż męskie.

 

Korzyści z doustnego Turinabolu:

Wyniki bez przyrostu masy ciała (jest to korzystne w sportach, w których próbujesz zwiększyć wagę lub rywalizować w określonej kategorii wagowej)
Mocniejsze mięśnie bez opuchniętego wyglądu
Wzrost siły
Wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej
Zdolność do silnego wiązania się z SHBG
Wzrost wolnego testosteronu
Niskie efekty uboczne

 

Skutki uboczne :

1.Tbol jest 17-alfa-alkilowany (17aa), aby przetrwać pierwsze przejście przez wątrobę
2. Wszystkie sterydy powodują supresję, a turinabol nie jest wyjątkiem od tej reguły.
3.Turinabol zmniejsza krzepliwość krwi w organizmie
4.Turinabol może powodować zatrzymanie naturalnej produkcji testosteronu w organizmie.

 

Tbol jest 17-alfa-alkilowany (17aa), aby przetrwać pierwsze przejście przez wątrobę.Musisz być bardzo ostrożny podczas układania go z innymi doustnymi sterydami w dawkach od umiarkowanych do wysokich ze względu na potencjalne problemy z nerkami i wątrobą.Oznacza to, że musisz stosować wraz z nim suplement wspomagający wątrobę / nerki, taki jak N2Guard.Sugeruję trzymanie się maksymalnie dwóch (2) doustnych leków na 6 tygodni i nigdy nie nakładanie więcej niż dwóch (2) doustnych sterydów na raz.Chociaż tbol generalnie ma mniej skutków ubocznych niż inne SAA, nadal należy go szanować, ponieważ jest silnym hormonem.

 

Tbol kontra Dbol:

Chociaż Tbol i Dbol to prawie to samo, różnica polega na tym, że występuje dodatkowa zmiana 4chloro z Tbol, która różnicuje dwa sterydy.Turinabol ma zerową (0) ocenę androgenną i łagodny ranking anaboliczny 53.Oznacza to, że w przypadku tbolu nie ma żadnej aktywności androgennej lub estrogennej (nie nastąpi aromatyzacja);dlatego użytkownicy mogą spodziewać się powolnych, suchych przyrostów.Z drugiej strony, dianabol jest królem aromatyzacji, a użytkownicy dodadzą ogromną ilość masy (głównie wody) w krótkim czasie.

 

Kulturystyka:

Tbol nie jest wcale świetnym sterydem zwiększającym objętość, ale to nie znaczy, że nie ma ogromnych korzyści w cyklach.Ponieważ nie aromatyzuje, nie musisz martwić się o estrogenne skutki uboczne, takie jak ginekomastia (suczka suczka), zatrzymanie wody (obrzęk), bezsenność lub wysokie ciśnienie krwi (nadciśnienie).W cyklach Tbol nie jest potrzebny żaden inhibitor aromatazy, więc ci, którzy są podatni na skutki uboczne związane z estrogenami, docenią ten lek.

 

Dozowanie doustnego Turinabolu dla mężczyzn:

Kiedy Oral Turinabol jest stosowany w cyklu sterydów anabolicznych, mniej niż 20 mg dziennie będzie prawie niezauważalnym dodatkiem do stosu lub będzie bardzo słabym cyklem, jeśli będzie stosowany samodzielnie.Nie ma sensu przekraczać 50 lub 60 mg / dzień, ponieważ dodany efekt anaboliczny będzie niewielki, jeśli w ogóle.A niekorzystne skutki uboczne nadmiernej pompy mięśniowej i / lub podwyższenia ciśnienia krwi często znajdują się na granicy tolerancji w tym momencie, podczas gdy nadmiernie ją przekraczają.

Nie polecam łączenia OT z innymi doustnymi sterydami anabolicznymi.Zamiast tego, stosując OT i chcąc zwiększyć anabolizm, należy dodać jeden lub więcej zastrzyków zamiast innego doustnego.Wystarczającym powodem jest to, że wyniki są znacznie lepsze po połączeniu zastrzyku niż jakiegokolwiek innego doustnego (z możliwym wyjątkiem oxandrolonu). Innym powodem jest to, że przy skutecznych dawkach OT, hepatotoksyczność jest już tak wysoka, jak można uznać za rozsądną.Nie należy dodawać innego alkilowanego steroidu.

Kolejnym powodem, dla którego nie należy łączyć OT z innymi doustnymi sterydami anabolicznymi w stosie z lekami do wstrzykiwań, jest to, że jeśli w stosie znajdują się Dianabol lub Anadrol, nie ma powodu, aby włączać również OT.Nie zrobi to nic anabolicznie, niż oni nie zrobią.

Doustny Turinabol może być stosowany samodzielnie ze znaczącymi wynikami dla początkujących użytkowników sterydów lub dla doświadczonych użytkowników, którzy doświadczyli strat i odzyskują.Jednak generalnie nie polecam tylko cykli ustnych i nie jest to wyjątek.

W przypadku stosowania OT, dawkowanie korzystnie dzieli się na dwa razy dziennie, chociaż dopuszczalny jest jeden raz dziennie.

 

Oral Turinabol dla kobiet?

Zawodniczki z NRD przyjmowały OT w dawce 5-15 mg dziennie przez dwa do sześciu tygodni.Oprócz oczywistej wirylizacji wiele z tych kobiet-sportowców cierpiało również na choroby wątroby, choroby serca, bezpłodność, problemy psychiatryczne, a nawet śmierć.Udowodniono, że doustny Turinabol nie jest bezpiecznym sterydem anabolicznym dla kobiet.Nie mówię, że te konsekwencje są nieuniknione, ale raczej, że jest udowodnionym faktem, że częstość występowania takich konsekwencji jest bardzo duża.

W przypadku niektórych kobiet istnieje również ryzyko przy dawkach mniejszych niż 5 mg / dobę.

Prawie każdy steryd anaboliczny jest lepszym wyborem dla kobiet niż OT.

 

Przewagi konkurencyjne
1 Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie
1) Standard: Standard Enterprise
2) Cała czystość ≥99%
3) Producent może dostarczyć produkty wysokiej jakości w cenie fabrycznej.


2 Szybka i bezpieczna dostawa
1) Wystarczające zapasy i zdyscyplinowany zespół pakujący, aby zapewnić szybką i dyskretną dostawę;
2) Doświadczony i profesjonalny agent logistyczny może zapewnić różne sposoby transportu;
3) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.Dostępny numer śledzenia;
4) wskaźnik przepustowości celnej ≥99%;

3 Obsługa posprzedażna
Wszelkie pytania lub problemy po otrzymaniu produktu prosimy o kontakt, problemy zostaną rozwiązane natychmiast.

 

Szczegóły kontaktu
Nanning Doublewin Biological Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Wendy

Tel: +8613545819969

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)